Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(praeive @ 2010 09 29, 13:38)
Maximoj dabar siulams nuolaidos, tai pirkau is "Troickajos" serijos Angora. Sudetis 50%mohair, 50% wool. 300m/100g. neriu 4nr. vaseliu, tai smagiai einasi, pakankamai minkstas, lengvas, tik, atrodo, kandziosis. 1L blynas isejo 22cm skersmens.

Dekui....kokia siulu kainyte?
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 09 29, 13:47)
lotuliukas.gif
bet tu esi ''neuzmusama'' savo kalbesena  thumbup.gif



Nu jo, as ir issisiepusi skaitau Tiklio pasisakymus lotuliukas.gif Nuotaika ziauriai pakelia. Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2010 09 29, 15:03)
Dekui....kokia siulu kainyte?


8,99 lt/vnt
Atsakyti
blush2.gif blush2.gif blush2.gif JEZAU-sugedinot blush2.gif blush2.gif topsecret.gif as zinokit ne is gero gyvenimo tokia-visa diena sedziu su vaikais,sunim,katem,papugom,kaimyne-kuriai i diena po niolika kartu ''atsitinka nelaimes''...tik sarkazmas ir gelbsti mane-vat ''pabaikaunu''-tai ir ''apsiraminu'' tongue.gif ...esu baisiai nenuorama-nu saulys pagal horoskopa,tai man reikia bendravimo. unsure.gif -o vyras dirba visa diena-ner net su kuo pasipykt verysad.gif ...tai vat ir ''malu pirstais''kartais -i dienos pabaiga-net pirstus iskausta nuo kalbejimo blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nubėgau nusipirkt siūų, nes vakar pabandymui paėmiau tik 200g. Tai dabar turiu 700g (daugiau nebuvo). Tikiuosi, kad užteks. Jei neužteks - arba teks ieškot kitose parduotuvėse arba margint su batais siūais... Bet tikiuosi, kad užteks ax.gif

Beje, jau neriu trečia medalijona - tie 1L ir 1S - lengvai ir greitai neriasi - o kiti - akivaidžiai sudėtingesni - tikiuosi, kad sugebėsiu ir juos nunert unsure.gif
Atsakyti
sugebesi mirksiukas.gif ..o jei ne-tai,kaip rusai sako''neumees-naucim,nexoces-zastavim dirol.gif (vertimas-nemoki-ismokinsim,nenori-priversim tongue.gif )...o as zinokit sedziu ir suku galva kaip man vyra prikalbint siulu nupirkt unsure.gif .nu musu ''kaime''jau situ nera,o as jauciu kad man TRUKS fear.gif2:IR ANT SAVAITGALIO karsta.gif KA AS TADA DARYSIU!!!!!KA/!! topsecret.gif reikia kad jis man is druskininku ju parveztu-vienoj pardej internete maciau kad ju turi unsure.gif ...tai dabar galvoju-ar jam kokia vakariene skania paruost?o gal nepykt ant jo siandien-NES TUREJAU EIT PAS KAIMYNA PRASYTI,KAD MAN MASINOS ZVAKES PRAVALYTU,NES NESIKURE..jau visa sav. zada pakeist-bet NIEKAIP IKI PARDUOTUVES NENUVAZIUOJA! aggressive.gif ESU IPYKUSI...o dar siulu negavau daugiau-tai isvis- gun_rifle.gif ..jau as jam nepavydziu kai grys schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif ...bet vat-siulu labai reikia verysad.gif -ar tik nereiks susivaldyt...(nu zinot su tais vaiksciojimais pas kaimynus kaip buna tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 15:44)
astut-SKAITAI MANO MINTIS...busim ''minties seses'' friends.gif
MESKUTE-ir tu ''pas mus''? bigsmile.gif ..nu vsio-dabar-MES GALINGOS sokiai.gif  ploja.gif

unsure.gif o ką? negi autoritetas? baikit lotuliukas.gif

du kamuoliukus jau turu.
Atsakyti
Sveika meskute.. mirksiukas.gif

Man iškilo klausimas.., kur ir kaip Jūs žadat jį nešioti?

Baltas man labai gražu, bet man gal nelabai praktiškas.. Nes aš jį gaminuosi tam, kad darbe nesušalti.. Tai jeigu po 2-jų kartų naudojimo jį reikėtų plauti ir savaitę laukti kol išdžius, tai... g.gif

Atsakyti
na jo-baltas i darba schmoll.gif nebent dirbi VAISTINEJ tongue.gif ...O siaip i darba-tai man laabai patiko ILAMKOS abieju saliu spalva-ir grazi,ir silta,ir praktiska blush2.gif .baltas-tai jau ''sventinis''-''iseiginis'' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 15:33)
na jo-baltas i darba schmoll.gif nebent dirbi VAISTINEJ tongue.gif ...O siaip i darba-tai man laabai patiko ILAMKOS abieju saliu spalva-ir grazi,ir silta,ir praktiska blush2.gif .baltas-tai jau ''sventinis''-''iseiginis'' smile.gif


O kodėl aš mačiau tik vieną? g.gif
Atsakyti
Kur aš jį nešiosiu - geras klausimas bigsmile.gif

ga eis kaip nors susivyniot ant puspačio kaip šaika žiemą, o kažkur nuėjus būtų gaima nusivikt patą, o šaį atga užaivyniot ax.gif Arba pavasarį vietoj megztinio tiesiog kažkur išeit užsimest, ko dar vėsoka ax.gif

Mamai, kur žadu nert - pas ją vaistinėj žiemą būna, kad temperatūra nukrinta iki +5 laipsnių - deja nei striukės, nei pirštinių neužsidėsi už prekystalio stovėdama, tai manau būtų vis šičiau - deja jai kitokio nei baltas darbe dėvėt neleistų 4u.gif
Atsakyti
Viskas baigesi mano siulai, parduoruve tik ryt pasieksiu doh.gif doh.gif doh.gif , o taip norisi nerti nerti nerti. Niu bet tas antras medalis kiek siulu suryja doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif , 50 gramu mano turimu siulu jam neuzteko doh.gif
Atsakyti