Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

IR DAR-MAN smile.gif pabreziu MAN mirksiukas.gif labjau patiko vistik ziedas is daugiau eiliu..ir nert buvo smagiau ir ''minkstesnis''.nes ziedas is 5 toks kietas gavosi-NORS NERIAU LAABAI LAISVAI...(tuos nepilnus stulpelius)..na bet cia gal tik man g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 13:56)
nu arba as durna,arba jau nebematau blink.gif  blink.gif -ten matau tik  PUSINI STULPELI SU UZMETIMU!!!!O reik paprasto pusinio stulpelio...(siaip principas tas pats,tik NEDARYK UZMETIMO KAIP STULPELIU SU UZMETIMU) O MEGSK KAIP ZEMA STULPELI mirksiukas.gif


oi, merginos... makaluojat mane g.gif

ar yra dar paprastas pusinis stulpelis ?? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 14:56)
nu arba as durna,arba jau nebematau blink.gif  blink.gif -ten matau tik  PUSINI STULPELI SU UZMETIMU!!!!O reik paprasto pusinio stulpelio...(siaip principas tas pats,tik NEDARYK UZMETIMO KAIP STULPELIU SU UZMETIMU) O MEGSK KAIP ZEMA STULPELI mirksiukas.gif

Zinok nesu isitikinus, bet...
Pagooginau ir kiek beziureciau visur rodo, kad pusinis stupelis, tai ir yra pusinis stupelis su uzmetimu
Kad ir sitoj foto tarkim
http://www.postimage....php?v=aV2g93iS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 01 spalio 2010 - 14:03
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 15:56)
nu arba as durna,arba jau nebematau blink.gif  blink.gif -ten matau tik  PUSINI STULPELI SU UZMETIMU!!!!O reik paprasto pusinio stulpelio...(siaip principas tas pats,tik NEDARYK UZMETIMO KAIP STULPELIU SU UZMETIMU) O MEGSK KAIP ZEMA STULPELI mirksiukas.gif

kitokio ir nebūna blink.gif vienur rašo tą "su užmetimu" kitur ne unsure.gif
pusinis stulpelis yr pusinis stulpelis "i punto". cool.gif
Atsakyti
taip MESKUT-TAIP IR YRA.tik as paziurejau i aagnex duotos nuorodos PAVADINIMUS,o ne i paveiksliukus.nu nesigilinau...MANE IR SUKLAIDINO TAS ''NEPILNAS STULPELIS SU UZMETIMU''...nu neskaiciavau as tu ''uzmetimu'' blush2.gif ..sorry..-as alkana labai,uztai biskiDURNA lotuliukas.gif lotuliukas.gif
GALVOJU viena,o rasu kitjavascript:emoticon(':geda2:')a blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 14:12
biggrin.gif biggrin.gif tai aš nepiktai tik trumpai drūtai, kad nekiltų abejonių niekam kokis ten stulpelis
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 15:10)
as alkana labai,uztai biskiDURNA lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Per darbus nėra kada pavalgyt biggrin.gif Va dar vienas šio šalio pliusas,padeda norinčioms numesti svorio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 01, 16:26)
Per darbus nėra kada pavalgyt biggrin.gif  Va dar vienas šio šalio pliusas,padeda norinčioms numesti svorio lotuliukas.gif

schmoll.gif nifiga. ką tik šlaunį viščiuko sulesiau.
musiau šiandie pavarysiu tą trečią ramašką ir gana. unsure.gif raudona akyse

dar svarstau ar užteks siūliukų. jei ne tai išeitis derint su baltu arba juodu. su kuriuo gražiau?
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 01, 15:20)
biggrin.gif  biggrin.gif tai aš nepiktai tik trumpai drūtai, kad nekiltų abejonių niekam kokis ten stulpelis

nu taip ir reikia...as net pasitikrinau ir pasiggoglinau blush2.gif ..-nu tam duotam puslapi tiesio versta ''pazodziui'' is anglisko teksto blush2.gif blush2.gif ...as ,matai-kaip DURNA NEREJA, pagalvojau kar TIKRAI YRA PUSINIS STULPELIS SU UZMETIMU doh.gif doh.gif ...nu o paskui paskaiciavau uzmetimus ir ''dasilo''(nu bet man jau ant ''akiu krito'' nu net vaika pasisaukiau,kad uzmetimus suskaiciuotu doh.gif doh.gif .man ten 2 atrode lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )...viskas imu ''petu pertrauka nuo siito salio'' smile.gif smile.gif ,bo tuoj ''sedevru kaip pavarysiu'' blink.gif blink.gif
Atsakyti
Niu lyg ir gavosi man tas 3 medalis, bet itariu, akd jis bus vienintelis pas mane salyje, neturesiu daugiau kantryves ji nerti, o ir nelabai jis man grazus.
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 01, 14:31)
schmoll.gif nifiga. ką tik šlaunį viščiuko sulesiau.
musiau šiandie pavarysiu tą trečią ramašką ir gana. unsure.gif raudona akyse

dar svarstau ar užteks siūliukų. jei ne tai išeitis derint su baltu arba juodu. su kuriuo gražiau?


as tai su juodu derinciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 01, 15:26)
Per darbus nėra kada pavalgyt biggrin.gif  Va dar vienas šio šalio pliusas,padeda norinčioms numesti svorio lotuliukas.gif



QUOTE(meskute231 @ 2010 10 01, 15:31)
schmoll.gif nifiga. ką tik šlaunį viščiuko sulesiau.
musiau šiandie pavarysiu tą trečią ramašką ir gana. unsure.gif raudona akyse

dar svarstau ar užteks siūliukų. jei ne tai išeitis derint su baltu arba juodu. su kuriuo gražiau?

tai kad man jau nebepatartina svorio mest-ir taip 48 kg... tongue.gif ..vat tik kad pavalgyt kartais tai tikrai lieka laiko tik vakare lotuliukas.gif ..o as kokia pikta bunu kai alkana doh.gif doh.gif -visi jau zino,kad man tada geriau nesimaisyt po kojom unsure.gif ...o kokia slauni ir as sukirsciau-BET DIIIDELE KOKIA...o dabar ziaumoju sumustini-tuoj eisiu kavos-nes ''nepaskrendu'' blink.gif
Papildyta:
siaip ASTUT-man tie tavo medaliai neatrodo mazi unsure.gif (matai.pavalgiau tai ''spalvos atsirado'' tongue.gif )kazkur temos pradzioj NANNA BUVO savo medalio ismatavimus idejus.. mirksiukas.gif jei ka-tai pagal jos orentuokis
Papildyta:
RAAADAUUU! bigsmile.gif pas NONNA 1L-23 cm..taip kad tavo bus thumbup.gif
Atsakyti