Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

nu man tos ramaskes kokios graaazios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 18:21)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...SIAUDUKE-O TU VYRA MAITINAI? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ..UI...NEGALIU...tai gal jis alkanas vargselis..mano katinas taip daro,kai est nori.. tongue.gif  tongue.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

nu, bet jusu ir pliurpimo greiciai doh.gif

o as jau ir pirmajo nuneriau medaliona thumbup.gif Einasi kaip per sviesta wub.gif

dabar jau mane is ''besiruosianciu megzti'', perkelkit i ''mezganciuju'' sarasiuka thumbup.gif
Atsakyti
Dalinuosia patircia biggrin.gif . Mezgant antra medaliona, kai jau turit 15 akeliu tarp tu 3 kampe is vienos isnertu, sustokit paskutinej eilutej 5 akys iki kampo, ir palike kampa atvira i virsu, nerkit i 5 vidurines akis sekanciam segmente ir taip visa laika ratu. Gavos grazumelis, lygu, apvalu nesiraito. Rusaites sitam medaliui dar pora eiliu apvare kai kurios.
Atsakyti

Šiuo metu medaljoninio šalio virsuu stipriai serga
Kolekcionierė
asta30a
tiklis
Daske
aaagnex
meskute231
singridaU
bielra
mamkaa
kastaneda
siaudukes
semita
gerve
praeive


kaupiasi žygdarbiui biggrin.gif
naiste777
matre
Gaudvilė
visos slapukės prašom išlendat ir prisiduodat

Atsakyti
bigsmile.gif klin klin,ASTUTE ''islindo'' bigsmile.gif bigsmile.gif ..jau sakiau, gavus siulus cia ir nebepasirudysi mirksiukas.gif ,kol salio gatavo neturesi...nju,kaip siulai,kaip spalva,nenusivylei? smile.gif
user posted image
cia vienos rusaites ''patobulinta ir pataisyta ''vieno medaliono shema..gal kam pravers
Atsakyti
Na va - ramunele nesigavo, nr. 3 irgi nesigavo, taip kad vakaras praeistas vejais verysad.gif
Eisiu miegot - rytoj gal svieziom akim iziuresiu kame beda rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 09 30, 22:10)
Na va - ramunele nesigavo, nr. 3 irgi nesigavo, taip kad vakaras praeistas vejais  verysad.gif
Eisiu miegot - rytoj gal svieziom akim iziuresiu kame beda  rolleyes.gif

tu foto padaryk abieju..is arti-paziuresim...o kas tau nesigavo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 30, 21:43)
Šiuo metu medaljoninio šalio virsuu stipriai serga
Kolekcionierė
asta30a
tiklis
Daske
aaagnex
meskute231
singridaU
bielra
mamkaa
kastaneda
siaudukes
semita
gerve
praeive
kaupiasi žygdarbiui  biggrin.gif
naiste777
matre
Gaudvilė
visos slapukės prašom išlendat ir prisiduodat

vaje vaje manes nera verysad.gif
Atsakyti
o pas jūsiškes ramunes kiek lapelių g.gif
graži.....bet jau garba unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 20:54)
user posted image
vat sitam sali ir sudeti visi auksciau ideti ''stebuklingi medalionai'' mirksiukas.gif


ale jau man per didelis,grazus aisku tie medalionai,bet jau gaunasi kaip koks pledas ax.gif cia tik mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
suskaiciavau savo nunarpliotus lobius-17 vnt visko tongue.gif ...
ILAMKA-KREIPIUOSI I TAVE blush2.gif blush2.gif blush2.gif ...tu kai savo grozi baigsi ir pradesi sujungineti-tai gal foto padarytum kaip tu tai darai.. blush2.gif blush2.gif na ar adata siuvi,ar vaseliu suneri...buciau dekinga ax.gif ax.gif ..ir be to MES TAVES PASIILGOM..(na bent jau as tongue.gif )
Papildyta:
SIAUDUKES-PAS mane 18 lapuku..garbane. biggrin.gif biggrin.gif ..ILAMKA-TU JAU PRIE MUSU ''SALAGU'' NESISKAIC biggrin.gif IUOJI.tu musu instruktorius,priziuretojas,pagalbininkas,mokytojas.. blush2.gif blush2.gif nu va dar biski ir tuoj MUSU MAMYTE PRADESIM VADINT... tongue.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 30 rugsėjo 2010 - 21:29
QUOTE(siaudukes @ 2010 09 30, 22:14)
o  pas jūsiškes ramunes kiek lapelių g.gif
graži.....bet jau garba unsure.gif

Lapeliu 18, bet kai jie sugula graziai- tai vai vai thumbup.gif . Ir kas raset kad nesigavo, bandykim aiskintis kas ir kaip. Kartu iveiksim.
Rapalioju kaip atrodys is rusaiciu medalionas nr. 11 ax.gif

P.s. Tikli, o kodel 16? As, mat, labai pricepna, pagal schema tai 18 turetu gautis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 30 rugsėjo 2010 - 21:28