Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

sveikutes ax.gif ale man siandien nedarbadienis,ziuriu visos neria neria,o as durniu volioju biggrin.gif Saunuoles ligoniukes mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir as siandien tingiu, tiksliau nuotaikos nera, vis dar serga mano vaikiukas sad.gif
Nuneriau 3 medali, bet kazin ar duagiau siandien nersiu.
Atsakyti
nu susizavejau blink.gif Noooriu ir as, tik su laiku problematiska, reik laukt, kol dukriukas paaugs blink.gif
Atsakyti
Tikli... as jau supratau, kas pas mane blogai, jog raitosi 4 medalis rolleyes.gif irariu, kad blogai sukabinu tuos 6 st. su uzm.
kai sujungiu tuos 6 st. su uzm. - blogai ikabinu i pirmaji uzmetima... ta prasme (sunku paaiskinti), uzkabindavau pirmojo uzmetimo aki tik viena kilpute, o ne per abi to stulpelio kilpeles... kai uzkabini per abi - tampriau sutraukia smile.gif

net, neisivaizduoju ar supratai doh.gif nes as pati nelabai supratau savo rasliava blush2.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Kas daros kai boba ismoksta paveiksliukus ikelt doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . O jei rimtai, apneriau pora eiliu ramune viena, salia palyginimui neapnerta, man pirmoji daugiau isbaigta atrodo.
Jei kam pades- pirma eilute neriau i kas 3 aki po 2, paskutine i kas 4 aki po 2. Diametras +- apie 20 cm.
P.s. vakar bandziau 11 medaliona- isardziau, per retas gaunas, viduriuka palikau gal panaudosiu kai maziuku reiks.
Neriam, neriam, nesustojam drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 18:24)
Tikli... as jau supratau, kas pas mane blogai, jog raitosi 4 medalis  rolleyes.gif irariu, kad blogai sukabinu tuos 6 st. su uzm. 
kai sujungiu tuos 6 st. su uzm. - blogai ikabinu i pirmaji uzmetima... ta prasme (sunku paaiskinti), uzkabindavau pirmojo uzmetimo aki tik viena kilpute, o ne per abi to stulpelio kilpeles... kai uzkabini per abi - tampriau sutraukia  smile.gif 

net, neisivaizduoju ar supratai  doh.gif  nes as pati nelabai supratau savo rasliava  blush2.gif

supratau ASTUT... mirksiukas.gif as zinok savo isardziau ir IS NAUJO pradejau...nu ir ka galiu pasakyti-PIRMAJI TIKRAI PRADZIOJE NERIAU PER LAISVAI. unsure.gif ..dabar neriu kieciau,tai truputi geriau...bet-SUPRANTATE,KODEL MAN TAIP KEISTA-JUK VISUS NERINIUS NERIANT TIKSLIAI PAGAL APRASYMA MAN ''TRAUKDAVO''(reikedavo prideti kai kur akiu ax.gif ) o cia pirmasis KURIS NORI RAITYTIS lotuliukas.gif ..kiba tobuleju g.gif g.gif ..o jei rimtai,tai man vistiek noretusi truputi maziau akiu..nu nors keliom ax.gif ..nu bet as tik 4 eilej kolkas-matysim...(bet jau neriu ''taip kietai'' kad ui... tongue.gif )
Atsakyti
Tikli, parasyk kaip vadinas tavo siulai, ta prasme etikete?
As pasuoju, man nebegrazu nuneriau 9, susiuvau ir vaizdo jokio....siulas neturi grozio, sudetis 40 proc.angoros, o visa kita dalis kazkas....
Nebenersiu....nesiziuri sad.gif
Manau Gerves pasirinkti siulai bus tikrai geri tam daiktui! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastaneda: 01 spalio 2010 - 17:55
QUOTE(kastaneda @ 2010 10 01, 18:54)
Nebenersiu....nesiziuri sad.gif
Manau Gerves pasirinkti siulai bus tikrai geri tam daiktui!  wub.gif

Dekui, blush2.gif , nors tas siulas tai kaip is viduramziu naturali vilna, ir spalva ir siurkstumu. Beda tik, kad nera labai susukta, tai vis reik zet kai vaseliu kabini.
O gal nuotraukyte imesk, gal dar prikalbinsim mirksiukas.gif . Ar medaljonai kitoki duotu ta fakturini puruma g.gif
Ka gi, imsiuos ta "baronkini" kaip as uzvardinau biggrin.gif, su baronkyte vidury, paziuresim kaip seksis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 01 spalio 2010 - 18:13
Na va... pabaigiau pagaliau 4 medaliona (uztrukau 2,5 karto ilgiau, nei nerdama is plonesniu siulu) doh.gif

kadangi prie jo prasedejau visa diena, tai nors ir raitesi - sirdis neleido ardyti schmoll.gif tai tiesiog sukabinau kaip ''ramaska'' bigsmile.gif

dydis 32 cm ...

user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=asta30a,2010 10 01, 19:16]
Na va... pabaigiau pagaliau 4 medaliona (uztrukau 2,5 karto ilgiau, nei nerdama is plonesniu siulu) doh.gif

kadangi prie jo prasedejau visa diena, tai nors ir raitesi - sirdis neleido ardyti schmoll.gif tai tiesiog sukabinau kaip ''ramaska'' bigsmile.gif

dydis 32 cm ...
Grozis!! thumbup.gif thumbup.gif O gal raites del to, kad pagal schema tik 6 lapai su tais kukuruzais turetu but? g.gif . Ale man grazu, as uz pasiputusias detales thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
ASTUT MAN GRAZUS bigsmile.gif ..(tik suskaiciuok lapukus mirksiukas.gif ,ir pamatysi kur beda mirksiukas.gif )
o va kokie siulai mano-user posted image

( nepattinka man jie,bet tai geriausia kas ''pas mus kaime '' buvo... blush2.gif blush2.gif is tiesu,tai reikejo plaukt ir kitokiu uzsisakyti,bet suprantat-AS GI LIGONE blink.gif ..MAN REIKEJO ''CIA IR DABAR'' blink.gif blink.gif ...kita sali nersiu TIK IS VILNOS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 01, 18:23)
O gal raites del to, kad pagal schema tik 6 lapai su tais kukuruzais turetu but? g.gif .


na tupa as motera doh.gif ir is kur pas mane tiek tu lapu prisidaugino !?!?! blink.gif
pyyypt... pyyyyppppt... umn.gif
taigi, zinoma, kad del to raitesi blush2.gif
Atsakyti