Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

Labas rytas.. 4u.gif Nors ne toks ir labas, kai pasižiūrėjau į jūsų ordinus..

Kuo toliau tuo mažiau man jau norisi tos "paklodės".. schmoll.gif
Ir pumpurėliai mano negražūs.. ir tie viduriukai iškilūs ne tokie.. Kažką būsiu nugrybavus.., bet jau nebeardysiu..
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 10:35)
niu bliam ILAMKUT-tu duodi... blink.gif ..klausia is ko tavo grozis numegstas,o tu miegi? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

miegoti yra sveika biggrin.gif zmogus ilgiau jaunas islieka biggrin.gif as neriau ta skraiste is angoros
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2010 09 30, 10:36)
Tikli,
o tu is kokiu mezgei? Graziai ziurisi  4u.gif

as mezgu is angoros-40 proc moheros,o likusi dalis kazkokios sintetikos...tik zinok tas plonas pukelis man nelabai g.gif ..jis labai kibus..sunkoka nert-ojau isardyt doh.gif doh.gif
Atsakyti
va, va, kaip pirštu i akį ax.gif
Pasizadejau sau, kad naikinsiu siulu atsargas, bet sitas medalioninis virusas stipresnis uz mane, neturiu valios atsispirti, narpulinu cia toki sali, o mano mintys sukasi vis apie tuos medalius.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos ligonės. Kol kuri nuners šalį, prirašysit kokias 5 temas biggrin.gif Aš vis dar laikaus, bet šiąnakt jau sapnavau, kaip su tuo šaliu į darbą ėjau ir visos pavydėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 09 30, 10:38)
Labas rytas..  4u.gif  Nors ne toks ir labas, kai pasižiūrėjau į jūsų ordinus..

Kuo toliau tuo mažiau man jau norisi tos "paklodės"..  schmoll.gif 
Ir pumpurėliai mano negražūs.. ir tie viduriukai iškilūs ne tokie.. Kažką būsiu nugrybavus.., bet jau nebeardysiu..

blink.gif blink.gif ,nesupratauuu?BIELRA-greit foto.. lens.gif nu negali pas jus buti taip kaip jus sakot.. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 09 30, 10:47)
Sveikos ligonės. Kol kuri nuners šalį, prirašysit kokias 5 temas  biggrin.gif Aš vis dar laikaus, bet šiąnakt jau sapnavau, kaip su tuo šaliu į darbą ėjau ir visos pavydėjo  smile.gif

lotuliukas.gif a aš prieš užmiegant ir sapnuojant sprendžiau dilemą, kokią spalvą pasirinkt. Kračiau mintyse turimo garderobo spalvų gamą ir... nusprendžiau, kad jei jau imsiuos šalį nerti, teks keisti spintą pilnai doh.gif lotuliukas.gif
Košmariška naktis lotuliukas.gif
Atsakyti
NAISTUT-galiu paguost-jau ir tau nebedaug laiko liko iki ''atkritimo''..vat dar kelios tokios naktys-ir ''papildysi musu gretas'' tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 09 30, 09:47)
Sveikos ligonės. Kol kuri nuners šalį, prirašysit kokias 5 temas  biggrin.gif Aš vis dar laikaus, bet šiąnakt jau sapnavau, kaip su tuo šaliu į darbą ėjau ir visos pavydėjo  smile.gif

nieko tokio, aš guluosi su mintimis apie jį, keliuosi su mintimis apie jį, gyvenu per dieną tomis mintimis ir dar kaip liūdna kai matau jog maniškis taip lėtai didėja, per dieną tik po 1 medalį sunarplioju, o privalau šv. Kalėdoms jį turėt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 30 rugsėjo 2010 - 10:05
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 30, 11:00)
nieko tokio, aš guluosi su mintimis apie jį, keliuosi su mintimis apie jį, gyvenu per dieną tomis mintimis ir dar kaip liūdna kai matau jog maniškis taip lėtai didėja, per dieną tik po 1 medalį sunarplioju, o privalau šv. Kaldoms jį turėt

O tai kiek tu ju turi? Iki Kaledu gi dar beveik 3 menesiai like ax.gif O jeigu megzt 34, tai gi tik 34dienos uztruks, na jeigu dvigubai daugiau medaliu, tai vis tiek apie 2 menesiai... Taigi - nemanau, kad nespesi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 09 30, 10:08)
O tai kiek tu ju turi? Iki Kaledu gi dar beveik 3 menesiai like ax.gif O jeigu megzt 34, tai gi tik 34dienos uztruks, na jeigu dvigubai daugiau medaliu, tai vis tiek apie 2 menesiai... Taigi - nemanau, kad nespesi  mirksiukas.gif

turiu tik 6, bet gerai jei pavyks visada per dieną po vieną, spėju bus dienų, kad tam nebus laiko, pvz šiandien po darbo sportuot einu, paskui namo grįšiu beveik 19,30, namų ruošos darbai, su didžiąja namų darbai, na nebent jei neužmigsiu per "Moterys meluoja geriau" tai bent kažkiek panersiu
Atsakyti
Tiklis vertink ir mano medalius kas blogai tai taisysiuosi g.gif
Atsakyti