Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(sigridaU @ 2010 09 30, 11:27)
Asta kad nemargi siulai man butu apie 100 euru kainave,tai man biskutuka per brangu ax.gif


blink.gif
a tai ko tu, mergyt, per ebay nesisiuntei ?
man 1 kg siulu su atsiuntimu tik 27 e rolleyes.gif
Atsakyti
SIGRIDAU-KIEKK?!!!nu man perskaiciu suma net akies kamputis trukciot pradejo(nu kaip tos voverytes is ledynmecio) blink.gif eina na...jau vien del siulu galim lietuvoj gyvent. g.gif nors gerai pagalvojus,kai tokia situacija g.gif ,tai galbut jau TIK DEL JU ir verta..dar biski,ir tikrai taip bus.. g.gif unsure.gif
o ASTUT-nu tai nereik musu palikt,tai nereiks daug skaityt tongue.gif tongue.gif .o pastininko ausys jauciu tuoj nukris-SITIEK LIKIMO SESIU dabar ji keikia-UZSIZAGSES IR UZSIRAUDONUOS. tongue.gif tongue.gif ...Oo del darbo- niu dirbam mes dirbam ax.gif ax.gif
Atsakyti
o aš mąstau kiek čia neriančių šį grožį šiuo metu yra?

Kolekcionierė
asta30a
tiklis
Daske
aaagnex
meskute231
singridaU
bielra
mamkaa
kastaneda
siaudukes
semita


kas dar? g.gif
kaupiasi žygdarbiui
naiste777
asta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 30 rugsėjo 2010 - 11:59
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 30, 11:45)

kas dar?  g.gif



000189.gif
Atsakyti
sigridau
ilamka
astute mintimis jau 3 nuvare lotuliukas.gif
Papildyta:
pala-SIAUDUKE neria ar ne g.gif
Atsakyti
Asta tai kad man reikejo CIA IR DABAR as zinau ka ebay pigiau bet negalejau laukti
Atsakyti
va da biski ''padrapstysim'' ir galesi ir NAISTE777 irasyt mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 30, 11:45)
o aš mąstau kiek čia neriančių šį grožį šiuo metu yra?

Kolekcionierė
asta30a
tiklis
Daske
aaagnex
meskute231
sigridaU
bielra
mamkaa
kastaneda
siauduke
kas dar?  g.gif


ups... kol parasiau ir sarasas pailgejo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 30 rugsėjo 2010 - 11:54
TAIP MERGINOS AIRIJOJ vilna labai brangi nors labai daug kas avis augina,taip kad dziaukites kad Lietuvoj bent siulai pigus ( del visu ktu kainu tai uzuojauta)
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 09 30, 12:34)
blink.gif
a tai ko tu, mergyt, per ebay nesisiuntei ?
man  1 kg siulu su atsiuntimu tik 27 e  rolleyes.gif

o tu cia gryna vilna uz tiek pirkai?as vakar irgi pirkau siulus,bet teko rinktis arba spalva,arba sudetis doh.gif tai pirkau 30% vilna,70% sintetika-400gr 10.95eu.
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 09 30, 11:58)
TAIP MERGINOS AIRIJOJ  vilna labai brangi nors labai daug kas avis augina,taip kad dziaukites kad Lietuvoj bent  siulai pigus ( del visu ktu kainu tai uzuojauta)


siaip... kai man prireikia siulu, as mamai nurodau kiek ir kokiu - ir ji man is Lt siuntinuka atsiuncia ax.gif
nes cia tai tikrai siulu kainos neikandamos unsure.gif
karta sumasciau uzeiti i viena parde siulu... nezinau kas buvo per siulai, bet bent jau is isores atrode lygiai tokie patys, kaip musu tie MAX nerimo siulai... tai kaina matkeles 0,25 g kainavo 9,90 e doh.gif ir pasirinkimas buvo - tik balti blink.gif
Atsakyti
tu sostinej gyveni o as kaime pas tave pasirinkimas didesnis ir kaina mazesnepas mus kur 20% vilnos mazas matkiukas kainuoja 5 eurus,o plonyte medvine airiskiems neriniams 25g 5,20 euro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 30 rugsėjo 2010 - 12:12