Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(meskute231 @ 2010 09 30, 13:50)
keturiolikta žemais stulpeliais, penkiolikta šešiolikta pusiniais pagal mane

aisku 4u.gif
Atsakyti
nu va-TIK BISKI ISVAZIAVAU(berniukui ''atidare'' danties kanala,nes pulinys susidare blink.gif pieniniam dantuke,ir istrauke viena ''netikusi'' danti doh.gif doh.gif ),o jus jau tiek prikalbejot bigsmile.gif ....nu DASKE-KAIP SEKAS?..kazkaip'' perpergiventi'' pradejau del visu ax.gif blush2.gif ..ziuriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif panikes mus airisku kainu labirintuose biski pavedziojo blink.gif .kraupu-jei man reiktu tooookiom kainom pirkt- mega_shok.gif arba laikrasciai pradetu rasyti apie paslaptinga manjaka uzpuolinejanti siulu parduotuves klientes topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 30, 12:45)

kas dar?  g.gif
kaupiasi žygdarbiui
naiste777
asta  biggrin.gif


Aš kaupiuosi,tiksliau jau susikaupus,bet reikia suknelę pabaigt. O tada lėksiu siūlų pirkt ir kibsiu į darbą. Gal dar bus su manim neriančių kai aš pradėsiu. Aš tyliai dalyvauju jūsų nėrimuose, skaitau viską,tik kad rankose ne medaliai o suknelė. unsure.gif
Atsakyti
MAMMKA-matau kad jau prisijungei mirksiukas.gif ar jau ''gavai papildyma''?siulus turi? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 30 rugsėjo 2010 - 13:33
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 07:23)
.MAMMKA-ar pas tave neliko ne laso sampano?!!! blink.gif  blink.gif  blink.gif

Tai va, kad neliko, ir paciai man dabar praverstu. Nusipirkau siulus, ir galvoju ar tikrai jie man tiks, jus visos is kitoliu neriate, o as avele is pusvilnes, tai bijau kad baisiai kietas bus salis. tai ir nervuojuos, ne sbus ideta sitiek darbo, o jei neis nesioti, tai tikrai kaip kazkuri minejo, liks tik pledukas ir tiek. Ale darbo bus gaila.
Vat pagalvojau, kad nunerti tuos medalius eina greiciau, negu, kad po to juos visus susiuti i sali g.gif g.gif g.gif
Nu gana cia pliurpti, einu nerti.
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 12:33)
MAMMKA-matau kad jau prisijungei  mirksiukas.gif ar jau ''gavai papildyma''?siulus turi? tongue.gif

turiu turiu
visa kalna nusipirkau, tuoj foto padarysiu.
Papildyta:
mano pusvilne
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 09 30, 14:36)
turiu turiu
visa kalna nusipirkau, tuoj foto padarysiu.

Kiek pirkai?

Aš beveik esu įsitikinus, kad man 700g užteks, nes 7 tuoj medaliukus turėsiu ir dar vieno matkiuko nebūsiu sunėrus blink.gif Aišku tų, kurie siūlų rijikai dar nenėriau, bet vis tiek manau išeiga nebloga bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 30 rugsėjo 2010 - 13:43

o aš mąstau kiek čia neriančių šį grožį šiuo metu yra?

Kolekcionierė
asta30a
tiklis
Daske
aaagnex
meskute231
singridaU
bielra
mamkaa
kastaneda
siaudukes
semita

kas dar? g.gif
kaupiasi žygdarbiui biggrin.gif
naiste777
asta
matre

Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 09 30, 13:41)
turiu turiu
visa kalna nusipirkau, tuoj foto padarysiu.


grazi spalviuke bigsmile.gif
ale, turetu but siltaaaa siltaaaaa wub.gif

Velnias velnias veeeeelniassss !!!! kaip nekantrauju siulus paiimti !!! oi, tada mano pirstukai darbuko tures nail.gif
Atsakyti
MATRE-stebiuos ir zaviuosi tavo valia ir tvirtybe....nu as,kai pamaciau SITA bigsmile.gif sali,nu sugebejau tik brolio suneliui kojines rastuotas baigti ir tai per TOOKI PRIEVARTA- doh.gif doh.gif .NEGALEJAU NIEKO DIRBT.liko mergytes dirziukas nepabaigtas... blush2.gif ..bet jinai ''supratinga mergycka'' auga-supranta,kad jei ''labai nori,tai reikia'' ,sake-palauks...tik prase greitciau baigti lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...o as zinokit laiminga-sake vyras siulu nupirko yu.gif(isivaizduoju pardavejos reakcija-VYRAS SIULU PARDEJ ZMONAI SIULUS PERKA lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )jauciu tai buvo pirmas ir paskutinis jos TOKS matytas dalykas.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 09 30, 12:41)
Kiek pirkai?

Aš beveik esu įsitikinus, kad man 700g užteks, nes 7 tuoj medaliukus turėsiu ir dar vieno matkiuko nebūsiu sunėrus  blink.gif Aišku tų, kurie siūlų rijikai dar nenėriau, bet vis tiek manau išeiga nebloga  bigsmile.gif

Ten kur rusi siulu parduotuve yra prie bazes. Pliusas kad pigus, o minusas, kad kazkaip kietokaineriasi man is ju. Niu siandien dar nusipirkau veseli didesnio nr, tai bandysiu su juo, gal kitaip gausis. O siulu tai zinok sueina, man 2 medaliui vieno matkelio neuzteko (50 gramu).
o tu is kokiu neri?
Atsakyti
ASTUT-tu zinok benerdama neuzsimirsk-PABANDYK TIK CIA NESILANKYT triniti.gif ...(zinok mes cia tave ''apipletkinsim'' jei ilgai neuzsuksi mirksiukas.gif mirksiukas.gif )
Papildyta:
Mammka-NEUZTEKO NES MANES OZKOS PAKLAUSEI ir nerei su uzmetimu blush2.gif ..o jei be jo-tai butu uzteke....tik vat kad kietesnis mezginys-tai tikrai ax.gif
Atsakyti
isejo gerai thumbup.gif biski perneriau bet nieko thumbup.gif
dabar 5 neriu thumbup.gif
Atsakyti