Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 14:27)
kaip ir stulpelis su uzmetimu... tik siula pertauki vienu kartu... ta prasme ne per du kartus, kaip darant stulpeli su uzmetimu, o vienu kartu... sunkoka paaiskinti  ax.gif


Ačiū, supratau 4u.gif Taip ir galvojau,tik reikėjo,kad kas patvirtintų. biggrin.gif
Atsakyti
3 MEDALIS

user posted image

Niu neikaip nesuprantu niekaip cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Nuneriau 1 2 3 4 5 eilutes ir man toliau daryti, ir tai ptuos paiskinimus kaitau ir anaip ir niekaip nedaeina.
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 14:27)
kaip ir stulpelis su uzmetimu... tik siula pertauki vienu kartu... ta prasme ne per du kartus, kaip darant stulpeli su uzmetimu, o vienu kartu... sunkoka paaiskinti  ax.gif

Tu cia tikrai taip neri?
As tai neriu kaip zema stupeli, tik uzkabinu ir istraukiu - jokiu ten uzmetimu nedarau - gal todel taip kietai ir gaunas? Kaip reikia is tikro?

Is vis susipainiojau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 01, 14:31)
3 MEDALIS
Niu neikaip nesuprantu niekaip  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif
Nuneriau 1 2 3 4 5 eilutes ir man toliau daryti, ir tai ptuos paiskinimus kaitau ir anaip ir niekaip nedaeina.

Ziuriu nesuprantanciu gretos dideja... As tai taip suprantu, kad tas tarpines eiles irgi pusiniu stupeliu nert reikia - ar ne?

Kai dar karta paziurejau - jau nesu isitikinus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 01 spalio 2010 - 13:39
as pusin iirgi neriu taip kaip asta30a aiskino ax.gif
Papildyta:
Niu kas nors gal gali paiskinti vaizdziai ,kaip ten su tuo 3 medaliu. nu7 sustojau ir viskas ties ta vieta, ziuriu kaip ozka i naujus vartus ir vsio.
Papildyta:
cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
ir taip-TEESIAM..
5. neriam nepilnais stulpeliais (pagal schema 5 eiles.nuotraukose nerta 5 eiles-TAI SUNKIAU UZLENKTI IR SUNRTI I ZIEDA!!!!..atsimenate mano ikelto sio medaliono varianta?-tai ten darytos 9 sios eiles..man asmeniskai graziau ir lengviau su juo susitvarkyt...jus darykite pagal save-5-6-7-8-9 eiles. biggrin.gif gauname stai ka...nufotografuotas jis is tos puses,kur neriau,o veliau ''isverstas'' ir ''paruostas uzlenkim
ui''
user posted image
user posted image
user posted image
6. o vat cia prasideda ''linksmoji dalis'' parodysiu 2 budus..1-kaip geriau daryti,kai neriat 5 eiles nepilnais stulpeliais..o 2-kaip neriau as,kai dariau 9 eiles stulpeliu.. mirksiukas.gif
1-user posted image
uzlenkiame ir kabiname per nepilnu akiu krasteli ir per 3 akiu pynele(tarp stulpeliu)
gauname
user posted image
o isnerus ir nepilnus stulpelius-stai ka(cia neriau taip-vienas stulpelis,viena pyneles akis,vienas n.stulpelis,viena pyneles akis... blush2.gif patobulinimas biggrin.gif
user posted image

2 var. blush2.gif man jis lengvesnis mirksiukas.gif ..
user posted image
neriam i ''slenkstuka'' ir per n.z.stulpeli..bet taip darykit TIK JEI DAROTE DAUGIAU EILIU!!!!...KITAIP JUMS BUS TRUPUTI ''SIJONUOTAS ''MESGINYS( nuotrauka nr 2.bet sunerus lapelius,viskas susitvarko ir issilygina... BET TIK TADA KAI EILIU DAUGIAU! mirksiukas.gif
user posted image
O isnerus eile nepilnu stulpeliu-viskas susitvarko mirksiukas.gif
user posted image

Atsakyti
Nu visgi jus teisios - ne taip neriau - tikiuosi, kad cia ir beda - greit neriu ir paziuriu kas gaunasi...

Jeigu tokiu zioplu kaip as atsirastu daugiau - imetu nuoroda - PUSINIS STUPEILS
http://www.darbstuoles.lt/?p=273
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 01 spalio 2010 - 13:49
nu mergyckos-jei kas netaip tik NEUZMETYKIT POMIDORAIS... mega_shok.gif VISA PUSDIENIVARGAU.. blink.gif jau tas radikal.ru gun_rifle.gif gun_rifle.gif .sakau prazilsiu koks letas unsure.gif unsure.gif
vaikai baigia ''ausis apgrauzt''-be ''normaliu'' pietu dar(nu neskaitant ''sudraskyto'' batono ir ''islaizyto'' kremo indelio blink.gif topsecret.gif tikk niekam nesakykit,bo dar kokios ''vaiku teises'' uzciups unsure.gif unsure.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 13:53
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 01, 14:46)
Nu visgi jus teisios - ne taip neriau - tikiuosi, kad cia ir beda - greit neriu ir paziuriu kas gaunasi...

Jeigu tokiu zioplu kaip as atsirastu daugiau - imetu nuoroda - PUSINIS STUPEILS
http://www.darbstuoles.lt/?p=273


Šaunuolė 4u.gif Ačiū 4u.gif Tikiuosi,kai baigsit merginos savo šalius,nepaliksit be priežiūros tų kurios ners biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 14:50)
nu mergyckos-jei kas netaip tik NEUZMETYKIT POMIDORAIS... mega_shok.gif VISA PUSDIENIVARGAU.. blink.gif jau tas radikal.ru gun_rifle.gif  gun_rifle.gif .sakau prazilsiu koks letas unsure.gif  unsure.gif

Dar vienas kausimas - tu neri pusini stupeli taip kaip mano idetoj nuorodoj? ax.gif
Atsakyti
nu arba as durna,arba jau nebematau blink.gif blink.gif -ten matau tik PUSINI STULPELI SU UZMETIMU!!!!O reik paprasto pusinio stulpelio...(siaip principas tas pats,tik NEDARYK UZMETIMO KAIP STULPELIU SU UZMETIMU) O MEGSK KAIP ZEMA STULPELI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 13:50)
nu mergyckos-jei kas netaip tik NEUZMETYKIT POMIDORAIS... mega_shok.gif VISA PUSDIENIVARGAU.. blink.gif jau tas radikal.ru gun_rifle.gif  gun_rifle.gif .sakau prazilsiu koks letas unsure.gif  unsure.gif
vaikai baigia ''ausis apgrauzt''-be ''normaliu'' pietu dar(nu neskaitant ''sudraskyto'' batono ir ''islaizyto'' kremo indelio blink.gif  topsecret.gif tikk niekam nesakykit,bo dar kokios ''vaiku teises'' uzciups unsure.gif  unsure.gif )


g.gif nera jis letas... siaip greitai ikelia foto... tik kartais susimasto - gal ''uzgruzintas'' biggrin.gif

o as, kaip piemenka... neapsisprendziu ko noriu ax.gif padejau nunertus i sali savo medaliukus (na ju tik 2,5... kadangi daulgiau laiko ardau, nei neriu biggrin.gif ) ir neriu naujus... jie man mazoki gavosi 18 - 22 cm ... o ta skraiste tuom mane ir suzavejo - dideliais, stambiais, graziais medaliais... nenoriu is mazu daleliu... nooooriu is dideliu, stambiu bigsmile.gif taigi imu dviguma siula ir vaseli nr. 6 ... ax.gif
Tiksi, zinau, kad nori foto... bet, kol pati nebusiu patenkinta savo medaliais - i viesuma nekelsiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 01, 15:31)
3 MEDALIS

user posted image

Niu neikaip nesuprantu niekaip  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif
Nuneriau 1 2 3 4 5 eilutes ir man toliau daryti, ir tai ptuos paiskinimus kaitau ir anaip ir niekaip nedaeina.

o kur 6 7 8 9 eilutės?
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 01, 15:38)
Tu cia tikrai taip neri?
As tai neriu kaip zema stupeli, tik uzkabinu ir istraukiu - jokiu ten uzmetimu nedarau - gal todel taip kietai ir gaunas? Kaip reikia is tikro?

Is vis susipainiojau  doh.gif
Papildyta:

Ziuriu nesuprantanciu gretos dideja... As tai taip suprantu, kad tas tarpines eiles irgi pusiniu stupeliu nert reikia - ar ne?

Kai dar karta paziurejau - jau nesu isitikinus  doh.gif

tai tu čia jungiamąją kilpą darei
Atsakyti