Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 19:01)
MAAMMKA-as atsiprasau,as ir tave suklaidinau....viskas-einu alc.gif arba fool.gif  fool.gif  frusty.gif  frusty.gif  frusty.gif

labas rytas.
RAMIAI NESINERVUOJAM. kad neturiu siulu is tu nervu vakar sampes buteli susikraciau, tai poto ramu buvo alc.gif alc.gif As viena ne pilnai nuneriau ta 2nr, nes siulu neuzteko, tai gavosi labai gerai ir su uzmetimu neriant, nes man ir taip kietoki gaunasi, tai jei nerti be uzmetimo tai visai kieta kieta bus. As noriu kuo minkstesnio. Cia gal mano siulai kalti (pusvilne), o gal vaselis. niu nieko nusipirksiu siandien siulus ir didesni vaseli, o tada ir ziuresiu.



Kuri cia sake, neria is KREMINES spalvos, tai greitai pasirodom. patinka man kremines spalvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 30 rugsėjo 2010 - 07:51
SIAUDUKES-as irgi dabar dzuke.. biggrin.gif..tik ''cikcec''dar neismokau lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..as aukstaite buvau labai ilga laika,tai dabar ZIINAII(cia as tipo aukstaitiskai pasakiau tongue.gif )kaip sunku dzukuoot blink.gif ..nu visai kita tarme.. lotuliukas.gif ..klausyk,gal ir kokios netolimos kaimynes,zek kur ''per kalneli koki gyvenam'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...ui geras butu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
niu tik dabar pro langa paziurejau ir ka jus manot buvo baisi salna, viskas balta. niu einu kavytes ir i miesta siulu. iki
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 09:51)
SIAUDUKES-as irgi dabar dzuke.. biggrin.gif..tik ''cikcec''dar neismokau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ..as aukstaite buvau labai ilga laika,tai dabar ZIINAII(cia as tipo aukstaitiskai pasakiau tongue.gif )kaip  sunku dzukuoot blink.gif ..nu visai kita tarme.. lotuliukas.gif ..klausyk,gal ir kokios netolimos kaimynes,zek kur ''per kalneli koki gyvenam'' lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...ui geras butu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o aš už dzūkelio apsižanijau....irgi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

nu rodau savo ordinus
user posted image
user posted image
user posted image

kažkaip blicas sulieja man šitą spalvą. realiai kažkaip kitaip išneša
Atsakyti
MESKUTE-is situ center ball darosi ir salio ''kabantys burbulai'' galuose...
nu o as paziurejau paziurejau,paskui dar paziurejau.. g.gif paskui dar atsisedus gera g.gif i paziurejau..o su d g.gif ukra kai ''ger g.gif i paziurejom''-tai nusprend g.gif m,kad medaliono nr 8 nedarysim schmoll.gif ..nebent ''su kokiu tiunungu''..nes nun NEGRAZUS JIS MAN.. g.gif schmoll.gif ..ir kas svar schmoll.gif biausia-kiek beziureciau-jis man nepagrazeja-(nu neisgeriu as tiek,kad jis man thumbup.gif atrodytu tongue.gif )
Papildyta:
MESKUT- thumbup.gif .tik duosiu viena patarima topsecret.gif tu kai pumpuriukus darai-tai juos nerk ne i tarpa tarp 2 stulpeliu,apkabinant sujungima,BET I patI sujungima(tu jo neapkabink,o i ji sunerk..juk ten gaunasi tokia kaip pynutes kilpa,tai i ja ir ''sukisk pumpureli''.tada tau ''neskes lapelio virsaus'' blush2.gif
Atsakyti
ačiū už patarimą bet aš tą pumpuriuką atkalus kaip jis man gražiausiai atrodo. nėriau kažkada aš bliuzę iš tokių pumpuruotų šešiakampių (nu kaip Žuviuko vestuvinė) tai gal kokius aštuonis būdus pumpuruot bandžiau ir vis negražu biggrin.gif
va tokie pumpuriukai buvo
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 30 rugsėjo 2010 - 08:16
QUOTE(meskute231 @ 2010 09 30, 09:13)
ačiū už patarimą bet aš tą pumpuriuką atkalus kaip jis man gražiausiai atrodo. nėriau kažkada aš bliuzę iš tokių pumpuruotų šešiakampių (nu kaip Žuviuko vestuvinė) tai gal kokius aštuonis būdus pumpuruot bandžiau ir vis negražu biggrin.gif

NIU NIU-GREIT PASIDALINAM..KAIP lens.gif lens.gif ( blush2.gif man ne pumpuriukas-man ta vieta i kur ''pum[uriukas sukistas''pasirode netinkama blush2.gif blush2.gif man atrodo graziai,tik vat VELNIAS NU REIK MAN TA SAVO PRAK..A LEZUVI KIST unsure.gif ..SAKAU-ISTREMKIT MANE IS GENTIES verysad.gif verysad.gif ..)( ir dar NU GI SAKAU,ADK MANIM REIKIA NEPASITIKET unsure.gif unsure.gif topsecret.gif nu sitokia ligota motera. blink.gif..)
Papildyta:


ne-nu viskas- mega_shok.gif KOKIA SPALVA,KOKS RASTASSS blink.gif blink.gif .dabaigiai tu mane meskut...jei man dabar kas atsitiks-TAI LIKS ''ANT TAVO SAZINES''..nu po tokio grozio mano vaikai gali likt naslaiciais...MAMMKA-ar pas tave neliko ne laso sampano?!!! blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif tiklis lotuliukas.gif
tigi nieko mandro-pumpuriukai gi biggrin.gif

avat jau trys balls yra biggrin.gif man regis dar du padarysiu ir baigsis šiandien verysad.gif gavau užsakymą grajt kojiniukus vaikiškus numegzt, maži, greitai ale vistiek krapštaliukas unsure.gif
Atsakyti
user posted image
va rutuliukai
Atsakyti
MESKUT- tai pas mene ''pumpuriukai gi'',o pas tave ''PUUMMPURIUKAI GI '':bigsmile: ...supranti skirtuma? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 30, 10:33)
MESKUT- tai pas mene ''pumpuriukai gi'',o pas tave ''PUUMMPURIUKAI GI '':bigsmile: ...supranti skirtuma? tongue.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif šmaikštuolė
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 09 26, 20:08)
Pasikartosiu ir aš  ax.gif

user posted image

Labai grazus, is kokiu siulu jis megztas?? Vakar jau dvejus isbandziau - per kieti arba per ploni......
Atsakyti