Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

spalvyte- thumbup.gif .o del tempimo- topsecret.gif tai pagal shema ir man tenpe-tai as nerdama biski pyneles akiu skaiciu padidinau-ir psio.. tongue.gif
Papildyta:
ILAMKA-NORETUM PRISIKABINTI [RIE PUMPURELIU?ANIA? tongue.gif ..as irgi ju nemokejau-bet rusaiciu forume radau labai gera pvz. kaip juos nert-ir dabar-NO PROBLEM dirol.gif dirol.gif
Atsakyti
Priešpaskutinės? Kibk, kol dar laikas ax.gif Nėrėja aš savamokslė, o ir nerta arba vaikiškos kepurytės ir tos gal kokios 2 ir mokyklos laikais servėtėlės kelios ax.gif

Blogai išnėriau tuos pumpurėlius ane? Jeigu jie blogai, tai gal kas galit paaiškint kaip išnert gerai blush2.gif

Jeigu viskas gerai su šituo gausis - planuose dar vienas baltas nert - reikia mamai į vaistinę, kad šiltas būtų, o tuo pačiu ir gražus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 11:04)
ILAMKA-NORETUM PRISIKABINTI [RIE PUMPURELIU?ANIA? tongue.gif ..as irgi ju nemokejau-bet rusaiciu forume radau labai gera pvz. kaip juos nert-ir dabar-NO PROBLEM dirol.gif  dirol.gif

Gal turi išsisaugojus tą pavyzdį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 29 rugsėjo 2010 - 10:05
http://club.osinka.r...49387?&start=90
vat cia paziurek mirksiukas.gif

Papildyta:
jei kas dar neaisku-DRASIAI KLAUSK..ir as dar daug ko nemoku.. blush2.gif .. nu bet visi bedrom jegom ir su vienas kito pagalba iveiksim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 29 rugsėjo 2010 - 10:10
QUOTE(aaagnex @ 2010 09 29, 11:05)
Priešpaskutinės? Kibk, kol dar laikas  ax.gif Nėrėja aš savamokslė, o ir nerta arba vaikiškos kepurytės ir tos gal kokios 2 ir mokyklos laikais servėtėlės kelios  ax.gif

Blogai išnėriau tuos pumpurėlius ane? Jeigu jie blogai, tai gal kas galit paaiškint kaip išnert gerai  blush2.gif

Jeigu viskas gerai su šituo gausis - planuose dar vienas baltas nert - reikia mamai į vaistinę, kad šiltas būtų, o tuo pačiu ir gražus biggrin.gif


Taip butent tie purpuliukai biggrin.gif kaip juos padaryti,pabandysiu paaiskinti,pradzioj nuneri 6 stulpelius su vienu uzmetimu,tada vaseli kisi i pirma stulpeli paimi siula nuo 6 stulpelio ir pertauki per pirma,tada neri toliau pagal schema.Tikiuosi paaiskinau suprantamai smile.gif
O siaip ir as savamoksle,jokiu kursu nelankius lotuliukas.gif mokykloj tik serveteles neriau lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau matau, kur kaidą padariau - einu paardysiu keias eiles ir pabandysiu ax.gif

Ačiū wub.gif

Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 09:03)
LAABAS RYTAS MERGAITES!!!rytas toks bjaurus-fuii.lyja..nu net pati gamta atrodo ''skubina'' dirbti-REIKIA SILUMOS...REIKIA KAZKO MINKSTO IR SILTO wub.gif ..(vyrai ir katinai netinka lotuliukas.gif )
MAMMKA-dar siulu nenusipirkai?jei ne,tai gal pravers tau mano ''pasapaliojimai'' ax.gif -vakar pradejau nauja ''matkeli ''siulu(mano siulai100gr.-500 m. mirksiukas.gif ),tai is jo numezgiau tik 2 medalionus nr.2..na ir liko koks 20 gr. siulo.. g.gif tai pagal mano mezgima-vienai ''DIDELIAI RAMUNEI'' REIKIA APIE 40 GR.SIULO..

o tu boze boze, nu aš vis taip tikiuosi kad is mano tu 450 g kažkas gausis

o del tu vyru ir katinu tai juos abu maitint reik, o salio ne biggrin.gif


QUOTE(aaagnex @ 2010 09 29, 09:54)

Dydis gavosi ~ 22cm - ne per didelis?

O kaip spalva?  rolleyes.gif

mano tada mažuliukai, po 15 cm, o spalva man liuksinė

QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 10:04)

ILAMKA-NORETUM PRISIKABINTI [RIE PUMPURELIU?ANIA? tongue.gif ..as irgi ju nemokejau-bet rusaiciu forume radau labai gera pvz. kaip juos nert-ir dabar-NO PROBLEM dirol.gif  dirol.gif

man Lt vertimu negalima? rolleyes.gif

QUOTE(ilamka @ 2010 09 29, 10:11)
Taip butent tie purpuliukai  biggrin.gif kaip juos padaryti,pabandysiu paaiskinti,pradzioj nuneri 6 stulpelius su vienu uzmetimu,tada vaseli kisi i pirma stulpeli paimi siula nuo 6 stulpelio ir pertauki per pirma,tada neri toliau pagal schema.Tikiuosi paaiskinau suprantamai  smile.gif
O siaip ir as savamoksle,jokiu kursu nelankius lotuliukas.gif mokykloj tik serveteles neriau  lotuliukas.gif

nifiga nesupratau skaitydama doh.gif biggrin.gif bet nerdama pabandysiu skaityt tai gal suprasiu
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 29, 11:18)
nifiga nesupratau skaitydama  doh.gif  biggrin.gif  bet nerdama pabandysiu skaityt tai gal suprasiu

O tu žiūrėk kur tiklis įkėlė nuorodą - ten žemiau yra paveiksiukas ax.gif O skaityk ką ilamka parašė - va tau ir vertimas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 29, 11:18)
o tu boze boze, nu aš vis taip tikiuosi kad is mano tu 450 g kažkas gausis

o del tu vyru ir katinu tai juos abu maitint reik, o salio ne  biggrin.gif
mano tada mažuliukai, po 15 cm, o spalva man liuksinė
man Lt vertimu negalima? rolleyes.gif
nifiga nesupratau skaitydama  doh.gif  biggrin.gif  bet nerdama pabandysiu skaityt tai gal suprasiu


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tiklis nuoroda atsiunte gera,ten yra paveiksliukas kaip tai darosi
http://club.osinka.r...49387?&start=90


Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 09 29, 11:21)
O tu žiūrėk kur tiklis įkėlė nuorodą - ten žemiau yra paveiksiukas  ax.gif  O skaityk ką ilamka parašė - va tau ir vertimas  cool.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 08:03)

MAMMKA-dar siulu nenusipirkai?

nea nensusipirkau ir nenusipirksiu siandien, siulai bus tik ryt, nes varysiu ryt su kitais reikalais, tai tuo paci uir siulu nsuipirksiu, visada stengiuosi, vienu isvaziavimu daug darbu nudirbti, kad nereiketu keikviena diena po miesta maltis. Naminis as zmogutis smile.gif

Pirksiu kilograma siulu tai manau turetu uztekti g.gif . Nebrangiai gausis man tas salis smile.gif , jei graziai ir gerai gausis, tai tada nersiu toki mamai is geresniu ir brangesniu siulu, bus kaledom dovana. O siandien sedziu ir ieskau kokiu kitokiu graziu "medaliu". O tuos kur nunertus turiu vis paciupineju paciupineju ir padedu, tai vyras sako, kol reikes susiuti tau juos i sali jau nebeliks ka siuti, nes nuciupinesi ir sutrinsi.
Atsakyti
nu va-pas mane panasiai su tais medaliu ''ciupinejimais'' tongue.gif ..mano mergyte jau is ju ''lekstes''leliom'' pasidare...tai visos grindys nuklotos ''lekstem '' ir zaislais-BALIUS tongue.gif tongue.gif
P.S. MAMMKA-jei rasi ka grazaus ir ''verto musu medalisciu demesio''- NU TIK PABANDYK NEPASIDALINTI SU MUMIS- gun_smilie.gif gun_rifle.gif triniti.gif ir nesulaiksi net santa2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 29 rugsėjo 2010 - 10:40
QUOTE(ilamka @ 2010 09 29, 10:24)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif tiklis nuoroda atsiunte gera,ten yra paveiksliukas kaip tai darosi
  http://club.osinka.r...49387?&start=90
Papildyta:

thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

ale matai kaip aš negerai dariau unsure.gif , nu bet nieko, pasitaisysim, tam ši tema ir skirta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 29, 10:43)
nu bet nieko, pasitaisysim, tam ši tema ir skirta  thumbup.gif


thumbup.gif

oi, merginos, kaip as jums pavydziu ax.gif sedziu ir seiles tysta, skaitinejant ir stebint, kaip jusu medaliukai dauginasi rolleyes.gif
Atsakyti