Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 09:10)
ok.-pradedam..as neriau po 3 pyneles kilpas-nes po č ir man ''sutrauke..isupranti-turi tuos lapelius sujungti tos pyneles...tada neriam zemus stulpelius..as neriau po 3 i pynele ir viena i ta zema sujungimo stulpeli...
tada neriasi stulpeliai (pusiniai)
pusiniai stulpeliai neriasi taip-uzkabini siulaIR ISKART TRUKI PER KILPUTE..vat tau ir nepilnas stulpeli..
ax.gif jei nesigaus-draiai klausk..galesiu pafotkint..

Nu gerai - dėl pynelės akių pataisysiu - ne didelė bėda. O kaip toliau - iki 9 eilės neriu pusiniais stupeliais nedidindama akių skaičiaus, toliau iš vis nesuprantama man kaip prijungt tą susisukusį ratuką ir nert toliau?
Beje - ratukas toks kaip blogom į gerąją pusę turi suktis? Ta prasme į viršų?
Atsakyti
o kai neriau sita medaliona,(kai neriau tais pusiniais stulpeliais) tai jis man pasidare kaip ''kinder kiausiniu deklas''-na manau taip ir turi but.nes kai uzlenkiau ir isneriau dar 2 eiles,jis man labai graziai palinko i vidu ir prigludo.gavosi ziedas aplink viduriuka... blush2.gif nepatingekite mergytes ''paglostyti''''patampyti''''paformuoti''savo medaliuku...jie tada ''susitvarko'' kaip jiems reik. ax.gif ax.gif
JEI AS KUR ''NUGRYBAVAU''-PATAISYKIT MANE!!!!!! unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 01, 09:16)
Nu gerai - dėl pynelės akių pataisysiu - ne didelė bėda. O kaip toliau - iki 9 eilės neriu pusiniais stupeliais nedidindama akių skaičiaus, toliau iš vis nesuprantama man kaip prijungt tą susisukusį ratuką ir nert toliau?
Beje - ratukas toks kaip blogom į gerąją pusę turi suktis? Ta prasme į viršų?

ZIEduka turi lenkt i isore...(bloga puse prie blogos..nors jis linksta geriau i kita puse biggrin.gif )tada neri eile zemu stulpeliu..atsimeni,mes pries nerdami pusinius stulpeliu ,dareme stulpeliu zemu eilute?-tai vat,toje vietoje ''susidare slenkstukas toks''-tai i ta slenkstuka tu ir neri zemus stulpelius..gaunasi storas ziedas.(kabini per ''slenkstuka ''ir per nerinio krasta)(uzdarai ''zieda'')

ar gaunasi kas?
g.gif g.gif nu nekokia is manes aiskintoja unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 08:50
nu ka turiu:
1L -2
1S -3
3 -1
5-5
g.gif
Atsakyti
[quote=Daske,2010 10 01, 09:44]nu ka turiu:
1L -2
1S -3
3 -1S
5-5
g.gif
[/quote
saunuole mergyte-foto prasom blush-anim-cl.gif2
MERGYTES - JEI KURI TURITE GRAZIU MAZU MEDALIUKU-prasau imest nuoroda ar foto-nu reik man dar kokiu mazu groziu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 08:55
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 01, 08:34)
biggrin.gif darau griežtai pagal originalą. vat jei po šio raudonuko bus pageidavimų tai tik su sąlyga kad BUS IMPROVIZACIJŲ nes antro tokio lygiai pačio nei už ką nedarysiu (tiksliau tik už daug dinerų)

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as irgi kolkas darau pagal orginala.Pasiguosiu vakar praradau 3val mezgimo laiko verysad.gif mano drauge issisuko koja verysad.gif reikejo ja vezti i ligonine,taip kad siandien turiu atsigriebti
Atsakyti
Sveikos, merginos... prisiduodu ir as bigsmile.gif

vakar iki 2 nakties neriau... ardziau... neriau... ardziau... vel neriau doh.gif

ataskaita: viska neriu pagal schemutes, nereikia nei dadeti, nei atimti - nesiraito, nesiriecia thumbup.gif siulai puikus - svelnuciai, minkstuciai, baltuciai wub.gif
1L ir 1M isejo puikiai...
2 medaliona neriau zemom akim - negrazu... isardziau... neriau mazom akim, bet didesniu vaseliu - vistiek negrazu schmoll.gif ... isardziau... siamdien nersiu su vienu uzmetimu tongue.gif
3 medaliona nuneriau, labai graziai gavosi... viskas ciki... bet... nusprendziau, kad per ''retas'', per skystas... taigi... isardziau... dabar nersiu mazesniu vaseliu, kad butu stangresnis rolleyes.gif

tai vat...

Tikli, zinau, zinau !!! nufotkinsiu jau nufotkinsiu lotuliukas.gif tik, kai pernersiu 3 medaliona - tadu padarysiu foto ir imesiu mirksiukas.gif

na, o dabar, jei leisit, pusvalandukui padarysiu ''dingau''... vedu mazaja i mokykla cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 30, 21:43)
Šiuo metu medaljoninio šalio virsuu stipriai serga
Kolekcionierė
asta30a
tiklis
Daske
aaagnex
meskute231
singridaU
bielra
mamkaa
kastaneda
siaudukes
semita
gerve
praeive
kaupiasi žygdarbiui  biggrin.gif
naiste777
matre
Gaudvilė
visos slapukės prašom išlendat ir prisiduodat




ei , o mane tai pamirsot gun_bandana.gif as irgi nuo antradienio pradesiu, kaupiuosi,ir neramiai del jo miegu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 10:50)
Sveikos, merginos... prisiduodu ir as  bigsmile.gif

vakar iki 2 nakties neriau... ardziau... neriau... ardziau... vel neriau  doh.gif

ataskaita: viska neriu pagal schemutes, nereikia nei dadeti, nei atimti - nesiraito, nesiriecia  thumbup.gif siulai puikus - svelnuciai, minkstuciai, baltuciai  wub.gif
1L ir 1M isejo puikiai...
2 medaliona neriau zemom akim - negrazu... isardziau... neriau mazom akim, bet didesniu vaseliu - vistiek negrazu  schmoll.gif ... isardziau... siamdien nersiu su vienu uzmetimu  tongue.gif
3 medaliona nuneriau, labai graziai gavosi... viskas ciki... bet... nusprendziau, kad per ''retas'', per skystas... taigi... isardziau... dabar nersiu mazesniu vaseliu, kad butu stangresnis  rolleyes.gif

tai vat...

Tikli, zinau, zinau !!! nufotkinsiu jau nufotkinsiu  lotuliukas.gif  tik, kai pernersiu 3 medaliona - tadu padarysiu foto ir imesiu  mirksiukas.gif

na, o dabar, jei leisit, pusvalandukui padarysiu ''dingau''... vedu mazaja i mokykla  cool.gif

bigsmile.gif ZEK KAS ATSIRADOOO!..nu kur tau nepavyks unsure.gif ,juk sitiek ''sniukstinejai cia'',kai mes-TUO TARPU- fitness3.gif fitness4.gif daug ir sunkiai dirbom..asarom laistem kompiuterio klaviatura verysad.gif verysad.gif ..ardem ir vel nerem.ir viskuo dalinomes viena su kita..ANIA?PRISIMOKINAI IS MUSU KLAIDUUU verysad.gif verysad.gif .O DABAR TAIP SE slap.gif ..(o jei rimtai-tai LAABAI DZIAUGIUOSI,KAD TAU VISKAS PAVYKO..SAUNUOLE MERGYTE wub.gif )
Atsakyti
ramiai, merginos ,ramiai
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
patyliukais žvingaunu skaitydama, bigsmile.gif garsiai negaliu-nes IŠVEŠ cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mijuke @ 2010 10 01, 10:56)
ei , o mane tai pamirsot gun_bandana.gif  as irgi nuo antradienio pradesiu, kaupiuosi,ir neramiai del jo miegu doh.gif

LABUTIS ..rasim ir tau lova sitoj''palatoj'' mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 10:05)
bigsmile.gif  ZEK KAS ATSIRADOOO!..nu kur tau nepavyks unsure.gif ,juk sitiek ''sniukstinejai cia'',kai mes-TUO TARPU-


as moraaaaaaaaliskai jus palaikiau tongue.gif negi nesijaute mano parama verysad.gif ??? o tiek stengiausi... tiek stengiausi group.gif

na va... vyras darbe, vaikai mokyklose... atsigeriam kavos... atsiraitom rankoves ir gryztam i sekta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 11:42)
as moraaaaaaaaliskai jus palaikiau  tongue.gif   negi nesijaute mano parama  verysad.gif ??? o tiek stengiausi... tiek stengiausi  group.gif

na va... vyras darbe, vaikai mokyklose... atsigeriam kavos... atsiraitom rankoves ir gryztam i sekta  bigsmile.gif

tu greiciau fotika trauk,o ne group.gif nosyte cia raukiu,ir akytem mirksejus beee.gif''ba as atsilaisiu cik tadu,kap tavo grozi tu pamacysiu'' beee.gif

jai matai ''viskas pavykoo new_russian.gif '',jai matai nieko keist nereikejoo... beee.gif ..o man reikejo verysad.gif verysad.gif ...nu ir gerai,taip man ir reikia...einu dar biski paverksiu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 11:04