Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(ilamka @ 2010 09 30, 22:17)
ale jau man per  didelis,grazus aisku tie medalionai,bet jau gaunasi kaip koks pledas  ax.gif cia tik mano nuomone mirksiukas.gif

bumbulinė bomba cool.gif
per daug ir man wink.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 22:24)
suskaiciavau savo nunarpliotus lobius-17 vnt visko tongue.gif ...
ILAMKA-KREIPIUOSI I TAVE blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif ...tu kai savo grozi baigsi ir pradesi sujungineti-tai gal foto padarytum kaip tu tai darai.. blush2.gif  blush2.gif na ar adata siuvi,ar vaseliu suneri...buciau dekinga ax.gif  ax.gif ..ir be to MES TAVES PASIILGOM..(na bent jau as tongue.gif )
Papildyta:
SIAUDUKES-PAS mane 16 lapuku..garbane. biggrin.gif  biggrin.gif ..ILAMKA-TU JAU PRIE MUSU ''SALAGU'' NESISKAIC biggrin.gif IUOJI.tu musu instruktorius,priziuretojas,pagalbininkas,mokytojas.. blush2.gif  blush2.gif nu va dar biski ir tuoj MUSU MAMYTE PRADESIM VADINT... tongue.gif  smile.gif



nu jau kaip fainai pamaloninta mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
o kas liecia sujungima ,galesiu parodyti,bet cia jau manau kiekviena savaip,as su adata smile.gif
Atsakyti
tai taip ir gavosi biggrin.gif biggrin.gif tik matai,man ligotai moteriskei,vakare jau akys ''nebemato kaip reikiant'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...as guluosi su situ saliu mintyse,keliuosi su situ saliu mintyse..NET VYRA SUGEBEJAU PRIKALBINTI ET I SIULU PARDE SIULU MAN PIRKTI blink.gif blink.gif blink.gif isivaizduoji kokia mano ligos stadija blink.gif blink.gif -NEPAGYDOMA PRAKTISKAI blink.gif mirksiukas.gif

P.S.GERVUT-labai aciu uz pasidalinimus savo patirtimi..mums labai pravercia tokie dalykai.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 30 rugsėjo 2010 - 21:35
per tylu namuose unsure.gif net nesimezga cool.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 09 30, 22:34)
per tylu namuose unsure.gif net nesimezga cool.gif

kiba vyru pamaicinai ir sotus gulc nuej? tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 22:36)
kiba vyru pamaicinai ir sotus gulc nuej? tongue.gif  mirksiukas.gif


pas man visada tylu namie biggrin.gif man kaip tik darbymetis prasideda iki kokios 1-2 pasedesiu biggrin.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif seniai prišertas,parpia jau, bet taip vartosi,bruzda, hihihi.gif tuoj ateis ieškot

vaje,o man jau akyse dvigubinasi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 30 rugsėjo 2010 - 21:42
QUOTE(ilamka @ 2010 09 30, 22:41)
pas man visada tylu namie  biggrin.gif man kaip tik darbymetis prasideda iki kokios 1-2 pasedesiu biggrin.gif

tongue.gif na jo,turint omenyje,kad grozio megu paskui miegi iki 10 val.,tai galima ir padirbt.. tongue.gif tongue.gif ..mano tai pirmi ''luzta vyrai'',o mes su mergyte panaktinejam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 22:44)
tongue.gif na jo,turint omenyje,kad grozio megu paskui miegi iki 10 val.,tai galima ir padirbt.. tongue.gif  tongue.gif ..mano tai pirmi ''luzta vyrai'',o mes su mergyte panaktinejam smile.gif


tai cia iki 10 buna kartais net anksti biggrin.gif va dabar pasiemiau viena medaliona neriu.... smile.gif
Atsakyti
Viruso nešiotoja
Ilamka -atsargiai su ja bendraukit, nes labai greit užkrečia biggrin.gif

Šiuo metu medaljoninio šalio virusu stipriai serga
Kolekcionierė
asta30a
tiklis
Daske
aaagnex
meskute231
singridaU
bielra
mamkaa
kastaneda
siaudukes
semita
gerve
praeive

kaupiasi žygdarbiui biggrin.gif
naiste777
matre
Gaudvilė

visos slapukės prašom išlendat ir prisiduodat
Atsakyti
LAAABAS RYYYTAAS!greit visos is lovu sokam ,nusiprausiam,KAVOS isgeriam wub.gif ( topsecret.gif skaniausia kava gert su ''kuo nors gyvu pasonej'' smile.gif -vyru,drauge,kaimyne..nu o jei padetis tokia kaip pas mane-tai tinka ir katinas tongue.gif )-IRRR.....KIMBAM I DARBA!! biggrin.gif jauciu kad musu visu laukia darbinga diena. mirksiukas.gif mirksiukas.gif ...TIESA-ar atkreipete kada demesi i tokia maza eilute temos apacioje-ten raso kiek ir kokiu vartotoju skaito tema-,tai vat-JAU YRA MUSU GRETOSE TYLIUJU SALIO LIGONIU tongue.gif tongue.gif ,kurie tapo pastoviais musu palatos lankytojais mirksiukas.gif (vat tik niekaip neisdrysta ''prisiduot'' g.gif ar tik nereik kaip mokykloj-vardais vardint ir prie lentos saukt lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...)...taip kad mergytes-DRASIAU-MES NESIKANDZIOJAM rolleyes.gif -PRISISTATOM IR DIRBAM KARTU....

na ka dar g.gif g.gif ..kas kam nesiseka-SAKOT NESIGEDINAT...NESUPRANTAT-KLAUSIAT...nors ir 100 kartu-kol ''daeis'' ir iseis..
AAAGNEX-TAU TEN VAKAR NESIGAVO g.gif -jei gali padaryk foto...o jei ne-tai paaiskink kas kur kada smile.gif ...
nu lyg ir baigiau savo rytini monologa- flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 06:29
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 06:27)
LAAABAS RYYYTAAS!greit visos is lovu sokam ,nusiprausiam,KAVOS isgeriam wub.gif ( topsecret.gif skaniausia kava gert su ''kuo nors gyvu pasonej'' smile.gif -vyru,drauge,kaimyne..nu o jei padetis tokia kaip pas mane-tai tinka ir katinas tongue.gif  )-IRRR.....KIMBAM I DARBA!! biggrin.gif  jauciu kad musu visu laukia darbinga diena. ...TIESA-ar atkreipete kada demesi i tokia maza eilute temos apacioje-ten raso kiek ir kokiu vartotoju skaito tema-,tai vat-JAU YRA MUSU GRETOSE TYLIUJU SALIO LIGONIU tongue.gif  tongue.gif ,kurie tapo pastoviais musu palatos lankytojais mirksiukas.gif (vat tik niekaip neisdrysta ''prisiduot'' g.gif ar tik nereik kaip mokykloj-vardais vardint ir prie lentos saukt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...)...taip kad mergytes-DRASIAU-MES NESIKANDZIOJAM rolleyes.gif -PRISISTATOM IR DIRBAM KARTU....

na ka dar g.gif  g.gif ..kas kam nesiseka-SAKOT NESIGEDINAT...NESUPRANTAT-KLAUSIAT...nors ir 100 kartu-kol ''daeis'' ir iseis..
AAAGNEX-TAU TEN VAKAR NESIGAVO g.gif -jei gali padaryk foto...o jei ne-tai paaiskink kas kur kada smile.gif ...
nu lyg ir baigiau savo rytini monologa- flirt.gif

1. Nėr su kuo kavą gert, aš viena darbe sad.gif nieko gyvo, katinai čia nevaikšto, tik varnos ant stogų sėdi, su jom man neprestižas kavą gert schmoll.gif
2. tas slapukes pastoviasas ir aš pastebėjau, jos mat gudrios, nusiners o tada bac mums visą grožį, kad net jaučiu akys atvėps


nu dura aš tai dura, mačiau vakar kad negerai viena darau, nu nuo 5 eilės mačiau, ale ne, kad ardyčiau, vistiek visą blogą nuvariau, nu negeras jis, ardyt reik , bet gi taip gaila sugaišto laiko, tai ne, aš visą nuvariau, užuot nuo 5 eilės taisius
Atsakyti