Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(matre @ 2010 09 30, 13:05)

Mamkaa, ir aš galvojau apie kokią pusvilnę,bet jei sakai kad kieta gaunasi.... tai nežinau ką reiks rinktis...

Niu negalius akyti, kad kieta, tik kietoka, bet iskalbus (su gerais skalbikliais vilnai) tai tikrai suminkstes kai preikalas. 1 medalis visais normalus, pajutau kietuma tik tada kai pradejau nerti 2 medali, na toks jau jo rastas ten, manau kad ir kitoms is kitokiu siulu jis gaunasi irgi keitesnis nei kiti medaliai.
Niu gaila neina nufotkinti kietumo g.gif
Atsakyti
Atsakysiu uz ja ne dar negavo,pas mus dar tik pirma val o nepasiimtus siuntinius paste tik 4 val atiduoda na nieko tokio liko tik 3 valandos ,paskiau paims zema starta ir pirmyn lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 14:09)


upss...net springtelejau...o as sakiau kad tik man vienai is 100 gr tik 2 iseina...jusu gal labai stori siulai? ax.gif



Visų pirma tai ne mūsų.., aš dar pensijos negaunu.. biggrin.gif

Vernito pusvilnė pas mane..
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 30, 14:42)
kas dar?  g.gif
kaupiasi žygdarbiui  biggrin.gif
naiste777
asta 
matre

prie besikaupiančių wink.gif 4u.gif

QUOTE(mamkaa @ 2010 09 30, 14:55)
kad jos maciusius mezganciu diedu, tikrai nesijuoks, bet vyras vistiek nepasirase tam reikaliui. tai teko siandien paciai varyti.

i mačius, i pažįstu. Tik aš vistiek nepasitikėčiau, jei jau pati neišsirenku, tai MB tikrai ne tą paims, reiktų net tikslią vietą-lentyną nurodyt ir dar spalvos kodą užrašyt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=bielra,2010 09 30, 15:11]
Visų pirma tai ne mūsų.., aš dar pensijos negaunu.. biggrin.gif

patiko man sitas posakis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 14:05)
ASTUT-PAGAVAI JAU PASTININKA?kai jau turesi viska-TAI FOTO PLYYYYYZ biggrin.gif


mergyt, siuntinuka tik ketvirta valanda galesiu is pasto pasiimt - kai pastininkas grys ax.gif 4 val musu laiku... jusu laiku bus 6 val tongue.gif

Ps.: vel... kol parasiau jau uz mane atsake ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 30 rugsėjo 2010 - 14:16
QUOTE(mamkaa @ 2010 09 30, 15:49)
Ten kur rusi siulu parduotuve yra prie bazes. Pliusas kad pigus, o minusas, kad kazkaip kietokaineriasi man is ju. Niu siandien dar nusipirkau veseli didesnio nr, tai bandysiu su juo, gal kitaip gausis. O siulu tai zinok sueina, man 2 medaliui vieno matkelio neuzteko (50 gramu).
o tu is kokiu neri?

nepergyvenk. jei ką būsim dvi su tokiais kietokais lotuliukas.gif šaliais. aš net specialiai neriu kietesnį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 09 30, 15:22)
nepergyvenk. jei ką būsim dvi su tokiais kietokais  lotuliukas.gif šaliais. aš net specialiai neriu kietesnį biggrin.gif

O kodėl dvi, mano irgi kietokas... Netgi gal pasakyčiau kietas, bet man tas pats - koks yra toks gerai ax.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
mergytes-kaip jis jums? g.gif g.gif cia maziukas bus..lipdinys is keliu patikusiu motyvu g.gif .. ax.gif
vat tik ta nuotrauka is virsaus nekokia g.gif g.gif ..be blico fotkinu-nes su blicu man schmoll.gif schmoll.gif nesimato rasto
Papildyta:
QUOTE(sigridaU @ 2010 09 30, 15:10)
Atsakysiu uz ja ne dar negavo,pas mus dar tik pirma val o nepasiimtus siuntinius paste tik 4 val atiduoda na nieko tokio liko tik 3 valandos ,paskiau paims zema starta ir pirmyn lotuliukas.gif



QUOTE(asta30a @ 2010 09 30, 15:13)
mergyt, siuntinuka tik ketvirta valanda galesiu is pasto pasiimt - kai pastininkas grys  ax.gif  4 val musu laiku... jusu laiku bus 6 val  tongue.gif

Ps.: vel... kol parasiau jau uz mane atsake  ax.gif



ASTUT- TAI tu kokiu raminanciu su ''laipsniukais'' ikalk..ar koki kaimyna aprek rolleyes.gif ..nes atrodo net tuos bugnus, pries ivykstant kazkam svarbaus ,girdziu..-trrrrrrrrrrrrrrrrrr....... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(meskute231 @ 2010 09 30, 15:22)
nepergyvenk. jei ką būsim dvi su tokiais kietokais  lotuliukas.gif šaliais. aš net specialiai neriu kietesnį biggrin.gif



QUOTE(aaagnex @ 2010 09 30, 15:26)
O kodėl dvi, mano irgi kietokas... Netgi gal pasakyčiau kietas, bet man tas pats - koks yra toks gerai  ax.gif



zek ''pirma flanga'' ir surinkom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..dzin mum dabar visi rusai,vokieciai ir kitokie ''binladenai'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 30 rugsėjo 2010 - 14:51
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 14:56)
ASTUT- TAI tu kokiu raminanciu su ''laipsniukais'' ikalk..ar koki kaimyna aprek


nebus efekto rekt ant kaimynu... nes jie nieko nesupras - nebent angliskai riebiai pavaryciau lotuliukas.gif
Atsakyti
PATIKEK KAIP BUS lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...man teko svedijoj dirbt su ''broliais lenkais'',tai kai gerai jie mane ''uzknisdavo'' as ant ju atsistojus lietuviskai keikdavau(nors moku lenkiskai,ir jie ta zinojo tongue.gif ).-PATIKEK-efektas garantuotas.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif .jie pasimesdavo,israusdavo,nes nesuprasdavo ka tu sakai mirksiukas.gif ..tik jausdavo kad nieko gero schmoll.gif ..tai veliau mane ''ratu apeidavo'' schmoll.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va... laiksininke atnese siuntinuka su vaseliais (juos taip pat buvau is ebay uzsisakius, nes neturejau dideliu) thumbup.gif
dabar dar gryzdama su dukryte is mokyklos, uzeisiu siulu i pasta pasiimti clap.gif
Atsakyti