Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(asta30a @ 2010 09 29, 10:58)
thumbup.gif

oi, merginos, kaip as jums pavydziu  ax.gif  sedziu ir seiles tysta, skaitinejant ir stebint, kaip jusu medaliukai dauginasi  rolleyes.gif

mano baisiai letai dauginasi doh.gif turbut mazai aktyvus dauginimosi periodui biggrin.gif
Atsakyti
Na - kaip dabar? Gal jau gerai?
user posted image

O gal kas suskaičiavot po kiek maždaug kiekvieno medalijono vnt reikia nert?
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 09 29, 11:10)

O gal kas suskaičiavot po kiek maždaug kiekvieno medalijono vnt reikia nert?


pradzioj temukes yra schemuke, kurioje nubraizytas isdestymas medalionu - tenai ir galima susikaiciuoti ir daug maz, pagal savo medaliono dydzius primesti kiek ju reikes mirksiukas.gif
nes, kiekvienos individualiai medalionu dydis skiriasi - tai, itariu, kad ir kiekis ju skirsis ax.gif o be to, priklauso ir kokio ilgio darysi smile.gif
Atsakyti
[quote=aaagnex,2010 09 29, 12:10]
Na - kaip dabar? Gal jau gerai?
user posted image

Dabar jau liuks thumbup.gif
Atsakyti
AAAGNEX-nu tu cia pavarei lotuliukas.gif -zinai-jei taip toliau-tai tave tikrai kokie teroristai verbuot prades lotuliukas.gif lotuliukas.gif -sitoki ''UZKRATA'',''VIRUSA''-i VAISTINE?! bigsmile.gif ,KUR SITEIK ZMONIU (MOTERU) tongue.gif per diena apsilanko?! blink.gif blink.gif ...as ir sakau-TUOJ IS SALIO LIETUVE PAZINSI..pasklis virusas po placiaja tevyne.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 12:26)
AAAGNEX-nu tu cia pavarei lotuliukas.gif -zinai-jei taip toliau-tai tave tikrai kokie teroristai verbuot prades lotuliukas.gif  lotuliukas.gif -sitoki ''UZKRATA'',''VIRUSA''-i VAISTINE?! bigsmile.gif ,KUR SITEIK ZMONIU (MOTERU) tongue.gif per diena apsilanko?! blink.gif  blink.gif ...as ir sakau-TUOJ IS SALIO LIETUVE PAZINSI..pasklis virusas po placiaja tevyne.. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Visa laimė, kad ta vaistinė mažam miestelyj rolleyes.gif

Paskaičiavau cool.gif
Pagal tą duotą schemą gaunasi taip:
1L - 2vnt
1S - 3vnt
2 - 3vnt
3 - 4vnt
4 - 4vnt
5 - 7vnt
6 - 3vnt
7 - 4vnt
8 - 4vnt

Tai man kažin tiek ir nert - ar dvigubai tiek? Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 09 29, 12:10)

O gal kas suskaičiavot po kiek maždaug kiekvieno medalijono vnt reikia nert?

Taip as jau suskaiciavau
pagal schema L1-2 vnt S1-3 vnt 2-3 vnt 3-4 vnt 4-4vnt 5-7vnt 6-3vnt 7-4vnt 8-4vnt viso 34vnt jeigu gerai paskaiciavau ax.gif nespejau pirma parasyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 29 rugsėjo 2010 - 11:37
Pačiuožusių medalisčių būrelis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet kuo daugiau aš į tą šalį žiūriu, tuo labiau ir man tas gresia. Kiek supratau, siūlų reikia apie 1kg. Kaip gaila, nes sėdžiu dabar ant siūlų dietos ir nieko pirkti nenoriu. O tiek siūlų vienos spalvos jokių neturiu, nebent naminiai vilnoniai, bet jie kanda. Niu nežinau g.gif aš, turbūt, vėliau prie jūsų prisijungsiu, nes jei dabar siūlus pirksiu, tai gali mane ir iš namų išvaryti smile.gif
Atsakyti
Aciu Naiste uz komplimentus beje as ir gi bandau laikytis siulu dietos lotuliukas.gif 1150 sumezgiau ir apie 2000g priaugau doh.gif nesigauna man kaip tai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 29 rugsėjo 2010 - 11:51
NAISTE 777-ZIUREKK CIIAAA devil.gif AS TAU ''DUODU NUSTATYMA''(daju nastrojku,kaip sakant'' tongue.gif )
TU NORI SIITO DAIKTOO! TU SUGEBESI SUDERINTI SPALVAS,IR PADARYTI KAZKA FANTASTISKO thumbup.gif ..PVZva kaip
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 26, 12:37)
user posted image

niu neriu si medali (2 nr)ir niekaip nesuprantu g.gif , 4 eilute tai zemas stulpelis(na stulpelis be uzmetimo), o ka reiskia 5 ir 6 eilutes zenklai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 29 rugsėjo 2010 - 13:03
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 12:52)
NAISTE 777-ZIUREKK CIIAAA devil.gif AS TAU ''DUODU NUSTATYMA''(daju nastrojku,kaip sakant'' tongue.gif )
TU NORI SIITO DAIKTOO!  TU SUGEBESI  SUDERINTI SPALVAS,IR PADARYTI KAZKA FANTASTISKO thumbup.gif ..PVZva kaip
user posted image

o man sitas daiktas negrazus schmoll.gif
Atsakyti