Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

asta30a, kiek metru nezinau, nes ant etiketes raso tik gramus, vienas matkelis 50 gr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 28 rugsėjo 2010 - 16:44
help.gif help.gif help.gif merginos reikia konsultacijos.prisimezgiau 1 s ir 1L. dabar mezgu 2 nr.-KAIP MEZGETE SIO MEDALIONO PABAIGA -EILE nr.12?ar dar mezgete paildoma 13 eilute?ar tarp tu 5 stulpeliu dejote 4 pyneles akis ar ne vienos?nes man nu kazkaip ''netvirta'' ten pagal ta aprasyma g.gif
Atsakyti
Ir aš nusipirkau siūlus bigsmile.gif Tiesa kol kas ne visus, bet šiandien išbandau ir jeigu viskas ok - rytoj bėgsiu pirkt likusių rolleyes.gif

Maniškiai siūlai žydri metražas 300m/100g, o sudėtis 30 proc vilnos, likusi akrilanas blush2.gif

Beje, nert žadu 3nr vašeliu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 28 rugsėjo 2010 - 17:12
QUOTE(tiklis @ 2010 09 28, 17:53)
help.gif  help.gif  help.gif merginos reikia konsultacijos.prisimezgiau 1 s ir 1L. dabar mezgu 2 nr.-KAIP MEZGETE SIO MEDALIONO PABAIGA -EILE nr.12?ar dar mezgete paildoma 13 eilute?ar tarp tu 5 stulpeliu dejote 4 pyneles akis ar ne vienos?nes man nu kazkaip ''netvirta'' ten pagal ta aprasyma g.gif


tuoj parodysiu kaip as darau ,viena minutele tik smile.gif
Papildyta:
ir taip

cia matote medali su 11 eiliu

user posted image

toliau graziai vienodai sulankstau ir su adatelem sutvirtinu

user posted image

sekantis zingsnis apneriu stulpekiu be uzmetimo

user posted image

Atsakyti
lens.gif ILAMKUTE-jei ''gerai datraukia mano sakalo akys'' biggrin.gif ,tai tu VISKA SUKABINI?ta prasme-nepalieki ''atsivepusiu''sparneliu?net ''sparniuku'' virsuneles prikabini?(nes pagal orig.shema-tai jos vartosi kur nori-fuiii schmoll.gif )
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 09 28, 16:27)

o kuri cia ta schema sio medalio ? tris jau nsuineriau , tokius kur rodziau anksciau , tik va siulai baiginejas, reikes varyti ryt pirkti, tik nezinau ar iseis (vaikas suirgo sad.gif sad.gif ). taip ir buna, kai nusiperki siulu tik pabandymui, tik dabar mastau kiek man ju nusipirkti g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
mammka-cia medalis nr 2. mirksiukas.gif ir zinok jam susimezga laaabai daug siulo..is visu medaliu-jis man sunkiausias atrode-na ir pasirodo,kad ne be reikalo man taip atrode...nes pagar org.shema-nu man schmoll.gif -negrazu ir nepraktiska..reiks kazka su ta paskutine eile ''chimycint tongue.gif ''
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 09 28, 19:01)
o kuri cia ta schema sio medalio ?  tris jau nsuineriau , tokius kur rodziau anksciau , tik va siulai baiginejas, reikes varyti ryt pirkti, tik nezinau ar iseis (vaikas suirgo sad.gif sad.gif ). taip  ir buna, kai nusiperki siulu tik pabandymui, tik dabar mastau kiek man ju nusipirkti  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

cia yra antras medalis,o del vaikeliu tai uzuojauta labai verysad.gif
Atsakyti
aciu, tiklis ir ilamka uz atsakyma. nors vilku kauk siulu nera, o nagus niezti, kaip norisi nerti.
O del vaikiuku, tai liudna, bet nieko nepadarysi, prasideda ligu maratonas sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 28 rugsėjo 2010 - 18:56
QUOTE(tiklis @ 2010 09 28, 18:54)
lens.gif ILAMKUTE-jei ''gerai datraukia mano sakalo akys'' biggrin.gif ,tai tu VISKA SUKABINI?ta prasme-nepalieki ''atsivepusiu''sparneliu?net ''sparniuku'' virsuneles prikabini?(nes pagal orig.shema-tai jos vartosi kur nori-fuiii schmoll.gif )

yra skylutes biggrin.gif bet as megstu,kad butu tvarkingai,pas man ir skraiste visa sujungta be tarpu,o originale yra tarpeliai smile.gif
Atsakyti
vat vat ir as noriu salio be skyluciu, taip kad teks nemazai nedideliu medaliu prisinerti.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 09 28, 19:58)
vat vat ir as noriu salio be skyluciu, taip kad teks nemazai nedideliu medaliu prisinerti.


dailiau atrodo be skyluciu
Atsakyti