Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

niu va mergytes-I'M BACK,BACK AGAIN biggrin.gif (TEP eminemas vienoj dainoj dainuoja biggrin.gif ).tesiam medaliono nr 3 nagrinejima-reiskiasi mezgam mezgam ir damezgam iki biggrin.gif 9 eiles.tada ta medaliono krasta lenkiam i vidu(bloga puse glaudziam prie blogos)..ir tada neriam 10 eile,o vaseli ''bedam i tarpa tarp 3 ir 4 eiles..(nors va cia reik ziuret g.gif gal i 3 ar 4 geriau g.gif ..as dar neneriau sito...pabandykit-kaip geriau pasakysit mirksiukas.gif )
na o 6 medalionas-tos rodykles rodo KUR REIKIA ''BEST''VASELI NERIANT TA EILE-t.y.i pacia pirma stulpeliu eilute...tai ,kaip as suprantu-tos eiles pyneles eina UZ TU PYNELES LAPELIU.. blink.gif ..jezau kaip ''sumakaluotai'' parasiau...bet gal supratot...nu as pati jau beaiskindama supratau-turejot ir jus suprast tongue.gif ..jei kas ne taip PRASAU MANE PATAISYTI.(CIA AS TOM,KURIOS JAU NERE SITA GROZI smile.gif )
Papildyta:
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 29, 19:56)
jeee, gavosi  assa.gif
ačiūūūūūū

GERAS! lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...as irgi ''tusinuosi'' kol MB negryzo tongue.gif ..po to eisiu''papiktinto tiuningo'' daryt biggrin.gif ..reiks mano branguji biski ''psichologiskai paruost'' siulu pirkimui.. tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Ga kas galit pasakyt ar 2 medalionas tikrai neriasi zemu stupeliu? Jau toks kietas gaunasi, kad baisu... Gal sakau reikia su uzmetimu nert? ax.gif

O jeigu tikrai zemu stupeliu nert, tai kazin kas bus jeigu imciau storesni siek tiek vaseli? blush2.gif
Atsakyti
Taip seniai nuziurejau sita grozi wub.gif ,bet niekaip nesiriztu pradet... blush2.gif blush2.gif O gal sukaupti visa drasa ir prisijungti prie jusu... g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 09 29, 19:10)
Ga kas galit pasakyt ar 2 medalionas tikrai neriasi zemu stupeliu? Jau toks kietas gaunasi, kad baisu... Gal sakau reikia su uzmetimu nert?  ax.gif



na... nezinau dar neneriau to medalio, bet... pagal schemute, tai man rodos, kad ten su vienu uzmetimu neriasi g.gif ax.gif

QUOTE(Matararaika @ 2010 09 29, 19:15)
Taip seniai nuziurejau sita grozi wub.gif ,bet niekaip nesiriztu pradet... blush2.gif  blush2.gif  O gal sukaupti visa drasa ir prisijungti prie jusu... g.gif  g.gif


prasom prasom i gretas... kuo daugiau - tuo drasiau thumbup.gif
Papildyta:
nors... kai dabar isisiurejau... gal ir ne... gal ir zemi stulpeliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 09 29, 20:10)
Ga kas galit pasakyt ar 2 medalionas tikrai neriasi zemu stupeliu? Jau toks kietas gaunasi, kad baisu... Gal sakau reikia su uzmetimu nert?  ax.gif

O jeigu tikrai zemu stupeliu nert, tai kazin kas bus jeigu imciau storesni siek tiek vaseli?  blush2.gif

SU UZMETIMU...tai vat kodel as is pradziu nesupratau apie kuri medaliona tu kalbi.... doh.gif doh.gif doh.gif ...o as kvaile ir nepagalvojau,kad tu nesupratai zenklo-kad ten SU UZMETIMU doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
ne-nu sakes-DABAR JAU AS SUSIVELIAU- doh.gif doh.gif doh.gif BE UZMETIMO,BE UZZZMMMETIMO TEN STULPELIAI unsure.gif ...MAN JAU AKYSE STULPELIAI ir pynutes doh.gif doh.gif -reikia jaucio kokio ''ugninio vandenio''smegeneles praplaut..ba jau pasireisskia ir ligos komplikacijos-''ant akiu krito'',tuoj ''ir ant proto kris'' doh.gif doh.gif verysad.gif verysad.gif BE UZMETIMO TEN STULPELIAI..
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 19:20)
SU UZMETIMU...tai vat kodel as is pradziu nesupratau apie kuri medaliona tu kalbi.... doh.gif  doh.gif  doh.gif ...o as kvaile ir nepagalvojau,kad tu nesupratai zenklo-kad ten SU UZMETIMU doh.gif  doh.gif  doh.gif


as irgi taip maniau... bet, Tikli... ar geriau isiziurejus i zenkliuku paaiskinima - nepanasu, kad ten nurodytas stulpelis be uzmetimio ? ax.gif su uzmetimu - bruksnelis perbrauktas virsuneleje, o be uzmetimo - bruksnelis per viduriuka... tai ar nepanasu, kad toje chemuteje bruksneliai per viduriuka ? blush2.gif
dabar pati susimeciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Matararaika @ 2010 09 29, 19:15)
Taip seniai nuziurejau sita grozi wub.gif ,bet niekaip nesiriztu pradet... blush2.gif  blush2.gif  O gal sukaupti visa drasa ir prisijungti prie jusu... g.gif  g.gif

čia ne kad nori bet kad reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 19:28)

ne-nu sakes-DABAR JAU AS SUSIVELIAU- doh.gif  doh.gif  doh.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
NE-nu P..S NESIKEIKUS 2.gif tai KAIP DABAR MAN JAUSTIS KA? blink.gif blink.gif sitaip klaidinti zmones...as sventai buvau isitikinus,kad ten stulpelis SU UZMETIMU 2.gif 2.gif 2.gif ..ir prineriau ju 2..ir tokie grazus,minksti,dideli...man taip jie patiko..TAI PASIRODO,KAD AS NETEISINGAI MEZGIAU?!IR DAR ZMONES KLAIDINAU?! blink.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif nusaukit mane,istremkit is genties...pririskit prie kankinimu stulpo verysad.gif verysad.gif verysad.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 19:36)
ir prineriau ju 2..ir tokie grazus,minksti,dideli...man taip jie patiko..


tik nesugalvok ju ardyti bigsmile.gif jei jie isejo grazus, tai koks skirtumas kaip isnerti mirksiukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif uoj aistros kokios


aš jau pirmus turiu....ta prasme du blynus paga pirmą schemą blush2.gif
per vakariuką pasikrapštysiu gal ir antrus turėsiu...
o čia reik prisiduot? pafotkint pvz ar ką unsure.gif
Atsakyti
ir kas svarbiausia-jie tokie minksti... verysad.gif verysad.gif ..toookie tookie.....patys tie.. verysad.gif verysad.gif verysad.gif viskas mergickos-as uzsiciaupiu.. verysad.gif
nu dar biski paverksiu- uuuuuu,cia biski pasriubauju ir uuuuuuu verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 29 rugsėjo 2010 - 19:52