Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(Daske @ 2010 09 30, 14:53)
isejo gerai thumbup.gif biski perneriau bet nieko thumbup.gif
dabar 5 neriu thumbup.gif

liuks-LAABAI DZIAUGIUOSI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 09 30, 12:45)
grazi spalviuke  bigsmile.gif
ale, turetu but siltaaaa siltaaaaa  wub.gif



tikrai taip bus silta silta, nes is tokiu siulu, na ti kkitos spalvos, liemene vaikui numezgus buavu, tai tikrai labai silta buvo.

QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 12:47)
o as zinokit laiminga-sake vyras siulu nupirko yu.gif(isivaizduoju pardavejos reakcija-VYRAS SIULU PARDEJ ZMONAI SIULUS PERKA lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif )jauciu tai buvo pirmas ir paskutinis jos TOKS matytas dalykas.. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

As vakar vyro prasiau, kad nupirktu man siulu, tai lyg ir sutiko, o kai pasakiau kad dar ir vaselio reiketu, tai kategoriskai atsisake, sako, kai nueisiu i parde tai juoksis bobos is manes, tai as jam ir sakau, kad jos maciusius mezganciu diedu, tikrai nesijuoks, bet vyras vistiek nepasirase tam reikaliui. tai teko siandien paciai varyti.
Atsakyti
mammka- lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..jau matau vaizda,kaip tu ''vyra lotuliukas.gif ''apdirbineji'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 12:52)

Mammka-NEUZTEKO NES MANES OZKOS PAKLAUSEI ir nerei su uzmetimu blush2.gif ..o jei be jo-tai butu uzteke....tik vat kad kietesnis mezginys-tai tikrai ax.gif

Bet zinai ir gerai kad su uzmetimu neriau, nes visai butu buves kietas jei buciau zemu stulpeliu nerusi.
Uztat mano bus ne tik silciausias salis, bet ir "kieciausiai" atrodysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nurašau etiketę, nes labai tingiu fotografuot... jeigu kam vis tiek įdomu bus pažiūrėt, tai vėiau galėsiu nofotografuot... ax.gif

KARTOPU
BASAK

100gr. 300mt

70proc Acrylic
30proc Wool

Kaina 5 Lt už 100gr

Tokius rinkausi todėl, kad norėjau storesnių ir pigių (bet norėjau nors šiek tiek vilnos, kad būtų), nes esu tikrai nepatyrus nėrėja ir nežinau kas gausis, jei bus negražu man nešiot - sakiau kaip panaudot žadu ax.gif

Pirkau Savanorių pr/Mituvos g siūlų parduotuvėj, nes ji man visai šalia namų cool.gif

O jeigu viskas bus gerai - reiks ieškot kokių šiltų, šiltų baltų siūlų ir nert mamai baltą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 30 rugsėjo 2010 - 14:01
QUOTE(mamkaa @ 2010 09 30, 14:58)
Bet zinai ir gerai kad su uzmetimu neriau, nes visai butu buves kietas jei buciau zemu stulpeliu nerusi.
Uztat mano bus ne tik silciausias salis, bet ir "kieciausiai" atrodysiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai jei karas-MES TAVE PIRMA LEISIM-tu saliu kaip skydu mus pridengsi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


o tai jie isskalbus nesuminksteja g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 30 rugsėjo 2010 - 14:02
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 12:58)
mammka- lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ..jau matau vaizda,kaip tu ''vyra lotuliukas.gif ''apdirbineji'' lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai va, kad neapdirbau, bet uztat vakar grizdamas sampes parnese, matyt biskutuka jautesi kaltas. tai ir islakiau viena vis buteli, nes nerti vakar nebuvo su kuo.
Papildyta:
Niu gana cia pliurpti, einu nerti, dar seimynai valgyti reikes padaryti, bet itariu, kad liks nevalge siandien. siandien bus ta diena su meniu "valgo kas ka saldytuve randa".
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 14:47)
MATRE-stebiuos ir zaviuosi tavo valia ir tvirtybe....nu as,kai pamaciau SITA bigsmile.gif sali,nu sugebejau tik brolio suneliui kojines rastuotas baigti ir tai per TOOKI PRIEVARTA- doh.gif  doh.gif .NEGALEJAU NIEKO DIRBT.liko mergytes dirziukas nepabaigtas... blush2.gif ..bet jinai ''supratinga mergycka'' auga-supranta,kad jei ''labai nori,tai reikia'' ,sake-palauks...tik prase greitciau baigti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...o as zinokit laiminga-sake vyras siulu nupirko yu.gif(isivaizduoju pardavejos reakcija-VYRAS SIULU PARDEJ ZMONAI SIULUS PERKA lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif )jauciu tai buvo pirmas ir paskutinis jos TOKS matytas dalykas.. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu negaliu mest suknelės, pirmas toks didelis darbas bus. O šis šalis neišeina iš galvos, todėl ir skubu su suknele.Ir naktim apie jį galvoju. Sakiau iki lapkričio galo reiktų pabaigt suknelę,bet dabar jau skubu,tai gal greičiau baigsiu. ax.gif

Mamkaa, ir aš galvojau apie kokią pusvilnę,bet jei sakai kad kieta gaunasi.... tai nežinau ką reiks rinktis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 30 rugsėjo 2010 - 14:05
ASTUT-PAGAVAI JAU PASTININKA?kai jau turesi viska-TAI FOTO PLYYYYYZ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 13:00)
tai jei karas-MES TAVE PIRMA LEISIM-tu saliu kaip skydu mus pridengsi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o tai jie isskalbus nesuminksteja g.gif  g.gif

Niu as manau turetu suminksteti, matai cia neriama, o as virbalais mezgiau vaikui liemene, tai visai ji nebuvo kieta, buvo minksta ir silta, tai del to ir dabar pirkau tuos pacius siulus tik kitos spalvos. Nepagalvojau, kad nertas gaminys visada kietesnis uz megzta.
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 13:52)
Mammka-NEUZTEKO NES MANES OZKOS PAKLAUSEI ir nerei su uzmetimu blush2.gif ..o jei be jo-tai butu uzteke....tik vat kad kietesnis mezginys-tai tikrai ax.gif



Maniškei saulėgražai suėjo 2/3 100 g motkelio.. tongue.gif be užmetimo.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 09 30, 15:06)
Niu as manau turetu suminksteti, matai cia neriama, o as virbalais mezgiau vaikui liemene, tai visai ji nebuvo kieta, buvo minksta ir silta, tai del to ir dabar pirkau tuos pacius siulus tik kitos spalvos. Nepagalvojau, kad nertas gaminys visada kietesnis uz megzta.

laikysim kumscius kad suminkstetu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bielra @ 2010 09 30, 15:07)
Maniškei saulėgražai suėjo 2/3 100 g motkelio..  tongue.gif  be užmetimo..  unsure.gif

upss...net springtelejau...o as sakiau kad tik man vienai is 100 gr tik 2 iseina...jusu gal labai stori siulai? ax.gif
Atsakyti