Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

aš darbe, nes čia nuolat būna šalta, jau pernai svajojau apie kokį šalį tik neradau norimo varianto
Atsakyti
na vienas jau ''issveiktas'',o kitas dar pusiaukeleje- blush2.gif ..''sveikasis''pilkos spalvos,o ''apysveiki''-smelio(jei gerai ''datraukiu'') ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 09 29, 17:27)
Sveika meskute..  mirksiukas.gif

Man iškilo klausimas.., kur ir kaip Jūs žadat jį nešioti?

Baltas man labai gražu, bet man gal nelabai praktiškas.. Nes aš jį gaminuosi tam, kad darbe nesušalti.. Tai jeigu po 2-jų kartų naudojimo jį reikėtų plauti ir savaitę laukti kol išdžius, tai...  g.gif

sveika mirksiukas.gif
aš tai nešiosiu kai reiks su MB kur važiuot: mašinukėj yra ranktūris tarp vairuotojo ir keleivio tai pastoviai pyksta kai bandau išsilukštent. va nereiks jokių paltų, užsidėsiu adijąlą lotuliukas.gif
Atsakyti
as pirkau 100 proc. merino vilna neriu 3.5 vaseliu faini gaunasi veliau imesiu foto thumbup.gif
bet jeigu kilo siulu reiks tai 100 litu ant saves nesiosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, gražuolės 4u.gif

Atnešu šalių nuotraukas ax.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image

Antro šalio nuotraukos ir daugiau pirmo šalio čia

Šiek tiek informacijos. Pirmą nėriau iš kašmyro su vilna (sunaudojau 900 g), antrą - iš merinoso vilnos sunaudojau 1200 g), vašelis nr. 3. Siūlai ritėse, itališki, pirkti Vilniuje, Žvėryne, Ditekse. Pirmam šaliui nėriau dvigubai daugiau motyvų, nes jie daug mažesni nei nurodoma aprašyme. Schemos originalios iš Nicky Epstein knygos.
Kas dar? Temos neseku, tad jei turite klausimų, klauskite až smile.gif
Atsakyti
ka 3 ir 6 medalione reiskia tos rodykliukes neikertu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 09 29, 16:46)
ka 3 ir 6 medalione reiskia tos rodykliukes neikertu doh.gif

Nesuprantu ir as, ziuriu ziuriu ir niekaip nedaeina. Vat reikes ryt nerti, o neaisku kaip verysad.gif
Atsakyti
nu mergytes-paziurekit i nertus nedalionus mirksiukas.gif cia gi tas medalionas,su ISKILUSIU ZIEDU VIDURYJE mirksiukas.gif ax.gif ..reiskia nuneriat kiek reik eiliu iki rodykles ir ''uzlenkiat''-kad gautusi iskiles ziedas..kai turesiu daugiau laiko-paaiskinsiu aiskiau ax.gif
begu savo ''vilkam '' meso'' ruost tongue.gif ,kaip sako mano mergyte-''meso'' tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 29 rugsėjo 2010 - 18:25
Niu lyg ir aisku, ot kaip nagus niezti, noriu pabandyti, o siulu neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 09 29, 19:37)
Niu lyg ir aisku, ot kaip nagus niezti, noriu pabandyti, o siulu neturiu  doh.gif

o as neriu ir ziurau kas cia gausis 5 labai gerai mezgasi thumbup.gif
Atsakyti
Viskas jungiu kompa lauk ir nebeateisiu siandien, nes tik erzinates, kad neriat neriat, o as negaliu.
Na iki ryt, mergaites, kai grisiu su siulais butinai pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 10:10)
http://club.osinka.r...49387?&start=90
vat cia paziurek mirksiukas.gif

Papildyta:
jei kas dar neaisku-DRASIAI KLAUSK..ir as dar daug  ko nemoku.. blush2.gif .. nu bet visi bedrom jegom ir su vienas kito pagalba iveiksim mirksiukas.gif

jeee, gavosi assa.gif
ačiūūūūūū
Atsakyti