Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

aciu ILAMKA-jauciu reiks tave oficialiai skirti musu 'gaujos''instruktoriumi. pioneers.gif .pagal tavo paaiskinima viskas pavyko.tesiam kursa triniti.gif...o TAU oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 28, 20:16)
aciu ILAMKA-jauciu reiks tave oficialiai skirti musu 'gaujos''instruktoriumi. pioneers.gif .pagal tavo paaiskinima viskas pavyko.tesiam kursa  triniti.gif...o TAU  oro_buckis.gif

labai malonu drinks_cheers.gif
Atsakyti
niu tai jus man dabar pasakykit, ziuriu ciupineju as savo tuos tris nunertus medalius ir man jie tokie tvirtti, na standus tokie, neriau atrodo taip kaip visada, bet gavosi tokie kaip kieto nerimo. gal cia vaselis kaltas? nes jis 1.9 nr., bet siandien norfoj ciupinejau 2 nr vaseli tai jis zymia ismulkesnis uz mano turima 1.9, cia turbut nuo firmos priklauso g.gif
Tai norejau paklausti ar ir jums tokie kieti medaliai gaunasi? ar graziai ziuresis, tokie? Aiusku iskalbus pasidarys minkstesni, bet g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
niu ryt jei nusigausiu iki pardes siulu pirkti, tai butinai nusipirksiu ir vaseli 3nr, pabandysiu su juo nunerti koki medali ir ziuresiu skirtuma.
Ryt planuoju, bent puse medaliu nusinerti, aisku jei niekas nesutrugdys ir jei nusigausiu iki parduotuves.

ot tai primaliau cia doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif , turbut visos neriate, o as kai siulu neturiu tai liezuviu plaku doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 09 28, 21:03)
niu tai jus man dabar pasakykit, ziuriu ciupineju as savo tuos tris nunertus medalius ir man jie tokie tvirtti, na standus tokie, neriau atrodo taip kaip visada, bet gavosi tokie kaip kieto nerimo. gal cia vaselis kaltas? nes jis 1.9 nr., bet siandien norfoj ciupinejau 2 nr vaseli tai jis zymia ismulkesnis uz mano turima 1.9, cia turbut nuo firmos priklauso  g.gif
Tai norejau paklausti ar ir jums tokie kieti medaliai gaunasi? ar graziai ziuresis, tokie? Aiusku iskalbus pasidarys minkstesni, bet  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif
niu ryt jei nusigausiu iki pardes siulu pirkti, tai butinai nusipirksiu ir vaseli 3nr, pabandysiu su juo nunerti koki medali ir ziuresiu skirtuma.
Ryt planuoju, bent puse medaliu nusinerti, aisku jei niekas nesutrugdys ir jei nusigausiu iki parduotuves.

ot tai primaliau cia  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif , turbut visos neriate, o as kai siulu neturiu tai liezuviu plaku  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


tai ir mano tokie standus ir nematau cia nieko blogo,cia juk nuo siulu priklauso,o siaip visada mezginys suminksteja ji iskalbus
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 09 28, 20:03)
ot tai primaliau cia  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif , turbut visos neriate, o as kai siulu neturiu tai liezuviu plaku  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ar irgi vis dar laukiu siulu ax.gif
bet, kai tik jie pasieks mano namus - seima manes nebematys lotuliukas.gif
Atsakyti
LAABAS RYTAS MERGAITES!!!rytas toks bjaurus-fuii.lyja..nu net pati gamta atrodo ''skubina'' dirbti-REIKIA SILUMOS...REIKIA KAZKO MINKSTO IR SILTO wub.gif ..(vyrai ir katinai netinka lotuliukas.gif )
MAMMKA-dar siulu nenusipirkai?jei ne,tai gal pravers tau mano ''pasapaliojimai'' ax.gif -vakar pradejau nauja ''matkeli ''siulu(mano siulai100gr.-500 m. mirksiukas.gif ),tai is jo numezgiau tik 2 medalionus nr.2..na ir liko koks 20 gr. siulo.. g.gif tai pagal mano mezgima-vienai ''DIDELIAI RAMUNEI'' REIKIA APIE 40 GR.SIULO.. blink.gif . ILAMKA-o tau mazdaug kiek?o tuo tarpu nr1s.ir nr1l.is 100gr.isejo gal kokie 12 vnt g.gif .. rolleyes.gif sakau gal kam pravers ''beskaiciuojant kiek siulo reikia'' mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 09:03)
REIKIA KAZKO MINKSTO IR SILTO wub.gif ..(vyrai ir katinai netinka lotuliukas.gif )


hihihi.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 10:03)
LAABAS RYTAS MERGAITES!!!rytas toks bjaurus-fuii.lyja..nu net pati gamta atrodo ''skubina'' dirbti-REIKIA SILUMOS...REIKIA KAZKO MINKSTO IR SILTO wub.gif ..(vyrai ir katinai netinka lotuliukas.gif )
MAMMKA-dar siulu nenusipirkai?jei ne,tai gal pravers tau mano ''pasapaliojimai'' ax.gif -vakar pradejau nauja ''matkeli ''siulu(mano siulai100gr.-500 m. mirksiukas.gif ),tai is jo numezgiau tik 2 medalionus nr.2..na ir liko koks 20 gr. siulo.. g.gif tai pagal mano mezgima-vienai ''DIDELIAI RAMUNEI'' REIKIA APIE 40 GR.SIULO.. blink.gif . ILAMKA-o tau mazdaug kiek?o tuo tarpu nr1s.ir nr1l.is  100gr.isejo gal kokie 12 vnt g.gif .. rolleyes.gif sakau gal kam pravers ''beskaiciuojant kiek siulo reikia'' mirksiukas.gif


Laba ryta 4u.gif ruduo,baigesi bobu vasara verysad.gif nors dar kazkas zadejo silumos.
Del megaliu,tai jo butent sitas Nr.2 surija daug siulu,bet ju gali tiek daug ir nedaryti,pvz daryti daugiau tuku,kuriems maziau sueina siuliuku smile.gif
Atsakyti
smagu pas jus bigsmile.gif biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 29 rugsėjo 2010 - 09:30
QUOTE(siaudukes @ 2010 09 29, 10:29)
smagu pas jus  bigsmile.gif  biggrin.gif  tongue.gif

blush2.gif ax.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
http://picasaweb.goo...a33/MotyvaiKin#
vat cia yra daug graziu mazu ''medaliuku''gal ka nors sau prisitaikysit mirksiukas.gif ..(p.s.cia viena mamyte auksaranke sita nuoroda pasidalino. aciuks.gif )
Papildyta:
http://picasaweb.google.lt/Alacka33/1#
na ir dar viena,jei dar nenusibodo blush2.gif
Atsakyti
Nunėriau ir aš vieną medalijoną ax.gif
user posted image

Truputėlį paskuties tris eiles tempia - kaip manot - pernert ar išskalbus ištampyt?

Dydis gavosi ~ 22cm - ne per didelis?

O kaip spalva? rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 09 29, 10:54)
Nunėriau ir aš vieną medalijoną  ax.gif
user posted image

Truputėlį paskuties tris eiles tempia - kaip manot - pernert ar išskalbus ištampyt?

Dydis gavosi ~ 22cm - ne per didelis?

O kaip spalva?  rolleyes.gif


Viskas čia gerai,o del spalvos tai čia skonio reikalas,draugo tam tikrai nerasi smile.gif smile.gif ,bent jau ji tikrai ne mano.mano spintoje dominuoja žemes spalvos,ruda,juoda biggrin.gif O taip viskas gerai,nebent galečiau prisikabinti prie vienos eiles,bet gal nereikia biggrin.gif
Atsakyti