Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 14:51)
siaip ASTUT-man tie tavo medaliai neatrodo mazi unsure.gif (matai.pavalgiau tai ''spalvos atsirado'' tongue.gif )kazkur temos pradzioj NANNA BUVO  savo medalio ismatavimus idejus.. mirksiukas.gif jei ka-tai pagal jos orentuokis
Papildyta:
RAAADAUUU! bigsmile.gif  pas NONNA 1L-23 cm..taip kad tavo bus  thumbup.gif


na, man jie mazi atrodo unsure.gif ... as noriu, kad skraiste butu kaip originale - is dideliu medaliu... butent tas man ir patiko rolleyes.gif
jei ji bus is mazesniu skraiciu, tai ne ka skirsis is kitu neriniu padarytu is atskiru daleliu ax.gif o as noriu kazko tooookio rolleyes.gif ....
man rodos, kad originale tikrai didesni medaliai ?? ar as klystu blush2.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 01 spalio 2010 - 14:58
didesni...originalas megstas berods 6 nr vaseliu... g.gif ..ir siulai-100gr-155m g.gif ...atrodo unsure.gif unsure.gif

o vat mane-butent NONNOS skraiste ir uzkabino...nu buvau as sita originala macius-bet ''neuzcinkino jis manes'' blush2.gif blush2.gif ...
geriau einam ASTUT KAVOS ISGERSIM. greit bek pasidaryt,nes pas mane jau garuoja... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 15:02
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 15:00)
didesni...originalas megstas berods 6 nr vaseliu... g.gif ..ir siulai-100gr-155m g.gif ...atrodo unsure.gif  unsure.gif


na va... kadangi as dedu dviguma siula, man iseina 200 g- 280 m... ir vaselis nr. 6 thumbup.gif
Atsakyti


va isgersiu ir kibsiu i nr 4...tai sakai ten biski raitos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 15:00)

geriau einam ASTUT KAVOS ISGERSIM. greit bek pasidaryt,nes pas mane jau garuoja... mirksiukas.gif


as jau geras 5 min, kaip ja gurksnoju tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu as ir sakau-''minties sese'' friends.gif

va dar KOLEKCIONIERE i kompanija prikalbinam mirksiukas.gif ,nes jinai vargsiuke ,sake tik ''su varnom''ir tegali gert-nu nera daugiau gyvo padaro aplink :mmmICIAU


ir zinai-man tik dabar ''dasilo''-TU GI GREICIAU TURESI ''STEBUKLA'' NEGU AS bijau.gif -TAU TIK 34(atrodo) MEDALIUS NUNERT TEREIKS doh.gif blink.gif blink.gif ...(as sakau,kad man jau mega_shok.gif fool.gif ,nes tik dabar supratau ka parasei-TU NERI IS STORO SIULO blink.gif )ne-nu viskas angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 15:15
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 15:06)
ir zinai-man tik dabar ''dasilo''-TU GI GREICIAU TURESI ''STEBUKLA'' NEGU AS bijau.gif -TAU TIK 34(atrodo) MEDALIUS NUNERT TEREIKS doh.gif  blink.gif  blink.gif ...


nei velnio ne greiciau schmoll.gif ... as ir taip maniau... galvoju stori siulai, o akiu tiek pat - vadinasi greitai uzbaigsiu sali, nes maziau medaliuku reikes cool.gif
deja... jie neriasi dvigubai ilgiaaaaaauuuu doh.gif vakar 4 medaliuka per kazkur 1,5 val (daug maz, nes nebuvau nuemusi laiko rolleyes.gif ) o siandien ta pati medali neriu jau 3 val blink.gif ir dar nepabaigiau lotuliukas.gif
Papildyta:
bet, uztat man maziau reikes susiuti thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 16:22)
nei velnio ne greiciau  schmoll.gif  ... as ir taip maniau... galvoju stori siulai, o akiu tiek pat - vadinasi greitai uzbaigsiu sali, nes maziau medaliuku reikes  cool.gif 
deja... jie neriasi dvigubai ilgiaaaaaauuuu  doh.gif  vakar 4 medaliuka per kazkur 1,5 val (daug maz, nes nebuvau nuemusi laiko  rolleyes.gif ) o siandien ta pati medali neriu jau 3 val  blink.gif  ir dar nepabaigiau  lotuliukas.gif

o kuri neri?jei ramune-tai viskas thumbup.gif ..jinai ir man ilgai neriasi(nors neriu gana greit)

KLAUSIMUKAS-AR MEDALIONE NR.4 DEJOTE TAS ''KVAILAS'' KILPUTES-LAPELIUS PRADZIOJE? g.gif g.gif . NU man jie kazkaip g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 15:26)
o kuri neri?jei ramune-tai viskas thumbup.gif ..jinai ir man ilgai neriasi(nors neriu gana greit)

KLAUSIMUKAS-AR MEDALIONE NR.4 DEJOTE  TAS ''KVAILAS'' KILPUTES-LAPELIUS PRADZIOJE? g.gif  g.gif . NU man jie kazkaip g.gif  g.gif


taigi, parasiau... 4 medaliuka neriu rolleyes.gif

kilputes dejau... man jos visai neblogai ziurisi wub.gif tik... labai jau linkes garbanotis tas medalis unsure.gif
Atsakyti
Na siaip ne taip, su jusu pagalba per 2 dienas iveikiau viena medali cool.gif - Nr. 3

Jusu teismui

user posted image
jeigu kas abai bogai sakykit, o jei tik truputi, tai geriau nesakykit, nes jeigu iepsit ardyt - verksiu savaite cool.gif jau taip sunkiai as ji isvargau doh.gif

O beje - jis ir jums gavosi toks didelis? Cia kartu su L1 nufotografuota...
user posted image

Beje, turiu atsisveikint - isvaziuosim pas uosvius, kur nert negalesiu, o ir interneto nera... Sugrisiu i sekta sekmadieni vakare arba pirmadieni biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 01 spalio 2010 - 15:37
QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 16:29)
taigi, parasiau... 4 medaliuka neriu  rolleyes.gif

kilputes dejau... man jos visai neblogai ziurisi  wub.gif  tik... labai jau linkes garbanotis tas medalis  unsure.gif

nu nepyk tu ant manes-nu matai kas su manim siandien daros NU NEPERSKAITAU AS KAS PARASYTA verysad.gif verysad.gif verysad.gif ..arba jau nesuprantu ka perskaitau, unsure.gif arba suprantu po pusvalandzio doh.gif doh.gif ...sunku man angel_sadangel.gif
Papildyta:
NU AGNEX-TU MANE NUPYLEI doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif ..sitoks grozis- o jau kruopstu blink.gif ...nu bliam-pati viska gali,o mane taip kankinai blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 01, 15:32)
Jusu teismui

Beje, turiu atsisveikint - isvaziuosim pas uosvius, kur nert negalesiu, o ir interneto nera... Sugrisiu i sekta sekmadieni vakare arba pirmadieni  biggrin.gif


saunuole thumbup.gif labai puikiai gavosi (bent jau mano akim ziurint) wub.gif

o del keliones uzjauciu... tik isivaizduok, kiek skityti reikes, kad suzinotum kas ir kai, su kuom ir kada lotuliukas.gif
Atsakyti