Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

nunėriau vis tik dar ir medallion 2 - 1vnt rolleyes.gif kažkokia didesnė ta gėlytė galėjo gautis, patampiau bus gerai
alia jau dabar reik tikrai kojiniukus ait megzt bu nespėsiu, o dar ir siūlas raudonas pasibaigė
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 09 30, 13:07)
siaip... kai man prireikia siulu, as mamai nurodau kiek ir kokiu - ir ji man is Lt siuntinuka atsiuncia  ax.gif 
nes cia tai tikrai siulu kainos neikandamos  unsure.gif
karta sumasciau uzeiti i viena parde siulu... nezinau kas buvo per siulai, bet bent jau is isores atrode lygiai tokie patys, kaip musu tie MAX nerimo siulai... tai kaina matkeles 0,25 g kainavo 9,90 e  doh.gif  ir pasirinkimas buvo - tik balti  blink.gif

cia tu turejai galvoj 25gr ar 250gr?dubline radau visai nebloga siuline,ji tenai industriniam rajonely,tai kainos tikrai neblogos,mocheris tiek pat kiek lt ir pasirinkimas didelis.paskutini karta pirkau nerimui dukrai suknelei,tai 100% medvilne 50gr kainavo 2.95eu 4u.gif mocheros 50gr irgi apie3eu.ka tik baigiau pleduka megzt is merinoso vilnos 50gr 3.95eu 4u.gif manau tikrai normaliai.
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 09 30, 12:06)
o tu cia gryna vilna uz tiek pirkai?as vakar irgi pirkau siulus,bet teko rinktis arba spalva,arba sudetis doh.gif tai pirkau 30% vilna,70% sintetika-400gr 10.95eu.


kadangi originalas sio salio acrilas... tai ir ieskojau kazko panasaus ax.gif
pirkau 20 proc vilna ir 80 proc acrilo cool.gif
o siaip is ebay dazniausiai perku kasmyro vilna - nes net Lt ji laaabai brangi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 09 30, 13:10)
tu sostinej gyveni o as kaime pas tave pasirinkimas didesnis ir kaina mazesnepas mus kur 20% vilnos mazas matkiukas kainuoja 5 eurus,o plonyte medvine airiskiems neriniams 25g 5,20 euro

oho kaineles blink.gif o as dar galvojau gal iki kokio miestuko pavaziuot,mazu pigiau butu.centre irgi ziaurios kainos.jeigu kokio siulo reikes,sakykit.prigriebsiu ir imesiu i pasta,nes siulinej as daznas svecias biggrin.gif ,tai no problem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 09 30, 12:14)
cia tu turejai galvoj 25gr ar 250gr?dubline radau visai nebloga siuline,ji tenai industriniam rajonely,tai kainos tikrai neblogos,mocheris tiek pat kiek lt ir pasirinkimas didelis.paskutini karta pirkau nerimui dukrai suknelei,tai 100% medvilne 50gr kainavo 2.95eu 4u.gif mocheros 50gr irgi apie3eu.ka tik baigiau pleduka megzt is merinoso vilnos 50gr 3.95eu 4u.gif manau tikrai normaliai.


ups... 0,025 g doh.gif blush2.gif
Atsakyti
vakar nuneriau ta 1s nu bet nepatinka ji man,jauciu as ja keisiu kokiu nors kitu medaliu,kaip ir ta 1L.dar ta ramunele nusineriau,ta fainute wub.gif kibsiu tuoj vel i darba blush2.gif
Atsakyti
Dvynuke aciu uz info turesim omeny 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 12:52)
va da biski ''padrapstysim'' ir galesi ir NAISTE777 irasyt mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif Niu, nežinau. Aš labai nenoriu siūlų pirkti. Dabar užsikišau tų savo vilnonių prie nuogo kūno panešiot. Nu kanda rupūžės. Bet paskui vėl galvoju, juk nenešiosiu aš to šalio nuoga, kažkas bus po apačia. Kai pabaigsiu sesės megztinį, bandysiu išnert kokį medalį ir tada spręsiu
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 09 30, 13:20)
Dvynuke aciu uz info turesim omeny 4u.gif  4u.gif

va cia ju puslapis 4u.gif
springwools
Atsakyti
3 medaliono kaip neriasi 14,15.16 eiles g.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 09 30, 14:37)
3 medaliono kaip neriasi 14,15.16 eiles g.gif

keturiolikta žemais stulpeliais, penkiolikta šešiolikta pusiniais pagal mane
Atsakyti