Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 12:42)
as moraaaaaaaaliskai jus palaikiau  tongue.gif  negi nesijaute mano parama  verysad.gif ??? o tiek stengiausi... tiek stengiausi  group.gif

na va... vyras darbe, vaikai mokyklose... atsigeriam kavos... atsiraitom rankoves ir gryztam i sekta bigsmile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif būtent.
su mama išsiderėjau, siuntinį įdaviau (ale įtartinai pasižėjo ka raklioju, nu raudonumo tokio ir nepaslėpsi, tai iš žvilgsnio spėju "kad ir man tokio reik") daba galėsiu atsiduot ir pailsėt palatoj. tik sriubikę baigsiu gert bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 11:00)
''ba as atsilaisiu cik tadu,kap tavo grozi tu pamacysiu''  beee.gif



isversk lotuliukas.gif lotuliukas.gif
radau tik viena pazystama zodi ''grozi'' bigsmile.gif ...
tongue.gif
Atsakyti
Įdėkit kas nors kaip jums trečias medaliukas gaunasi? Nu neišeina man... cry.gif :cry
Dabar viskas jau lyg ir gerai, bet tas ratukas jau tooooks siauras gaunasi - kiba reiks kokias 5-6 eiles papildomai dar prinert g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 01 spalio 2010 - 11:10
QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 12:08)
isversk  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
radau tik viena pazystama zodi ''grozi''  bigsmile.gif  ...
tongue.gif

cha cha cha -smaikstuole lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...cia zdukisku kodu pasakyta. lotuliukas.gif dar galiu ir aukstaitiskai ''ant taves pavaryt'' lotuliukas.gif ....verciu-''nes as atlegsiu tik tada,kai tavo grozi pamatysiu'' 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 01, 11:02)
daba galėsiu atsiduot ir pailsėt palatoj. tik sriubikę baigsiu gert bigsmile.gif


tai, ka tu cia, mergyt, pailsesi, kai turim toki prievaizda - Tikli lotuliukas.gif sokdina visas... tik strojina... itariu ir botageli prie sono pasidejusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 01, 12:09)
Įdėkit kas nors kaip jums trečias medaliukas gaunasi? Nu neišeina man...  cry.gif  :cry
Dabar viskas jau lyg ir gerai, bet tas ratukas jau tooooks siauras gaunasi - kiba reiks kokias 5-6 eiles papildomai dar prinert  g.gif

zinai ka-tu dabar eik kita nert,ta kuris iseina...o as paimsiu sita nert-ir pafotkinsiu-ir tau idesiu...o gal kuri dabar neriat ji?NU PADEKIM ZMOGUI...tu tik nesinervuokk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 13:12)
tai, ka tu cia, mergyt, pailsesi, kai turim toki prievaizda - Tikli  lotuliukas.gif  sokdina visas... tik strojina... itariu ir botageli prie sono pasidejusi  biggrin.gif

nigavari. pavyzdingiems neraijk bizūno. va jau ramašką į pabaigą varau
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 12:12)
tai, ka tu cia, mergyt, pailsesi, kai turim toki prievaizda - Tikli  lotuliukas.gif  sokdina visas... tik strojina... itariu ir botageli prie sono pasidejusi  biggrin.gif

hm-izeidineji virsininke- tongue.gif kam man bizunas,jei as turiu TOKI LIEZUVI lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...galiu uzplakt juo mirtinai... lotuliukas.gif lotuliukas.gif

''izeidineji virsininke''-yra toks rusiskas posakis-''o bizaes,nacialnika''(cia kazkoks ''siauraakis azijietis'' yra pasakes.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 11:18
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 11:11)
cha cha cha -smaikstuole lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...cia zdukisku kodu pasakyta. lotuliukas.gif dar galiu ir aukstaitiskai ''ant taves pavaryt'' lotuliukas.gif ....verciu-''nes as atlegsiu tik tada,kai tavo grozi pamatysiu'' 4u.gif


ale tu man geriau zemaitiska pavaryk... mona blevyzga tongue.gif

Aaaagnex, negaliu padet... nera ka nufotkin... kuria buvau nunerusi - isardziau, nes nepatiko... narplioju nauja rolleyes.gif
Papildyta:
Klausykit, merginos... parodykit kaip atrodo 2 medalionas nertas zemu stulpeliu unsure.gif vakar du kartus bandziau... nu negraziai man gaunasi... mazyte kazkokia g.gif siandien bandysiu treciakart ja narpliot - tai neapsisprendziu ar vel bandyt zemu stulpeliu, tik dar didesniu vaseliu ar tiesiog su stulpeliu nert - nes Tiklio tai labai graziai taip isnertas atrodo wub.gif
Ps.: Titli, cia nepadlaizavimas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 01 spalio 2010 - 11:20
prisiduodu - siūlai yra, vąšelis taip pat, noras dar nedingo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 01, 11:34)
prisiduodu - siūlai yra, vąšelis taip pat, noras dar nedingo  bigsmile.gif


ka gi, merginos... pasiprastinam... pasislenkam i sonus - reikia dar viena nerejele i tarpeli priimti 4u.gif
Atsakyti
Nu va koks šššš.... gaunasi

user posted image

Nežinau net ką gerai darau, ką blogai - nu nesigauna unsure.gif

Eisiu geriau panersiu kokį kur gaunasi, o savaitgalį išvažiavus būsiu, poto gal ką sugalvosiu
Atsakyti