Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

Kisu savo trigrasi- center ball yra tie kamuoliukai kai kuriu medaliu centre, atrodo 1 didelio. vakar bandziau rapaliot as ji ir tada medali. Nepavyko man pirmas dublis su tuo center ball, isardziau ir be jo nurapaliojau. Kad parodyt ka gero jau turiu, reik eit ismokt su radikal.ru susidraugaut. Beje, dabar turbut ta ramune kaip jus vadinat rapalioju, bandau be uzmetimo, kietokai gan gausis, nu ir vilna pas mane tokia ne merino ax.gif
galvoju as - jei noresiu as tu burbuliuku centruose, bet kada prikabinsiu nunerus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 30 rugsėjo 2010 - 18:05
QUOTE(gerve @ 2010 09 30, 19:03)
Kisu savo trigrasi- center ball yra tie kamuoliukai kai kuriu medaliu centre, atrodo 1 didelio...


zinom zinom smile.gif bet gi jie vienodi su "kutais", tai vienu prisedimu paskui...
Atsakyti
tai juos ir atskirai reikia nert unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 09 30, 19:08)
tai juos ir atskirai reikia nert  unsure.gif

Po vakarykscio pabandymo supratau, kad taip. Nes bandziau pati burbuliuka ir sumazinus ji eit tolyn su medaliono schema. negraziai ten gavos. As prisisaugojau jau nunertu saliu kur matos detales, tai ten matos kai kur be tu burbuliuku, kai kur jie palaidi siek tiek ant virveles, kai kur pritvirtinti- kaip sakant " na vkus i cviet druzej niet"
Atsakyti
GERVUT-jei ka-tai tiesiog ikelk nuoroda i ta puslapi,kur ''groziai slypi'',o mes jau ''isnarstysim ir israkinesim'' viska mirksiukas.gif ..tiesiog nukopijuok nuoroda ir ''psio'' smile.gif
Atsakyti
nu mezgu mezgu karsta.gif o ji kap vietoj,tep vietoj doh.gif

MB kaip katinas tik suka ratus ,tik suka tongue.gif ale mato,PIKTA,tai nieko nesako lotuliukas.gif su graudžiu žvilgsniu palydi ,atsidūsta ir nueina lotuliukas.gif nieko neasakęs....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 30 rugsėjo 2010 - 18:19
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...SIAUDUKE-O TU VYRA MAITINAI? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..UI...NEGALIU...tai gal jis alkanas vargselis..mano katinas taip daro,kai est nori.. tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
user posted image
koks gražutis motyvas wub.gif
Atsakyti
aha.grazus..as ji bandziau-liuks gaunasi..tik g.gif zinok-gal biski viduriukas per retas saliui...gal kiek pakeist?
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 09 30, 18:21)

koks gražutis motyvas wub.gif

jo, labai liuks,o kuris cia pagal chema?
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 30, 19:25)
jo, labai liuks,o kuris cia pagal chema?

cia jo shemos nera...cia pagal nuotrauka reik...as pagal foto dariau-zinok labai lengvas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 18:27)
cia jo shemos nera...cia pagal nuotrauka reik...as pagal foto dariau-zinok labai lengvas. mirksiukas.gif

nu ot paguodei, kaip aš tokia nemokša taip nunersiu cray.gif
Atsakyti