Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

nu tai kad man ten viskas tvarkoj. lens.gif ..ir spalva-PERSIKUTIS BUS tongue.gif tongue.gif ..NESINERVAVUOK-VISKAS BUS dirol.gif
Atsakyti
Na va gavau siulu bigsmile.gif Pradejau nert, nuneriau L1 jis pas mane gavosi 28 cm skersmens,cia ne per didelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 09 28, 14:58)
Na va gavau siulu bigsmile.gif Pradejau nert, nuneriau L1 jis pas mane gavosi 28 cm skersmens,cia ne per didelis g.gif


na na... kokius siulukus gavai ir kokios spalvos ? po kiek cia IRL siulai ? ax.gif
as dabar mastau... tikiuosi nebusiu permokejusi pirkdama is ebay blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 09 28, 15:58)
Na va gavau siulu bigsmile.gif Pradejau nert, nuneriau L1 jis pas mane gavosi 28 cm skersmens,cia ne per didelis g.gif

blink.gif blink.gif nu geras..jei TOKIO dydzio medaliukais nersi-tai tu LAABAI GREIT PASVEIKSI tongue.gif ..manau kad ne per didelis smile.gif ...tik vat ''baltas pavydas ima'',kad tu ''pasveiksi''greit,o as su savo ''mazom vaistu dozem'' BISKI blink.gif pasikankinsiu.. blink.gif ..bliam-gal tiksliai reikejo dviguba siula imt.. g.gif .nu bet per :censored2:galva-rankos kencia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 28 rugsėjo 2010 - 15:26
Nebusi permokejus tikrai pas mane 100 % akrilas is tu kur buvo nors truputis vilnos nepatiko arba kaina arba spalva arba storis,bandysiu kas gausis is situ jei viskas ok reikes ebay uzsisakyti nes cia vilnos kaineles tai doh.gif va tokie mano siulai user posted imagenaturoj jie biskutuka blizga siaip nesiojas neblogai nes drauge skraiste is ju turi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 28 rugsėjo 2010 - 15:24
QUOTE(sigridaU @ 2010 09 28, 15:21)
va tokie mano siulai


raso 200 g... o tai kiek metru ?
daug maz. zinosiu siulu stori rolleyes.gif
Atsakyti
312m
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 09 28, 15:25)


tai tau nereikia deti dvigubo siulo thumbup.gif
nes pas tave, kaip ir originale siulo storis... ten, jei neklystu rase 100 g - 150 m unsure.gif
Atsakyti
tikli netikiu kad as greit pasveiksiu g.gif nes as turiu mama ir pora draugiu kurios nerti nelabai moka o nori tokiu dalyku lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 28 rugsėjo 2010 - 15:30
QUOTE(sigridaU @ 2010 09 28, 15:30)
tikli netikiu kad as greit pasveiksiu  g.gif nes as turiu mama ir pora draugiu kurios nerti nelabai moka o nori tokiu dalyku lotuliukas.gif


tai tu, ne tik pati gydaisi, bet ir kitus gydai lotuliukas.gif
Atsakyti
a nu tada 2.gif ...zinai-kompanijoj smagiau sirgti nei vienai smile.gif
Atsakyti
Vadinasi kol aš su vaistais prisijungsiu, tai bus ir man kompanija dar. biggrin.gif Labai skubu baigt suknelę,kad greičiau šį grožį pradėčiau. biggrin.gif
Atsakyti