Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(Daske @ 2010 09 30, 11:15)
Tiklis vertink ir mano medalius kas blogai tai taisysiuosi g.gif

tu KA?!!!pasitiki situ ligoniu unsure.gif lens.gif tai kad nieko nereik taisyt.. topsecret.gif palauk,dar paziuresiu....TAI KAD VISKAS LIUKS. thumbup.gif ... zinok,as savo ''bernui'' tokios spalvos siulus nupirkau megstiniui..laabai praktiska spalva mirksiukas.gif mirksiukas.gif .ir sitas salis gerai is jos ziurisi..ania ILAMKA?! lotuliukas.gif lotuliukas.gif

(IR NEREK TU TAIP-bo apkursiu,net soktelejau kai perskaiciau...galvojau kad ka blogai jau padariau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )(negalima cia tookiom raidem rasyt tongue.gif ..cia renkasi jautrus,ligoti zmones,jiems reikia tylos ir ramybes,o ne TOOKIUU RAIDZIU lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..)
P.S. tikiuosi kad tu supratai,kad as cia ''baikaunu'' unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 30 rugsėjo 2010 - 10:42
Mano irgi tokia pakodė gaunasi, kad net baisu doh.gif

Bet man tas pats rolleyes.gif
Jeigu neišeis nešiot - dukra galės užsiklot kaip paklode arba pasitiest atsisėt - gi taip ir neprisiruošiau pleduko nunert blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Prisiduodu user posted imageuser posted imageuser posted image situos turiu visus oi pamirsau 6nr nufotkint juos irgi turiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 30 rugsėjo 2010 - 10:46
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 11:38)


(IR NEREK TU TAIP-bo apkursiu,net soktelejau kai perskaiciau...galvojau kad ka blogai jau padariau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif )(negalima cia tookiom raidem rasyt tongue.gif ..cia renkasi jautrus,ligoti zmones,jiems reikia tylos ir ramybes,o ne TOOKIUU RAIDZIU lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ..)
P.S. tikiuosi kad tu supratai,kad as cia ''baikaunu'' unsure.gif  unsure.gif

ale ir jautrumas lotuliukas.gif
blyn 3 medalionas nesigauna doh.gif
Atsakyti
nu pasakysiu ar savo SUBJEKTYVIA,VISAI NIEKO VERTA NUOMONE-jeigu jau SITA ORIGINALI ''PAKLODE''buvo TAIP ivertinta-tai JUSU BUS 1000000 KARTU GRAZIAU.. 4u.gif 4u.gif ( nes man,pasakysiu atvirai,tai originalus variantas g.gif ...o vat VISU KITU MEZGEJELIU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif )
Papildyta:
QUOTE(Daske @ 2010 09 30, 11:44)
ale ir jautrumas lotuliukas.gif
blyn 3 medalionas nesigauna doh.gif

NU NU,kas dabar? ir kuri vieta?
Atsakyti
Štai - mano 5 vnt nunertų medaliukų ax.gif

user posted image
Jeigu kas nors mato ką nors bogai nunerto - prašom rėkt garsiai

Jeigu ką - čia yra nunerta L1-2vnt, S1, 5, 7

Jeigu kam įdomu iš arčiau pažiūrėt, tai nufotografuoti yra ir iš arčiau va čia:
http://public.fotki....aljoninis-alis/
Atsakyti
aaagnex- thumbup.gif thumbup.gif .NO KOMENTS. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 11:47)

NU NU,kas dabar? ir kuri vieta?

nu ta kur jungesi man vidus iskyla neprisiploja doh.gif
Atsakyti
TAI TU NESINERVUOK,jis ''pavirsta i vidu ir ''prisiploja'' man tada,kai ismezgu ta eile nepilnu stulpeliu.(2 eile po sujungimo)..jis tada graziai pavirsta i vidu ir medalionas ''pasitaiso''...pabandyk..jis ir buna iskiles ziedas..

Papildyta:

nu DASKUT-ir...? unsure.gif gaunas/?

SIGRIDAU-nu uzskaitom thumbup.gif ...teisingai gydais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 30 rugsėjo 2010 - 11:19
QUOTE(meskute231 @ 2010 09 30, 08:49)
nes kitas būdas kai stulpelio iki galo neužbaigi ir paskui pertrauki siūlą per visus stulpelius man negražu...


oba blink.gif o as net nezinojau kitokio budo !!! visada nedabaigdavau isnerti ir per visus pernerdavau ... reikes isbandyti thumbup.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 09:27)
mijuke-SVEIKA ..MEDALJONINIU SALIU GENTIS SVEIKINA TAVE bigsmile.gif ...as sese ''LEZUVIS NE I TEMA'' arba ''LABAI LIGOTA NEBEPAKALTINAMA MOTERA''lYdesiu tave tavo sitam nelengvam keli... tongue.gif o klausyk,tavo BOSAS gerai moka atlYginima?nes mes cia gal galim ant jo biski ''pavaziuot''..nu mes gi suprantam,kokia tai BAISI IR SUNKIAI PAVOJINGA LIGA unsure.gif


Nu, moterie, jau vien del taves as sio forumo nepaliksiu lotuliukas.gif !!! ''Neuzmusama motera'' esi thumbup.gif Saunuole wub.gif man kaip tik reikejo siandien gero juoko dozes... o tai siuntu ir pagatava pastininka gun_bandana.gif

QUOTE(naiste777 @ 2010 09 30, 09:47)
Sveikos ligonės. Kol kuri nuners šalį, prirašysit kokias 5 temas  biggrin.gif Aš vis dar laikaus, bet šiąnakt jau sapnavau, kaip su tuo šaliu į darbą ėjau ir visos pavydėjo  smile.gif


vat vat ir as ta sakau drinks_cheers.gif tik, neapsilankyk pusdieni, tai skaitymo doh.gif
moterys !!! dirbam dirbam !!! o ne pliurpiam - bo tai skaityt daug reik po to tongue.gif

QUOTE(sigridaU @ 2010 09 30, 10:43)
Labas rytas 4u.gif Prisiduodu


kiek supratau... busi vienintele, kuri neria marguti thumbup.gif na... tipo, ne is vienspalviu siulu bigsmile.gif

tai vat, dabar pasakysiu, ko mane tas pastininkas uzsiutino...
ogi sumaste siuntini su siulais atnesti tuo metu, kai as savo mazaja i mokykla buvau isvedusi verysad.gif na ir... dabar savo siulus begalesiu atsiimti 4 val !!! doh.gif
kaip kraujas verda, kai zinau, kad jie pas pastininka masinoje guli - o as negaliu ju pasiekti mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 30 rugsėjo 2010 - 11:22
Asta kad nemargi siulai man butu apie 100 euru kainave,tai man biskutuka per brangu ax.gif
Atsakyti
Nu ligoniukes jus saunuoles,o as savo darba turiu atideti i sona verysad.gif
Pas visas labai graziai atrodo medalionai thumbup.gif
Atsakyti