Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

kitoki rutuliukai
Atsakyti
Dekui siaudukei clap.gif . Butent sia tema nuo pradzios iki galo perejau, ne viena gera mintis ten yra. Tai as dabar jau galiu atidet savo bandymus nuotraukas ikelt. Nesekas man tas mokslas, nu niekaip schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
niu tik baigiam-O TAI IR TAIP UZ LANGO SLAPIA..padesim ir nunersi..juk visus pagrindiniu nerimo ''zenklus'' zinai-tai ir nunersim.. mirksiukas.gif ..kai sugalvosi-jei sugalvosi-kreipkis mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal ka praleidau?
3 medalionas su uzmetimu ar be mezgas?
Kazkaip nelabai man ji gaunasi prilenkti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 19:41)
niu tik baigiam-O TAI IR TAIP UZ LANGO SLAPIA..padesim ir nunersi..juk visus pagrindiniu nerimo ''zenklus'' zinai-tai ir nunersim.. mirksiukas.gif ..kai sugalvosi-jei sugalvosi-kreipkis mirksiukas.gif

Jei cia man taikyta- tai su vaseliu ir schemu skaitymu susitvarkau blush2.gif . Bet va nuotrauku ikelimas i cia doh.gif . Atsimenu keliu metu senumo atveji, kai kryzium siuvinejimas parupes buvo, tai siunciau e-mailu kitai forumietei, ji patalpindavo. ax.gif
Atsakyti
fantastiškas medalis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(kastaneda @ 2010 09 30, 19:48)
Gal ka praleidau?
3 medalionas su uzmetimu ar be mezgas?
Kazkaip nelabai man ji gaunasi prilenkti  wub.gif

trečias lyg be g.gif
unsure.gif coliukas jaučiu bus ir šitas
Atsakyti
GERVUT-NE TAU-CIA KOLEKCIONIEREI... blush2.gif blush2.gif ATSIPRASAU-daugiau visad cituosiu kam skirta.. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 19:57)
GERVUT-NE TAU-CIA KOLEKCIONIEREI... blush2.gif  blush2.gif  ATSIPRASAU-daugiau visad cituosiu kam skirta.. mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Gerai viskas yra 4u.gif 4u.gif . Man Osinkos tema- lobynas thumbup.gif thumbup.gif . Blin, jau tas salis smegenis apeme visai- doh.gif . Gal rasiau jau- as tai prisikroviau nuotrauku baigtu saliu kur detales matos- ir studijuoju- ta labai patinka- nersiu ir desiu, tos gal ir nereik. ir tankumu ir dydziu visokiu, vienos palike skyles tarp detaliu, kitos uzkaise kozna skylute biggrin.gif mazais medaliukais.
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 18:41)
niu tik baigiam-O TAI IR TAIP UZ LANGO SLAPIA..padesim ir nunersi..juk visus pagrindiniu nerimo ''zenklus'' zinai-tai ir nunersim.. mirksiukas.gif ..kai sugalvosi-jei sugalvosi-kreipkis mirksiukas.gif

tai kad jis man kosminis atrodo be chemos verysad.gif doh.gif
Atsakyti
user posted image
apsiseilėjau nuo šito wub.gif
Papildyta:
user posted image
user posted image

nušaus mani už vagystes doh.gif
Papildyta:
user posted image
nu o kaip šitas swoon.gif
Papildyta:
labai išsiskėtus schema blink.gif
Atsakyti
o kur 15 chema? g.gif
Papildyta:
iššsisaugojau chema, jeeeee, asčiūūūūūūū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 30 rugsėjo 2010 - 19:45
user posted image
vat sitam sali ir sudeti visi auksciau ideti ''stebuklingi medalionai'' mirksiukas.gif
Atsakyti