Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 01, 08:04)
1. Nėr su kuo kavą gert, aš viena darbe sad.gif nieko gyvo, katinai čia nevaikšto, tik varnos ant stogų sėdi, su jom man neprestižas kavą gert  schmoll.gif
2. tas slapukes pastoviasas ir aš pastebėjau, jos mat gudrios, nusiners o tada bac mums visą grožį, kad net jaučiu akys atvėps
nu dura aš tai dura, mačiau vakar kad negerai viena darau, nu nuo 5 eilės mačiau, ale ne, kad ardyčiau, vistiek visą blogą nuvariau, nu negeras jis, ardyt reik , bet gi taip gaila sugaišto laiko, tai ne, aš visą nuvariau, užuot nuo 5 eilės taisius

nu negi jau taip blogai?nesiziuri?ar riecias?jei nesiriecia irnesakyk.gif ..nukisi kur ''kampe'',aplink graziu pridesi ir ''psio'' net nesimatys.. mirksiukas.gif
Atsakyti
linksma nuo pat ryto. biggrin.gif
mano planai šiandien pribaigt ramaškas-dviejų dar reik- ir trečią medalioną pavaryt. gal bandysiu jungt jau po bisky. matau kad jau pagal schemą atsiranda gretimų medalių unsure.gif
Atsakyti
riečiasi i blogaja puse, negražus gyvačiokas
Atsakyti
o dėl to center ball suklydot. krašteliams jie didesni bent jau pagal schemą biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
vat mano ''naujas patobulintas'' maziukas medaliukas... ax.gif kaip jums?PRASOM PAPEIKTI IR PAKOMENTUOTI IR MANE unsure.gif
user posted image
O cia abu mano mazyliai..kuris jums grazesnis? g.gif medaliukui desineje truksta kruopstumo blush2.gif rolleyes.gif ..ta matau ir pati.. tongue.gif


o as MESKUT,nejungsiu kol neprinersiu kiek reik...nu maza kas gali atsitikti...o jei kuri nors ligone sukurs koki sedevra medaliona...neispasakyto grozio wub.gif -ir AS BUTINAI NORESIU TURETI JU SAVO SALYJE-tai kaip tada?Ą? blink.gif blink.gif ...
Papildyta:
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 01, 08:16)
o dėl to center ball suklydot. krašteliams jie didesni bent jau pagal schemą biggrin.gif

ANIA g.gif g.gif g.gif ..nu matai-gerai kad perspejai-nes ,dievazi,VEL BUCIAU NET NEPASIGILINUS MEZGGUS TOKIUS KAIP ''VIDURIUKAMS'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 07:23
tiklis man negresia visai mesti kelio dėl takelio biggrin.gif darau griežtai pagal originalą. vat jei po šio raudonuko bus pageidavimų tai tik su sąlyga kad BUS IMPROVIZACIJŲ nes antro tokio lygiai pačio nei už ką nedarysiu (tiksliau tik už daug dinerų)
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 01, 08:34)
tiklis man negresia visai mesti kelio dėl takelio biggrin.gif darau griežtai pagal originalą. vat jei po šio raudonuko bus pageidavimų tai tik su sąlyga kad BUS IMPROVIZACIJŲ nes antro tokio lygiai pačio nei už ką nedarysiu (tiksliau tik už daug dinerų)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif NU TOKIA STIPRI,su TOKIU stipriu nusistatymu ligoniuke tongue.gif ..lazinuosi-mokykloje geriausiai sekesi tikslieji mokslai biggrin.gif ...
Atsakyti
man pirmasis gražesnis wub.gif ten trys užmet.,ane bigsmile.gif
pasiguosiu,šiądien tik vakare būsiu namie,tai neliks laiko blynukam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 01, 08:46)
man pirmasis gražesnis wub.gif ten trys užmet.,ane bigsmile.gif
pasiguosiu,šiądien tik vakare būsiu namie,tai neliks laiko blynukam verysad.gif

man irgi-pirmas...o del uzmetimu-pries paskutine iele stulpelis su 2 uzmetimas ir 1 pyneles akis...tada paskutine eile-stulpeliai be uzmetimo mezgami TIK ta 1 akyte..i stulpeli nemezgiau.. blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas!

Nugi visų pirma ga kas gait paaiškint kas yra pusinis stupelis? Jis gaunasi žemesnis ir už žemą ar aš ne taip jį įsivaizduoju? Sakau gal čia bėda...

Nr. 3 nesigavo jau nuo pat pradžių. Gavosi toks kaip kiaušinis, o poto neišsitiesino.

Necituoju, gal turėsit po ranka schemą...
Pirmą eilė nunėriau 7 pynutės akis
Antra eilė - 10 žemų stupelių
Trečia eilė - 10 lapelių po 7 akis

o kaip toliau?

Aš nėriau viduryj lapelio žemą stulpelį, o į tarpus po 2 pynutės akis... Tai kaip sutraukė... blink.gif

Gal galit kas truputėlį paaiškint kaip toliau nert, o tai ne tik, kad nėrėja nepatyrus, bet matyt ir aš susirgau jau sunkia forma, tai kartais akys rodo ne taip kaip reikia...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 01 spalio 2010 - 07:53
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 09:41)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif NU TOKIA STIPRI,su TOKIU stipriu nusistatymu ligoniuke tongue.gif ..lazinuosi-mokykloje geriausiai sekesi tikslieji mokslai biggrin.gif ...

jap. matieka biologija ir chemija mano meilė
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 01, 08:51)
Labas rytas!

Nugi visų pirma ga kas gait paaiškint kas yra pusinis stupelis? Jis gaunasi žemesnis ir už žemą ar aš ne taip jį įsivaizduoju? Sakau gal čia bėda...

Nr. 3 nesigavo jau nuo pat pradžių. Gavosi toks kaip kiaušinis, o poto neišsitiesino.

Necituoju, gal turėsit po ranka schemą...
Pirmą eilė nunėriau 7 pynutės akis
Antra eilė - 10 žemų stupelių
Trečia eilė - 10 lapelių po 7 akis

o kaip toliau?

Aš nėriau viduryj lapelio žemą stulpelį, o į tarpus po 2 pynutės akis... Tai kaip sutraukė...  blink.gif

Gal galit kas truputėlį paaiškint kaip toliau nert, o tai ne tik, kad nėrėja nepatyrus, bet matyt ir aš susirgau jau sunkia forma, tai kartais akys rodo ne taip kaip reikia...?

ok.-pradedam..as neriau po 3 pyneles kilpas-nes po č ir man ''sutrauke..isupranti-turi tuos lapelius sujungti tos pyneles...tada neriam zemus stulpelius..as neriau po 3 i pynele ir viena i ta zema sujungimo stulpeli...
tada neriasi stulpeliai (pusiniai)
pusiniai stulpeliai neriasi taip-uzkabini siulaIR ISKART TRUKI PER KILPUTE..vat tau ir nepilnas stulpeli..
ax.gif jei nesigaus-draiai klausk..galesiu pafotkint..
user posted image
vat kaip uzkabinam
user posted image
istraukiam i prieki IR ISKART TRUKIAM DAR IR PER TA KITA KILPA.(NEREIK KABINT DAR KARTELI SIULO..TIESIOG TRAUK)
user posted image
vat ka gausi-pasvirusia (i tave) pyneliu eile...tada kita eile kai darysi-vasiuka nerk i TOLIMESNI NUO SAVES SIULIUKA..tada priekyje eis grazus ''ruoziukas'' blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 08:30