Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

As ryt pafotkinsiu nes dienos sviesoj geresnes fotkes,einu toliau narplioti noriu dar bent 3 nunarpulint
Atsakyti
2.gif 2.gif
Papildyta:
SIAUDUKE-fainai dzukuoji...ar tik ne is dzukijos? mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar galit man paaiškinti kaip tas paskutinis lapelis tvirtinasi? g.gif

user posted image
Atsakyti
Jetus kas čia darosi? Masinė psichozė biggrin.gif Aš dar vis laikaus, siūlų neperku. Turiu eilę darbų gana ilgą: baiginėju megztinį sesei paskui megztinis MB, paltas sau, tunika mamai. Ir svarbiausia, kad jiems visiems siūlų tai turiu. Nu blyn, nereiktų pirkt, spjaučiau į tą savo eilę ir pradėčiau. O spalvotas man negražu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 09 29, 21:29)
Jetus kas čia darosi? Masinė psichozė  biggrin.gif Aš dar vis laikaus, siūlų neperku. Turiu eilę darbų gana ilgą: baiginėju megztinį sesei paskui megztinis MB, paltas sau, tunika mamai. Ir svarbiausia, kad jiems visiems siūlų tai turiu.  Nu blyn, nereiktų pirkt, spjaučiau į tą savo eilę ir pradėčiau. O spalvotas man negražu  schmoll.gif


na nieko sau planai blink.gif
na ir uzsigriebimas darbu gi tavo, mergyt doh.gif persiplesciau rolleyes.gif
Atsakyti
Tai dar kartą dėl to 2 medaliuko - 5-6 ir kitos eilės žemi stupeliai ar visgi su užmetimu?

Gal kas nunėrėt su užmetimu galit įket foto kaip atrodo? Nes man gaunasi bėda, jeigu nerčiau žemu stupeliu blush2.gif

Atsakyti
Sweikos bigsmile.gif as sita tema pavarcius ir man uzejo didele psichoze sitam salikui biggrin.gif Tai siandien nusipirkau siulu kremines spalvos 50% vilna ir 50% akrilas tai 1L gavosi 25cm skersmens biggrin.gif tai mastau ar siuliukai ne per stori ir ar tikai spalva gera smile.gif Bijau kad labai didelis salis gausis kai pirmas toks didelsi isejo. Patarkit man ka daryt ar dasipirkt tolaiu siulu ar ieskot kitu biggrin.gif Kazkaip pasimeciau biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
kadangi jauciu TIK AS fool.gif TAIP MEZGIAU verysad.gif tai ikeliu savo ramunes..atsiprasau uz kokybe blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 23:21)
user posted image
user posted image
kadangi jauciu TIK AS  fool.gif TAIP MEZGIAU verysad.gif  tai ikeliu savo ramunes..atsiprasau uz kokybe blush2.gif


Labai grazios ramunes thumbup.gif Is kokiu siuliuku mezgi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(semita @ 2010 09 29, 23:14)
Sweikos bigsmile.gif as sita tema pavarcius ir man uzejo didele psichoze sitam salikui biggrin.gif  Tai siandien nusipirkau siulu kremines spalvos  50% vilna ir 50% akrilas  tai 1L gavosi 25cm skersmens biggrin.gif tai mastau ar siuliukai ne per stori ir ar tikai spalva gera smile.gif Bijau kad labai didelis salis gausis kai pirmas toks didelsi isejo. Patarkit man ka daryt ar dasipirkt tolaiu siulu ar ieskot kitu biggrin.gif  Kazkaip pasimeciau biggrin.gif

geri smile.gif ..kazkur pradzioj temos yra originalaus salio medaliu ismatavimai...o siaip-kuo didesni-tuo greiciau baigsi ir siltesnis bus...bet ir sunkesnis g.gif ..na bet tau sprest.. mirksiukas.gif
Papildyta:
mezgu is 40 proc. mocheros..100gr.-500m. gana ploni mano.. mirksiukas.gif
Atsakyti
mano pirmasis medalis 17cm unsure.gif turetu normalus but nia?
viskas antrukus pabaigiau eisiu miegot jau
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 09 29, 23:28)
mano pirmasis medalis 17cm unsure.gif turetu normalus but nia?
viskas antrukus pabaigiau eisiu miegot jau

mano irgi-apie tiek..manau bus gerai...tik detaliu reiks daugiau. as tai mazdaug 3 k. daugiau neriu...bet priklauso nuo dydzio.a noriu ilgesnio-nors kokio 160.
Atsakyti