Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

nu as gi sakau-tuoj gims naujas sukis- IS SALIO LIETUVE PAZINSI... tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 28, 11:42)
o toks gražus motyvas  verysad.gif


siaip, as si motyva radau rusaiciu forume ''osinka'' kurioje ir yra mezgamas sis salis, kurios nuorodele yra cia ideta... mirksiukas.gif gal tenai pasididins... nes pas mane i kompa tai labai gerai ir aiskiai uzsiseivino rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 09 28, 12:41)
ziuriu, baltoji karstine, jau ir Airija atakuoja  lotuliukas.gif

ima,ima ir kaip reikalas biggrin.gif vakar net atsigulus galvojau kaip cia man ji greiciau pavarius,nes su dviem mazgiais namie.matyt bus mano naktys nemiegotos biggrin.gif
Atsakyti
http://club.osinka.r...9387?&start=135
VA sitam puslapyje malunelio motyvas..gal cia pasididins.. g.gif
ASTUTE-pa mus seimoje visi laabai iskalbingi doh.gif tai kai pradedam visi ka nors aiskintis-bek is namu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 28, 08:20)
ziurekite ka radau.gal kam pravers vietoj nepatikusio motyvo

user posted image



koks jis man fainas wub.gif
tikrai bandysiu ji narplioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 28, 11:51)
http://club.osinka.r...9387?&start=135
VA sitam puslapyje malunelio motyvas..gal cia pasididins.. g.gif
ASTUTE-pa mus seimoje visi laabai iskalbingi doh.gif tai kai pradedam visi ka nors aiskintis-bek is namu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

labai ačiu, iš karto atsispausdinau notworthy.gif
Atsakyti
as viena jau nuneriau, pakankamai greitai neriasi.
Einu vaika pamigdysiu pietu, o po to idesiu foto nunerto "medalio" ir siulus.
kazkaip jie man nelbai g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 09 28, 12:37)
as viena jau nuneriau, pakankamai greitai neriasi.
Einu vaika pamigdysiu pietu, o po to idesiu foto nunerto "medalio" ir siulus.
kazkaip jie man nelbai g.gif

siūlai nelabai ar medalis? g.gif kuo nepatinka?
Atsakyti
niu stai ir as smile.gif
siulai nepatinka, na tiksliau ju spalva, ji tokia nei kremine, nei persikine, kazkoks tarpinis variantas. Balta sali jau turiu, tai natro balto nenorejau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 28 rugsėjo 2010 - 12:53
QUOTE(mamkaa @ 2010 09 28, 12:52)
niu stai ir as smile.gif
siulai nepatinka, na tiksliau ju spalva, ji tokia nei kremine, nei persikine, kazkoks tarpinis variantas. Balta sali jau turiu, tai natro balto nenorejau  schmoll.gif

laukiam foto reportažo biggrin.gif
Atsakyti
Siulai pusvilne
user posted image
user posted image
"Medalio"skersmuo 14 cm., dedu dviguba siula ir neriu 1.9 vaseliu, nes kitokio neturiu sad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 09 28, 13:07)
"Medalio"skersmuo 14 cm., dedu dviguba siula ir neriu 1.9 vaseliu, nes kitokio neturiu sad.gif


mano ''akim ziurint'' - tikrai tikslus ir reikiamo storio gavosi nerinys... rolleyes.gif
o dabar man pasakyk, kiek tavo siulams tenka metru 100 g ?? nes, itariu, kad ir as desiu du siuliukus g.gif

Beje, spalva man atrodo sauniai bigsmile.gif kodel taip pries ja nusiteikusi ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 28 rugsėjo 2010 - 13:25