Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

ne nesibangavo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 18:23)
nu ir liuks thumbup.gif ..(pas tave jis nesibangavo? blink.gif  blink.gif .tai kuriu galu pas mane jis banguojas?)

o tu stulpeliais su užmetimu neri? sakau gal kaip apie tuos nepilnus uždiskutavom tai ir neri jais? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 01, 17:27)
o tu stulpeliais su užmetimu neri? sakau gal kaip apie tuos nepilnus uždiskutavom tai ir neri jais? biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ui gerai tu cia ''ant manes pavaziavai''-NEA-NERIU STULPELIAIS SU 1 UZMETIMU bebe.gif
Atsakyti
ir pas mane tas 4 banguojasi g.gif nors ir tik viena pinutes stulpeli neriu - vistiek raitos unsure.gif
bet jo jau as neardysiu... velnias is to dvigubo siulo - jis jau 4 valandas neriasi doh.gif tiesiuog pabaigoje sukabinsiu galiukus, kaip ramuneleje g.gif ziuresiu kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 01 spalio 2010 - 16:33
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 18:28)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ui gerai tu cia ''ant manes pavaziavai''-NEA-NERIU STULPELIAIS SU 1 UZMETIMU bebe.gif

blush2.gif netyčia, tik noriu suprast kudė tau raitoja o kitom nia. nu pačiai net smalsu pabandyt. lenkiat jūs čia mane per puse valties korpuso, kiba panaktinėt?
Atsakyti
user posted image
Cia buvo pirmi bandymai uzvakar, ir is kitu siulu, kurie yra vien akrilanas ar kaip ten. Tai lendu dabar is krumu, nes nebuc uz suvalkiecio isejus, uzklupo mane tuoj mintis, ir nepaleido, kad sintetini man reik dovanu nunert, o sau lekiau i parde vakar ryte vilnoniu siulu blush2.gif blush2.gif tongue.gif Aisku pirma sau iveiksiu. O del paskirties sito salio, tai as matau ji kaip savo antra oda saltu metu- nemegstu as striukiu, o ir gyvenimas cia musu- is masinos i patalpas ir atvirksciai, tai jau net matau keleivio vietoj grazuoli numesta ir taip reikalinga ax.gif
Atsakyti
as beveik zinau,pasiskaiciuokit gerai stupelius kiek gaunasi 4 eilej ir kaip neriat 3 eile nes pirma neriant irgi buvau pridirbus 2 daugiau stulpeliu
Atsakyti
NU SUSINERVAVAU,nuardziau ir 6 eilej nepridejau ne akies-tai biski'' pataise padeti'' g.gif dabar toliau neriant jauciu reik ''improvizuot i tema'' g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 01, 17:37)
as beveik zinau,pasiskaiciuokit gerai  stupelius kiek gaunasi 4 eilej ir kaip neriat 3 eile nes pirma neriant irgi buvau pridirbus 2 daugiau stulpeliu

zinok sitoj vietoj viskas ok...nu net ir kitose perskaiciavau-pagal shema viskas,tik pynele neriu is vienos akies tarpuose. g.gif (KEISTA JUM ANIA?!KAD PAGAL SHEMA MAN SUTAMPA biggrin.gif biggrin.gif )
Atsakyti
tada nesuprantu ko tada raitosi g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
NA man nesiraito jau taip kaip ''ramunele'',bet smarkiai per daug akiu. g.gif jauciu paciose pirmose eilese reik pamazint ju skaiciu ir psio.. tongue.gif
Atsakyti
nufotkink parodyk kas ten pas tave gaunas g.gif
Atsakyti
galiu,bet GI JAU RASIAU,KAD NUARDZIAU iki ten,kur smarkokai bangavosi..dabar ''improvizuoju'' blush2.gif ax.gif ..reiks bandyt kita biski ''kieciau nert'' nes pradzia tai dabar galvoju,kad blush2.gif blush2.gif skystoka''padariau...nu kita kai nersiu-matysiu...
Atsakyti