Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas nėštumo metu

Uzvakar per dukrytes gimtadieni pliuptelejo kraujas, kraujo tikrai buvo daug apie stikline kazkur, po 15 min prasidejo pilvo skausmai labai stiprus, jau tikrai galvojau kad ivyko persileidimas verysad.gif issigandau baisiausiai verysad.gif nors treciaji vaikeli visai neplanavom, buvo didziule staigmena kai suzinojau kad laukiuosi, bet pamacius tiek kraujo baisiai issigandau kad praradau maziuka cray.gif per pusvalandi su vyru atvykom i lygonine ir suzinojom kad pas mane didziule cista ant kiausides, nors tikrinausi savaite atgal echo kita gydytoja jos nemate g.gif cista iplyso ir pradejo kraujuot i pilva ir is manksties blink.gif su vaikeliu lyg kol kas viskas gerai, kraujavimas sustojo, paskyre lovos rezima bent 2 sav, tik neisivaizduoju kaip sugebesiu isguleti jas su dviem mazais vaikais doh.gif
Atsakyti
o as turiu cista kiausideje .... gal ir del to teplioja smile.gif
Atsakyti
Siandien pasirode rudos isskyros.buvau ligonineje.israse diclofenac ratiopharm 100mg.skausmu nera.o sis vaistas nuo skausmo ir uzdegimo.be toparasytakad nescioms draudziama.gal kas vartojo?ar nepakenke?
Atsakyti
QUOTE(anzellikaa @ 2012 11 10, 22:41)
Siandien pasirode rudos isskyros.buvau ligonineje.israse diclofenac ratiopharm 100mg.skausmu nera.o sis vaistas nuo skausmo ir uzdegimo.be toparasytakad nescioms draudziama.gal kas vartojo?ar nepakenke?

Jei geriamas, kiek, aš žinau, jis tikrai draudžiamas. Bet yra dar leidžiamo jo, man rods tą būtų galima leistis..

O cistą ir aš turiu, 65x63 mm. Man dar tik 7 savaitės, ją atrado pirmadienį, kai darė echo.. Tik įdomu, prieš pusmetį taip pat darė echo ir ta pati gydytoja, pamenu dar klausiau, ar nėra cistų kokių, sakė ne, nėra, o dabar, še , kad nori ir dar tokia nemaža.. Labai bijau, kad nepridarytų bėdos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragany: 11 lapkričio 2012 - 13:27
Sveikos,

Pastebėjau šiandien kelis lašelius kraujo ant kelnaičių, jokių skausmų nejaučiu. Ryte truputi mylėjomės su MB (pora mėnesiukų nesimatėm, tai kažkaip taip ir gavos). Man dabar jau aštuntas mėnesiukas baigias. Gydytoja nieko nesakė, kad negalima mylėtis, tai sakau, gal čia kad ilgas "celibatas" buvo ax.gif
Tai dabar galvoju, ar čia jau man lėkt į ligoninę, ar palaukt iki ryt, pažiūrėt kaip bus g.gif
Atsakyti
labutis visoms pilvuziukems 4u.gif
prie sitos nesmagios temos prisidesiu ir as..
ryt jau 13sav. antras nestumas. bet.. nuo pat 5 sav kraujavau upem.. per kojas bego.. visi manem persileidimai ivyko daugybe kartu. zodziu, baisi patirtis..
ligoninese buvau ir tebesu beveik gyventojas.
vieno skano metu aptiko, kad salia leliuko maiselio, atskirai yra 9cm skersmens kraujo maisas.. siaubinga patirtis, turint rizika netekti gyvybes del vidinio kraujavimo, niekas nemanem, kad va dalauksim iki db. leliukas puikiai sau gyvena, netgi sia sav pajutau burbuliukus pirmuosius.. mhm, ir as pagalvojau, kvankt man, juolab kad su pirmu nestumu tai ivyko tik 16 sav. bet db tikrai tai jauciu ir esu tikra, ka jauciu.
nenukrypstant nuo temos.. bet koks lasiukas kraujo nera normalu, jei pasirode kazkas itartino, eikit - ir paciai ramiau, ir leliukui ramiau, nes mamyte bus rami.
nereiskia, kad kazkas blogo yra ar bus, bet kaip sakoma, o jeigu... todel pasirupinkite savimi ir leliuku laiku drinks_cheers.gif nestuke.gif
Atsakyti
laba diena, as jau trys men. kaip laukiuosi vaikelio, jau antra karta kai po pasimylejimo pasirodo kraujo, labai neramu...nesuprantu net kodel, nes mylintis jokio skausmo nejutau....siaip jokiu isskyru ar tepliojimu nebuna
Atsakyti
QUOTE(mamyte renata @ 2013 05 26, 17:52)
laba diena, as jau trys men. kaip laukiuosi vaikelio, jau antra karta kai po pasimylejimo pasirodo kraujo, labai neramu...nesuprantu net kodel, nes mylintis jokio skausmo nejutau....siaip jokiu isskyru ar tepliojimu nebuna

neturit polipo? man dėl polipo taip kartą buvo, bet daugiau nesikartojo. Ar tikrai iš TEN jis bėga?
dar svarbu koks tas kraujas, šviežias ar ne
Atsakyti
QUOTE(mamyte renata @ 2013 05 26, 17:52)
laba diena, as jau trys men. kaip laukiuosi vaikelio, jau antra karta kai po pasimylejimo pasirodo kraujo, labai neramu...nesuprantu net kodel, nes mylintis jokio skausmo nejutau....siaip jokiu isskyru ar tepliojimu nebuna

Mes ne gydytojos, kad atsakyt, kas ir dėl ko. O tik pasirodžius kraujui, reikėtų kreiptis į gydytojus. Pačiai taip buvo, net gulėjau ligoninėje dėl gresiančio.. O pasirodo, kad kraujuoju savo buvusių mėnesinių metu ir tai jau tęsiasi 7 mėnesius, tikriausiai bus iki nėštumo galo, bet lelius vystosi, auga ir viskas yra gerai. Tad siūlyčiau tikrai nelaukti ir neieškoti atsakymų internete, nes nežinia kodėl kraujuojate, kad nepakenktumėte sau ir pilvinukui.. 4u.gif
Atsakyti
Man irgi buvo nestiprus kraujo pasirodymas,kazkur 16 savaite,labai greit nustojo,bet begom tekinom i priimamaji. Pasirodo mano placenta zemai, dengianti ziotis ir nugaroje,tad del lytiniu santykiu susijudino ir sukraujavo,tai gyydtoja ispejo,kad su tokia jos padetimi kraujavimu gali buti visus 9 menesius,tik zinoma visada reikia i juos reaguoti ir vykti pas gydytojus.

Tfu tfu tfu kad tik sekmingai visus 9 menesius isvaikscioti nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ir ne tik smile.gif smile.gif Noreciau sulaukti is jusu atsakymu,gal kam yra taip atsitike, nezinau net kur kreiptis, gyvenu uzsienyje, cia pakliuti pas daktarus laabai sunku, kazin kada mane ir priims, be to savaitgali visa nedirbo,tad neturiu daugiau kur kreiptis. Tikiuosi jusu pagalbos blush2.gif
O istorija mano tokia: liepos 2 vakare pasidariau NT, buvo teigiamas Liepos 3 ryte pasidariau,taip pat ryskios dvi juosteles Liepos 3 viskas pasikartojo Jau isitikinau,kad esu nestuke, thumbup.gif nestuke.gif liepos 6 diena turejau lytiniu santykiu,viskas buvo ir toliau gerai, TACIAU, liepos 7 diena is pradziu pasirode nesmarkus templiojimas, o ant vakaro prasidejo normalios menesines.. Staigiai ciupau NT ir pasidariau, viena ryski, antra - vadinamoji vaiduokliska. Skauda pilvo apacia, taciau simptomai (maisto norejimas arba atvirksciai,pykinimas) - visko buvo! Pagal apskaiciavimus jau 6 savaite kaip nescia. Nezinau ka galvoti,ar yra tikimybe,kad persileidau?? verysad.gif Galbut tai naturalus kraujavimas?? Padekite man isspresti sia problema, daugiau nezinau i ka kreiptis iki gydytojo vizito.. Aciu labai! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuoxyte @ 2013 07 07, 20:40)
Pagal apskaiciavimus jau 6 savaite kaip nescia. Nezinau ka galvoti,ar yra tikimybe,kad persileidau??  verysad.gif  Galbut tai naturalus kraujavimas?? Padekite man isspresti sia problema, daugiau nezinau i ka kreiptis iki gydytojo vizito.. Aciu labai!  wub.gif

Sveika 4u.gif O skausmų nebuvo? Ar vis dar kraujuoji?
Atsakyti