Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas nėštumo metu

QUOTE(Kamilytee @ 2012 08 21, 10:01)
Ta ir darysiu,nes tikrai nenoriu prarasti vaikelio... Nes iki kraujavimo paskutines 2-3 dienas pralaksciau visur be poilsio ir va,vakar prasidejo sad.gif


Na pati iš dalies kalta esi, nes tokiam mažam nėštume, reikia labai atsargiai visgi, ten taip silpnai viskas laikosi. Pati turėjau persileidimą vieną, buvo 9 sav, bet nesivystė jau 2 sav kai pradėjo teplioti, tokiu atveju jau išgelbėti nėra ko. Tavo atveju net neaišku kokia situacija, todėl tiesiog daug ilsėkis, ir gal viskas bus ok, jei ne - irgi ne pasaulio pabaiga, sakau iš patirties. Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Gydytojas apziurejes per echo vakar sake,kad gemalines puslytes sieneles nebe tokios ryskios kaip per pirma echo. Ir dar siek tiek pasikeite. Bet dydis toks,koks ir turi buti pagal savaiteles. Siandien aciu Dievui pilvelio nebeskauda,o ir tepliojimo siuo metu praktiskai nera. Gal dar mano zirniukas nepabegs niekur? Labai to tikiuosi...galbut magnio reiketu pagerti? Skaiciau forume,Kad mergaites ji giria.
Atsakyti
QUOTE(Kamilytee @ 2012 08 21, 10:46)
Gydytojas apziurejes per echo vakar sake,kad gemalines puslytes sieneles nebe tokios ryskios kaip per pirma echo. Ir dar siek tiek pasikeite. Bet dydis toks,koks ir turi buti pagal savaiteles. Siandien aciu Dievui pilvelio nebeskauda,o ir tepliojimo siuo metu praktiskai nera. Gal dar mano zirniukas nepabegs niekur? Labai to tikiuosi...galbut magnio reiketu pagerti? Skaiciau forume,Kad mergaites ji giria.

Man dvigubos dozes magnio padejo sustabdyti kraujavima.
Atsakyti
Vakarop vel padejo kraujuoti su gleivem...bandau magni pagerti,gal pades.
Atsakyti
Aš buvau 16 sav., kai pastebėjau kraujavimą (tokį kaip per negausias mėnesines), aišku iškart labai sunerimau ir nuvažiavau tiesiai į ligoninę. Apžiūrėjo ultragarsu, viskas gerai - placenta vietoj, vaikutis sveikas. Bet vis tiek liepė gulti į ligoninę dėl gresiančio persileidimo. Reikėjo gulėti, ilsėtis ir visą laiką ramiai būti \. Tai svarbiausia. Dar pakraujavau nežymiai kokias 5 dienas ir po to praėjo. Viskas baigėsi laimingai:) Bet kuriuo atveju vėlesniame nėštumo laikotarpyje (2 ir 3 trimestre) esant kraujavimui visada rekia reiptis į gydytoją, kad apžiūrėtų ir išsiaiškintų priežastis. Mano atveju priežastis taip ir liko neaiški - gal stresas, pervargimas, pasitempimas, jautri gimda.. Visada svarbiausia nestresuoti ir nesinervinti, nes ir organizmas ir vaikutis tai labai jaučia;)
Atsakyti
Aš sukraujavau būdama 18 sav. + 4 d. tiesiog ryte nuėjau į wc, sudiegė ir žiūriu bėga kraujas, o bėgo nemažai ir paketo prireikė unsure.gif Nulėkiau į ligoninę. Ten viskas kaip ir gerai, baigėsi kraujavimas padarėm makšties pasėlį ir pasirodo buvo didžiulis grybas pas mane, gydytoja jau iškart matė, kad negerai ten. Tai vat vienintelė prielaida buvo, kad dėl to grybo kraujavau (o aš to grybelio nė nejaučiau, jokių išskyrų nebuvo, neperštėjo, tiesiog viskas ten taip užsicementavę). Svarbiausia, kad viskas laimingai baigėsi ir toliau gražiai augam nestuke.gif
Atsakyti
Man tai buvo nežymus tepliojimas, nuvažiavau į ligoninę, pasirodo uždegimas makšties...tai vaistukų pavartojau ir praėjo 4u.gif bet išgąsčio buvo...
Atsakyti
as laukiuosi 5-6 savt ir man 3 dienas patepliojo sviesiomis isskyromis...truputeli spazmavo gimda..kazkokiu kaip diegliuku buvo,krutine kolkas jautri ir net nzn ka daryti...buvau pas gydt (gyvenu NO ) pasake ankstyvas persileidimas bus laukti kol iskraujuosiu...bet tai kad nesustiprejo tas kraujavimas tik patepliojo...
kazi jei vyksta persileidimas neturetu stipriaukraujuoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magiliene: 05 lapkričio 2012 - 20:58
QUOTE(magiliene @ 2012 11 05, 20:57)
as laukiuosi 5-6 savt ir man 3 dienas patepliojo sviesiomis isskyromis...truputeli spazmavo gimda..kazkokiu kaip diegliuku buvo,krutine kolkas jautri ir net nzn ka daryti...buvau pas gydt (gyvenu NO ) pasake ankstyvas persileidimas bus laukti kol iskraujuosiu...bet tai kad nesustiprejo tas kraujavimas tik patepliojo...
kazi jei vyksta persileidimas neturetu stipriaukraujuoti...


Kai persileidimas, tai kraujuoji panašiai kaip per mėnesines.
Aš turėjau vieną persileidimą. Prasidėjo jis patepliojimu, bet tas tepliojimas iš rusvo tapo šviežiu krauju ir vis gausėjo, galiausiai persileidau (7 sav). Nuo tepliojimo pradžios iki persileidimo praėjo apie savaitę.

Reikia tikėtis, kad pas tave tepliojimas nestiprės, o tiesiog praeis. Pasaugok save, daug ilsėkis. Linkiu sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(Rama33 @ 2012 11 07, 22:43)
Kai persileidimas, tai kraujuoji panašiai kaip per mėnesines.
Aš turėjau vieną persileidimą. Prasidėjo jis patepliojimu, bet tas tepliojimas iš rusvo tapo šviežiu krauju ir vis gausėjo, galiausiai persileidau (7 sav). Nuo tepliojimo pradžios iki persileidimo praėjo apie savaitę.

Reikia tikėtis, kad pas tave tepliojimas nestiprės, o tiesiog praeis. Pasaugok save, daug ilsėkis. Linkiu sėkmės!

aciu 4u.gif man 3 dienas tepliojo tada 2 dienas ramu ir vel viena vakara pasirode gelsvu glyciu kazkokiu gleiviu g.gif nesuprantu kasdarosi...
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 11 07, 21:46)
aciu 4u.gif  man 3 dienas tepliojo tada 2 dienas ramu ir vel viena vakara pasirode gelsvu glyciu kazkokiu gleiviu g.gif  nesuprantu kasdarosi...


Gal pasigavai kokią infekciją? Manau. jog turėtum pasirodyti gydytojui.
Atsakyti
QUOTE(Rama33 @ 2012 11 08, 18:58)
Gal pasigavai kokią infekciją? Manau. jog turėtum pasirodyti gydytojui.

pasirodziau...as gyvenu no tai pasake kad cia ne infekcija nei tepnelio ime nieko...neramu... unsure.gif
Atsakyti