Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

tiksliai MESKUT ,nu pasigdalink paslaptim kaip tuo PUMPURIUKUS mezgi..nu nes as zinau tik 2 budus unsure.gif ..PLYYYYZZZZ notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 10:41)
tiksliai MESKUT ,nu pasigdalink paslaptim kaip tuo PUMPURIUKUS mezgi..nu nes as zinau tik 2 budus unsure.gif ..PLYYYYZZZZ notworthy.gif  notworthy.gif

kokius? g.gif

aš tai paprastai: į kur durti vąšelį nesvarbu bele tik vienon vieton, gražiausia kai būna penki ar šeši stulpeliai su vienu užmetimu, išneriu visus, paskui vąšelį ištraukiu, duriu į pirmo stulpelio viršūnę ir į darbinę akutę (vąšelis gaunasi stulpeliam už nugaros, ištraukiu užkabinus siūlą ir vualia PUMPURĖLIS. wub.gif
nes kitas būdas kai stulpelio iki galo neužbaigi ir paskui pertrauki siūlą per visus stulpelius man negražu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 30 rugsėjo 2010 - 08:49
KASTANEDA- man atrodo kad kazkur temos pradzioje ILAMKA SAKE apie siulus g.gif g.gif ..pabandyk paskaitynet..ten kur mano pasisakymai gali greit praleis(vistiek ten vien tik ''sapaliones'' tongue.gif tongue.gif )..o jei gerai atsimenu-ar tik ne is lamos vilnos tas salis g.gif g.gif ...na geriau patylesiu...gal ILAMKA atsiras-tai pasakys.. mirksiukas.gif
Papildyta:
tai as irgi taip mezgu-per pirma st. traukiu mastau.gif hihihi.gif ...ir man kai ''nedamezgi,o paskui visas per viena istrauki'' nepatinka...gal kai nedaug stulpeliu darai sitas budas ir geras,bet kai kokie penki-tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 08:52)
KASTANEDA- man atrodo kad kazkur temos pradzioje ILAMKA SAKE apie siulus g.gif  g.gif ..pabandyk paskaitynet..ten kur mano pasisakymai gali greit praleis(vistiek ten vien tik ''sapaliones'' tongue.gif  tongue.gif )..o jei gerai atsimenu-ar tik ne is lamos vilnos tas salis g.gif  g.gif ...na geriau patylesiu...gal ILAMKA atsiras-tai pasakys.. mirksiukas.gif
Papildyta:
tai as irgi taip mezgu-per pirma st. traukiu mastau.gif  hihihi.gif ...ir man kai ''nedamezgi,o paskui visas per viena istrauki'' nepatinka...gal kai nedaug stulpeliu darai sitas budas ir geras,bet kai kokie penki-tai schmoll.gif

taip taip, aš vakar taip dariau tuos pumpurėlius ir labai gerai gavosi pagal tą chemutę ir Ilamkos paaiškinimą
Atsakyti
Sveikutes,
Nu ir virusa cia paleidot cia su tais medaliais bigsmile.gif Jau net ramiai naktimis negaliu miegoti.... Reikia laukti atlyginimo ir mausiu as i parduotue pirkti siulu,o kol kas sali kankinu blink.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
vat mano 3 medalio ''variantas'' nukopintas nuo vienos rusaites.. blush2.gif pomidorai2.gif
Papildyta:


mijuke-SVEIKA ..MEDALJONINIU SALIU GENTIS SVEIKINA TAVE bigsmile.gif ...as sese ''LEZUVIS NE I TEMA'' arba ''LABAI LIGOTA NEBEPAKALTINAMA MOTERA''lYdesiu tave tavo sitam nelengvam keli... tongue.gif tongue.gif o klausyk,tavo BOSAS gerai moka atlYginima?nes mes cia gal galim ant jo biski ''pavaziuot''..nu mes gi suprantam,kokia tai BAISI IR SUNKIAI PAVOJINGA LIGA unsure.gif unsure.gif topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 30 rugsėjo 2010 - 09:31
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 09:52)
KASTANEDA- man atrodo kad kazkur temos pradzioje ILAMKA SAKE apie siulus g.gif  g.gif ..pabandyk paskaitynet..ten kur mano pasisakymai gali greit praleis(vistiek ten vien tik ''sapaliones'' tongue.gif  tongue.gif )..o jei gerai atsimenu-ar tik ne is lamos vilnos tas salis g.gif  g.gif ...na geriau patylesiu...gal ILAMKA atsiras-tai pasakys.. mirksiukas.gif
Papildyta:
tai as irgi taip mezgu-per pirma st. traukiu mastau.gif  hihihi.gif ...ir man kai ''nedamezgi,o paskui visas per viena istrauki'' nepatinka...gal kai nedaug stulpeliu darai sitas budas ir geras,bet kai kokie penki-tai schmoll.gif


laba rytas,ale tik pabudau,taip jau saldziai miegojau biggrin.gif cia ziuriu manes iesko merginos,,,kas nors atsitiko smile.gif
Atsakyti
TA prasme,kad atlyginima laiku ismoketu biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
prajuokinai

moka tai tas mano bosas gerai, tik va tie "velnio popiereliai" (cia as apie pinigus), turi pas mane tokia savybe- labai greit isgaruot, kaip koks kamparas doh.gif
Atsakyti
niu bliam ILAMKUT-tu duodi... blink.gif ..klausia is ko tavo grozis numegstas,o tu miegi? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikli,
o tu is kokiu mezgei? Graziai ziurisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mijuke @ 2010 09 30, 10:34)
lotuliukas.gif
prajuokinai

moka tai tas mano bosas gerai, tik va tie "velnio popiereliai" (cia as apie pinigus), turi pas mane tokia savybe- labai greit isgaruot, kaip koks kamparas doh.gif

irnesakyk.gif ..cia vienoj temoj renkasi tos ,kuriu ''velnio popiereliai''''transformuojasi'' i kita valiuta''siuline'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti