Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

mamka-tu kuri neri?nes as zemu st. be uzmetimo nematau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 29 rugsėjo 2010 - 13:07
as apie si klausiau
user posted image

Buvau pacitavus ne ta foto, tai turbut kol pakeiciau ir atsakyti tiklis spejo. ot kokia greita motariske smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 29 rugsėjo 2010 - 13:08
ai,tai tada taip-neri stulpeliai su 1 uzmetimu,ir vienoje vietoje(kur bus virsunele gelytes lapelio ax.gif is vienos akies isneri 3..matai ten turi sutapti su eilej3 stulpeliais..kur ten stulpelis buvo-virs jo bus lapelio virsunele smaila.. blush2.gif ar aisku?
Atsakyti
aisku aisku, aiskiau ir nebuna smile.gif
Aciu tiklis notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Papildyta:
Niu begu nerti, sunersiu siulus iki paskutinio cm smile.gif, o ryt jau dumsiu i parde ir pirksiu visa kg.
Atsakyti
cia gi ta ''siula ryjanti besaike ramune''..medalionas nr 2...o po 6 eiles neriasi tie ''pratesimai''nuo 7-iki12 eiles..o kaip paskutine 12-ilamka paaiskino.. blush2.gif
Atsakyti
Saunuoles JUS!
Ir vis delto, gal kuri isbandet siulus ir jau zinot, kurie geriausiai tiktu? Nebutu per kieti, ar stori?
Atsakyti
g.gif nugi senokai jau šitą kūrinį mačiau ir neatsigulė jis mano norų sąraše g.gif nu bet ko gero reiks vien dėl tokio didelio kitų norėjimo ir man gamintis.....kas tai patraukė. mislioju apie savo turimus avietinius siūliukus.....biat dar palauksiu...jei kol susivyniosiu juos noras nepraeis tai BUS cool.gif
va tokie siūlikai
user posted image
Atsakyti
Maximoj dabar siulams nuolaidos, tai pirkau is "Troickajos" serijos Angora. Sudetis 50%mohair, 50% wool. 300m/100g. neriu 4nr. vaseliu, tai smagiai einasi, pakankamai minkstas, lengvas, tik, atrodo, kandziosis. 1L blynas isejo 22cm skersmens.
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 29, 12:57)
o man sitas daiktas negrazus  schmoll.gif


manau Tiklis turejo omeny spalvu derini, o ne nerini rolleyes.gif na, tipo, kad galima is isvairiu spalvu sumodeliuoti ir priderinti... smile.gif

Meskute, o is keliu siulu zadi nerti ??!?! jie atrodo gana plonyciai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 09 29, 15:40)
manau Tiklis turejo omeny spalvu derini, o ne nerini  rolleyes.gif  na, tipo, kad galima is isvairiu spalvu sumodeliuoti ir priderinti...  smile.gif

Meskute, o is keliu siulu zadi nerti ??!?! jie atrodo gana plonyciai  rolleyes.gif

tai faktas kad iš kokių keturių minimum, gal net iš penkių ale labai storo nenoriu
Atsakyti
astut-SKAITAI MANO MINTIS...busim ''minties seses'' friends.gif
MESKUTE-ir tu ''pas mus''? bigsmile.gif ..nu vsio-dabar-MES GALINGOS sokiai.gif ploja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 29 rugsėjo 2010 - 13:47
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 13:44)
astut-SKAITAI MANO MINTIS...busim ''minties seses'' friends.gif


lotuliukas.gif
bet tu esi ''neuzmusama'' savo kalbesena thumbup.gif
Atsakyti