Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas nėštumo metu

QUOTE(mazylis7 @ 2012 08 15, 10:44)
O as tai dabar jau zinau, del ko man kraujuoja - atsisluoksniave 2/3 placentos verysad.gif O mano gydytoja Antakalnio poliklinikoje pasake, kad viskas gerai, cia kraujavimas normalus, nes dar maitinu kita vaika doh.gif Zodziu, kai nuvaziavau i ligonine, tai ten gydytoja tik uz galvos susieme ir liepe tik guleti. Vaikuciui 14 sav. Tai ar imanoma leisti dirbti tokiems gydytojams, kurie tiesiogine prasme zudo vaikus? doh.gif


O kodel jus toliau maitinot, jeigu jums kraujuoti pradejo? Manyciau cia ne gydytojai kalti, o pati irgi turite apie tai galvoti 4u.gif Juk zindymas skatina gimdos susitraukimus g.gif Gerai, jei viskas gerai, bet jei matet, kad pradejo tepliot, o maitinot toliau, tai prie ko cia gydytojai? unsure.gif

Man buvo tas pats, bet nustojau zindyt vos prasidejo tepliojimai (kraujavau iki 15 sav. del atsisluoksniavimu), nenorejU rizikuoti is tos dideles meiles pirmam vaikuiprarast antraji schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 08 15, 13:01)
O kodel jus toliau maitinot, jeigu jums kraujuoti pradejo? Manyciau cia ne gydytojai kalti, o pati irgi turite apie tai galvoti  4u.gif Juk zindymas skatina gimdos susitraukimus  g.gif Gerai, jei viskas gerai, bet jei matet, kad pradejo tepliot, o maitinot toliau, tai prie ko cia gydytojai?  unsure.gif

Man buvo tas pats, bet nustojau zindyt vos prasidejo tepliojimai (kraujavau iki 15 sav. del atsisluoksniavimu), nenorejU rizikuoti is tos dideles meiles pirmam vaikuiprarast antraji  schmoll.gif  unsure.gif


Man gydytoja liepe nutraukti maitinima tik del to, kad sunku maitinti du vaikus, o ne del gimdos susitraukimu. Beje, ligonineje gydytojas is viso pasake, kad maitinimas neturi jokios itakos placentos atsidalijimui, nes tai vyksta tikrai ne del maitinimo. Man atsidalijimas buvo greiciausiai del to, kad nesiojau ir kilnojau savo vienu metu vaikiuka, o vat apie tai tai mano gydytoja ne zodzio nepasake! As is viso nezinojau, kad tai man vyksta placentos atsidalijimas verysad.gif Jei buciau zinojusi, tai nebuciau nei maitinusi, nei kilnojusi. Man gydytoja pasake, kad tepliojimas yra NORMALU kai maitini vaika, tai as ir maniau, kad tas tepliojimas del maitinimo. Tai ir kur cia idomu mano kalte??? doh.gif Pirma karta susiduriau su tokiais dalykais blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mazylis7 @ 2012 08 16, 08:59)
Man gydytoja liepe nutraukti maitinima tik del to, kad sunku maitinti du vaikus, o ne del gimdos susitraukimu. Beje, ligonineje gydytojas is viso pasake, kad maitinimas neturi jokios itakos placentos atsidalijimui, nes tai vyksta tikrai ne del maitinimo. Man atsidalijimas buvo greiciausiai del to, kad nesiojau ir kilnojau savo vienu metu vaikiuka, o vat apie tai tai mano gydytoja ne zodzio nepasake! As is viso nezinojau, kad tai man vyksta placentos atsidalijimas verysad.gif Jei buciau zinojusi, tai nebuciau nei maitinusi, nei kilnojusi. Man gydytoja pasake, kad tepliojimas yra NORMALU kai maitini vaika, tai as ir maniau, kad tas tepliojimas del maitinimo. Tai ir kur cia idomu mano kalte??? doh.gif  Pirma karta susiduriau su tokiais dalykais blink.gif


Nesuprantu, tai jin ultragarso net nedarė prasidėjus tepliojimams? Dažniausiai atsidalinimas iškart matomas g.gif

Beje reikia perspėti prieš gimdymą personalą, kad pas jus buvo atsidalinusi placenta, nes pas mane irgi ilgai jin ten dalinosi, paskui priaugdavo, vėl dalinosi, tai pagimdžius užtai išvis nebeatsidalino, nes buvo per kelis kartus skirtingose vietose priaugus doh.gif Prasidėjo kraujoplūdis (kol ten laukė savaiminio atsidalinimo doh.gif ) ir reikėjo valymo wacko.gif Todėl manau svarbu įspėti, kad nelauktų nežinodami ko g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 08 16, 11:43)
Nesuprantu, tai jin ultragarso net nedarė prasidėjus tepliojimams? Dažniausiai atsidalinimas iškart matomas  g.gif

Beje reikia perspėti prieš gimdymą personalą, kad pas jus buvo atsidalinusi placenta, nes pas mane irgi ilgai jin ten dalinosi, paskui priaugdavo, vėl dalinosi, tai pagimdžius užtai išvis nebeatsidalino, nes buvo per kelis kartus skirtingose vietose priaugus  doh.gif Prasidėjo kraujoplūdis (kol ten laukė savaiminio atsidalinimo doh.gif ) ir reikėjo valymo wacko.gif Todėl manau svarbu įspėti, kad nelauktų nežinodami ko g.gif  4u.gif


Nu vat, ivairiu gydytoju buna...
Gerai, reikes tureti omenyje, kad taip gali atsitikti g.gif Net nebuciau pagalvojusi, kad gali taip priaugti, kad paskui nebeatsidalina verysad.gif Kazkur skaiciau, kad kai kam is viso nepriauga atgal placenta unsure.gif Tiesa, o ar vaikeliui nepakenkia placentos atsidalijimas??? Ar nebuna deguonies bado? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazylis7 @ 2012 08 16, 14:40)
Nu vat, ivairiu gydytoju buna...
Gerai, reikes tureti omenyje, kad taip gali atsitikti g.gif Net nebuciau pagalvojusi, kad gali taip priaugti, kad paskui nebeatsidalina verysad.gif Kazkur skaiciau, kad kai kam is viso nepriauga atgal placenta unsure.gif Tiesa, o ar vaikeliui nepakenkia placentos atsidalijimas??? Ar nebuna deguonies bado? g.gif


Na placenta juk ne visa atsoka.. Tai deguonies bado pagal mane tikrai neturetu atsirast smile.gif

Tiesiog reikia galbut dazniau stebet ir tiek, kartais patikrinant mazylio kraujotaka ir pan. As kadangi 6 kartus nestumo metu gulejau ligoninej, tai mane tikrino daznai ir taip g.gif

O kad kiekvienas atvejis skirtingas tai faktas, ir negali zinot koks bus jusiskis smile.gif bet kuriuo atveju viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 08 16, 17:08)
Na placenta juk ne visa atsoka.. Tai deguonies bado pagal mane tikrai neturetu atsirast smile.gif

Tiesiog reikia galbut dazniau stebet ir tiek, kartais patikrinant mazylio kraujotaka ir pan. As kadangi 6 kartus nestumo metu gulejau ligoninej, tai mane tikrino daznai ir taip  g.gif

O kad kiekvienas atvejis skirtingas tai faktas, ir negali zinot koks bus jusiskis smile.gif bet kuriuo atveju viskas bus gerai  4u.gif


Dekoju uz palaikyma 4u.gif Ir as labai tikiuosi, kad viskas bus gerai. O kaip ta kraujotaka tikrinama? Turbut ne echoskopu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazylis7 @ 2012 08 16, 20:15)
Dekoju  uz palaikyma 4u.gif Ir as labai tikiuosi, kad viskas bus gerai. O kaip ta kraujotaka tikrinama? Turbut ne echoskopu? g.gif


Tikrinama echoskopu, virkštelės kraujotaką žiūri ir mato, ar viskas gerai cirkuliuoja, ar visko užtenka leliukui 4u.gif Nežinau ar yra ryšys su atšokusia placenta, tiesiog šiuos dalykus echo parodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 08 18, 01:08)
Tikrinama echoskopu, virkštelės kraujotaką žiūri ir mato, ar viskas gerai cirkuliuoja, ar visko užtenka leliukui  4u.gif Nežinau ar yra ryšys su atšokusia placenta, tiesiog šiuos dalykus echo parodo  4u.gif


O, tai butinai reikes paklausti gydytojos, kai ziures su echoskopu ir del sito dalyko ax.gif
Atsakyti
Merginos, norejau pasitarti. Man pora savaiciu tepe rudai, gydytoja diagnozavo gresianti, liepe gerti magni po 1 tab. 2 kartus per diena. Taciau man tepliojimas tesesi tol, kol nepradejau, pati nusprendusi, gerti dvigubos magnio dozes. Kazi, nieko blogo? Gydytoja atostogauja ir neturiu kaip su ja pasitarti. Gal jus su tuo buvot susidurusios? Man 12 sav. Aciu merginos uz bet kokia informacija. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,mums siandien sueina 6 savaiteles,vakar pradejau kraujuoti,negausiai,bet pora kartu tokiom lyg ir gleivem,be to visa diena vis paskaudendavo pilveli,is kart nulekiau pas gydytoja,Jis apziurejo per echo ir pasake,Kad puslytes sieneles nebe tokios ryskios kokios buvo pries 3 dienas,nuteike blogiausiam,bet toliau liepe gerti foli ir jei neiskraujuosiu,pasirodyti pas ji penktadieni. Merginos,kokia tikimybe,Kad situacija dar gali pasitaisyti? Nes vakar per asaras is gydytojo kabineto net kelio nemaciau ir nesugebejau daugiau nieko issiklausineti. Vakar vakare pilvelio jau lyg it neskaudejo,bet dar Siek tiek sviesiai tepe,siandien jokiu skausmu,bet buvo vos vos tamsiai rudu gleiviu.
Atsakyti
QUOTE(Kamilytee @ 2012 08 21, 09:45)
Sveikos,mums siandien sueina 6 savaiteles,vakar pradejau kraujuoti,negausiai,bet pora kartu tokiom lyg ir gleivem,be to visa diena vis paskaudendavo pilveli,is kart nulekiau pas gydytoja,Jis apziurejo per echo ir pasake,Kad puslytes sieneles nebe tokios ryskios kokios buvo pries 3 dienas,nuteike blogiausiam,bet toliau liepe gerti foli ir jei neiskraujuosiu,pasirodyti pas ji penktadieni. Merginos,kokia tikimybe,Kad situacija dar gali pasitaisyti? Nes vakar per asaras is gydytojo kabineto net kelio nemaciau ir nesugebejau daugiau nieko issiklausineti. Vakar vakare pilvelio jau lyg it neskaudejo,bet dar Siek tiek sviesiai tepe,siandien jokiu skausmu,bet buvo vos vos tamsiai rudu gleiviu.


Tikimybė visada yra, bet turi būti gulimam rėžime, nes tik jis gali išsaugoti kruopą. 4u.gif
Atsakyti
Ta ir darysiu,nes tikrai nenoriu prarasti vaikelio... Nes iki kraujavimo paskutines 2-3 dienas pralaksciau visur be poilsio ir va,vakar prasidejo sad.gif
Atsakyti