Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

Sveikos visos 4u.gif Pirma bandau prisiduot vakaryksti bandymai: user posted image
Man pavyko!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dziaugiuos kaip mazas vaikas saldaini per atlaidus gavus ax.gif O daba puolu skaityt ka jus visos gero nuveiket kol miegojau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 01 spalio 2010 - 15:48
QUOTE(gerve @ 2010 10 01, 15:46)
Sveikos visos  4u.gif  Pirma bandau prisiduot vakaryksti bandymai: user posted image


labai grazios ramuneles thumbup.gif

nesuprantu, kaip jums iseina tokie ilgi ju lapeliai... jei as neriu zemu stulpeliu - jie man gaunasi trumpuciai... na... be vaizdo visai schmoll.gif

okis... varausi mazosios is mokyklos parsivest ... nepripliurpkit daug - o po to, kol perskaitai, is vis su mezginiu atsilieki pusdieniui blink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif MESKUTE-padekkk!!!. buk gera ir perziurek ta 4 medalio shema...nu kazkas joj tikrai ne taip...net dedant po viena aki tarp lapuku-garbanojasi...o tavo tas zydrasis grozis (kaip zuviuko mirksiukas.gif ) is panasiu detaliu megstas g.gif g.gif ,ar ne?
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 01, 08:16)
o dėl to center ball suklydot. krašteliams jie didesni bent jau pagal schemą biggrin.gif

drinks_cheers.gif nutylejau jau as, susigaudys kam reikes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 01, 13:36)
Niu lyg ir gavosi man tas 3 medalis, bet itariu, akd jis bus vienintelis pas mane salyje, neturesiu daugiau kantryves ji nerti, o ir nelabai jis man grazus.

Isgeriau vaistuku, pagulejau, nes labai galva skaudejo, vat ka reiskia isgerti viena taure vyno sveciuose, po keliu val taip galva isiskaudejo, reikejo visa buteli ismaukti, tai nebutu skaudeje.
Tai apie ka as cia? ai norejau pasakyti, kad kai praejo galvos skausmas tai man tas 3 medalis grazus pasidare lotuliukas.gif . Palnuoju siandien dar juos 2 nunerti. Pas mane jis gavosi 16 cm, o pas jus kiek gaunasi?
kiek jau turiu nusinerusi, tai man tokie dideli visi g.gif , o gal tik taip atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 17:58)
help.gif  help.gif  help.gif MESKUTE-padekkk!!!. buk gera ir perziurek ta 4 medalio shema...nu kazkas joj tikrai ne taip...net dedant po viena aki tarp lapuku-garbanojasi...o tavo tas zydrasis grozis (kaip zuviuko mirksiukas.gif ) is panasiu detaliu megstas g.gif  g.gif ,ar ne?

nežinau ką pasakyt kol nepbandžiau. šiaip pagal vaizdą turi heksagonas gautis.
galit jei norit keist tuo mano žydriuku, bet jis kiauras gana
va čia paieškokit
http://club.osinka.r...pic.php?t=41249
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 01, 17:06)
Isgeriau vaistuku, pagulejau, nes labai galva skaudejo, vat ka reiskia isgerti viena taure vyno sveciuose, po keliu val taip galva isiskaudejo, reikejo visa buteli ismaukti, tai nebutu skaudeje.
Tai apie ka as cia? ai norejau pasakyti, kad kai praejo galvos skausmas tai man tas 3 medalis grazus pasidare  lotuliukas.gif . Palnuoju siandien dar juos 2 nunerti. Pas mane jis gavosi 16 cm, o pas jus kiek gaunasi?
kiek jau turiu nusinerusi, tai man tokie dideli visi  g.gif , o gal tik taip atrodo  g.gif

man ,teisybe pasakius-sitas yra vienas is graziausiu wub.gif wub.gif ...o del dydzio-na pas mane(biski kitoks jis,bet dydis panasus turetu but,nes eiliu sk.toks pats..) jis apie 15 cm.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 01, 17:06)
Isgeriau vaistuku, pagulejau, nes labai galva skaudejo, vat ka reiskia isgerti viena taure vyno sveciuose, po keliu val taip galva isiskaudejo, reikejo visa buteli ismaukti, tai nebutu skaudeje.
Tai apie ka as cia? ai norejau pasakyti, kad kai praejo galvos skausmas tai man tas 3 medalis grazus pasidare  lotuliukas.gif . Palnuoju siandien dar juos 2 nunerti. Pas mane jis gavosi 16 cm, o pas jus kiek gaunasi?
kiek jau turiu nusinerusi, tai man tokie dideli visi  g.gif , o gal tik taip atrodo  g.gif

Pas mane 18 cm

Bet didziausias -L1 - 22cm, tai man jie kaip kokios pakodes - nu net bijau pagavot kas gausis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 01, 17:09)
nežinau ką pasakyt kol nepbandžiau. šiaip pagal vaizdą turi heksagonas gautis.
galit jei norit keist tuo mano žydriuku, bet jis kiauras gana
va čia paieškokit
http://club.osinka.r...pic.php?t=41249

tai jis ir gaunas- ''heksagonas''(ui,prasiverze MESKUTES ''tiksliukiska'' prigimtis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai dabar ''cilindrais'' ir ''pentogramom'' uzmetys lotuliukas.gif lotuliukas.gif ),tik jis garbanojasi,o kai dedi tik po viena aki tarpuose-tai vaizdas schmoll.gif schmoll.gif ...hm...man kazkaip atrode,kad ''zydrasis'' tavo panasiu rastu nertas g.gif g.gif

aagnex-tai gausis kaip originalas mirksiukas.gif ..(man patinka tavo siulas-labai graziai rastas isryskeja wub.gif wub.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 16:16
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 18:14)
tai jis ir gaunas- ''heksagonas''(ui,prasiverze MESKUTES ''tiksliukiska'' prigimtis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai dabar ''cilindrais'' ir ''pentogramom'' uzmetys lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ),tik jis garbanojasi,o kai dedi tik po viena aki tarpuose-tai vaizdas schmoll.gif  schmoll.gif ...hm...man kazkaip atrode,kad ''zydrasis'' tavo panasiu rastu nertas g.gif  g.gif

aagnex-tai gausis kaip originalas mirksiukas.gif ..(man patinka tavo siulas-labai graziai rastas isryskeja wub.gif  wub.gif )

tu palauk aš dar ispaniškai nepradėjau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif išimtis iš taisyklės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
va koks mano 4 ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 01, 17:20)
va koks mano 4  ax.gif user posted image

nu ir liuks thumbup.gif ..(pas tave jis nesibangavo? blink.gif blink.gif .tai kuriu galu pas mane jis banguojas?)
Atsakyti