Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas nėštumo metu

QUOTE(saule19841984 @ 2011 01 10, 16:15)
Man kai patepliojo, nors ir visai nezymiai ir tik viena diena, kita ryta lekem i ligonine ir buvau pasiruosus pakelti skandala jei nepriimtu  thumbup.gif  man nera nieko svarbiau uz leliuka mano  wub.gif

O gydytoja dar pagyre, kad taip ir reikia daryti, jei kas neaisku i ligonine - nes juk kaip nesveika leliui, kai mama nervinasi, stresuoja.

manau kiekviena taip turetu elgtis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gerberiuke @ 2011 01 10, 12:49)
merginos, na niekaip nesuprantu... teplioja, kraujuoja, o jos vietoj to, kad kaip galima greiciau lektu pas gydytoja, sedi SM.... kraujavimas niekada nera geras pozymis ir jam esant kaip galima greiciau reikia lekti pas gydytoja... ir ne apeliuoti i tai, kad talonas tik po menesio... ekstra atveju priima ir poilklinikos...  merginos, na jei norite issaugoti savo leliukus ir jie jums rupi, pasistenkite siek tiek...

Kai man prasidejo kraujavimas,iskart vakare nuvaziavau i ligonine.Niekas neprieme be siuntimo,paklause ar skausmai dideli,ar galiu paeit,atsakius kad galiu,liepe ryte eit i savo poliklinika,gaut siuntima,tada atvaziuot.Niekas nesiteike net apziuret.Ryte poliklinikoj gavau siuntima,nuvaziavau dar karta,pralaukiau val prie kabineto apziurai,buvo rytas,gyd gere kava,pradejus vyrui klaust tai gal jau priimsit,sesute bambedama,kad ne ka veikiu,galiu ir palaukt,nuejo pakviest gyd.Finale-persileidimas,operacija.Kartais pagalvoju,jei nebuciau tiek be reikalo vaiksciojus,o gulejus lovoj,gal dar butu gerai viskas buve..Dabar vaikstau i savo poliklinika,o jei kas staiga negerai,lekiu privaciai.Si nestuma karts nuo karto pakraujuodavo iki 12 sav,dabar jau virs dvieju sav,kaip nekraujuoja,ir siaip jauciuos labai gerai,12 sav ziurejo ehoskopu,sake viskas tvarkoj,tai labai tikiuos,kad pavyks issaugot sita maziuka smile.gif
Atsakyti
Sveikos, su pirmu niestumu neturejau jokiu problemu, o va antras komplikuotas. Kai suejo 6 sav viena vakara pradejau stipriai kraujuoti, kaip per sirgima. Ryte nulekiau pas gydytoja, ji israse duphastono ir liepe guleti. Taip as kraujavau 3 vakarus, po to praejo. Atejo 13 sav ir vel tas pats, labai gausus kraujavimas visa diena. Nulekiau pas gyd, ji net nesuprato is kur tie kraujavimai, ehosk rode, kad gimdos kaklelis nesutrumpejes ir gimda uzdaryta. Taigi teko ir vel guleti ir gerti duphastona (ji rankinuke visada turiu, maza ka). Dabar buvau pasitikrinti, mums 17 sav, tai tik dabar gyd per echosk pamate kraujavimo priezasti. Pasirodo mano placenta labai zemai. Pirma niestuma irgi buvo zemai, bet si karta dar zemiau. Labai tikiuosi, kad daugiau kraujivimai nepasikartos smile.gif Ir visoms partarciau, nelaukti sudejus ranku, o vaziuoti kuo greiciau pas gyd.
Atsakyti
as 6 nestumo savaite taip pat kraujavau, pagulejau pora dienu klinikose, aprimo, taciau tepliojo iki 12 savauciu, tai kad pastoviai itampoj. po to vislkas buvo gerai, o stai 27 savaiciu taip nukraujavau, kad norejo daryti Cezari. ne is sio ne is to, jokiu skausmu, jokiu nemaloniu pojuciu, o kraujas plaiupe baisiai. Priezastis - zemai prisitvirtinusi placenta. Kad ji zemai aisku buvo pradzioj, bet visi aplinkui sake kad pakils, nieko baisaus, gyvenk iprastai. Ir atsitiko kaip atsitiko. Aciu Dievui siandien jau 35 savaite nestuke.gif . Isitikinau, kad tik pati gali zinoti kiek reikia ilsetis, tai kad butina save saugoti ir labai svarbu teigiamai nusiteikti, tiketi kad viskas bus gerai thumbup.gif .
Atsakyti
Noriu intymaus dalykelio paklausti. Jei po smileysex.gif teplioja, tai ar cia blogai? Po pirmo patepliojimo nubegau i biblioteka, prisirinkau knygu, ten sako - kad smileysex.gif neshtumo metu yra gerai, bet sunerimavau po paskutiniu tepliojimu. Nestipriai teplioja, ir greit praeina. Gal yra kam taip buve? blush2.gif
Atsakyti
Kas liecialytinius santykius, tai svarbu zinoti, kad spermos sudetyje yra medziagagu, skatinanciu gimdos susitraukimus. kiek man gyd aiskino, tai ir gali isprovokuoti pakraujavimus. nereiketu visai nekreipti i tai demesio. reiketu "procesa" kontroliuoti smile.gif . O stai pries gimdyma, tai teigiama reakcija sukelia, pagreitina gimdos pasiruosima gimdymui.
Atsakyti
QUOTE(idea fix @ 2011 01 17, 05:37)
Noriu intymaus dalykelio paklausti. Jei po  smileysex.gif teplioja, tai ar cia blogai? Po pirmo patepliojimo nubegau i biblioteka, prisirinkau knygu, ten sako - kad  smileysex.gif neshtumo metu yra gerai, bet sunerimavau po paskutiniu tepliojimu. Nestipriai teplioja, ir greit praeina. Gal yra kam taip buve?  blush2.gif



Man tikrai taip buvo, tik nezinau ar cia sutapimas, nes pries gera menesi, kai dar nezinojau kad laukiuosi, dariausi gimdos kaklelio tyrima, tai gydytoja sake, gali buti kad del to pradejo valytis ir pan. O tau rudai ar rausvai teplioja?

Skaiciau, kad lytiniu santykiu metu gali plysti kokia mazyte kraujagysle ar pan, nes labai viskas ten viduj jautru.

O del spermos, tai visur skirtingai raso. Skaiciau, kad spermos kiekis per mazas, kad sukeltu persileidima.
Atsakyti
QUOTE(idea fix @ 2011 01 17, 09:37)
Noriu intymaus dalykelio paklausti. Jei po  smileysex.gif teplioja, tai ar cia blogai? Po pirmo patepliojimo nubegau i biblioteka, prisirinkau knygu, ten sako - kad  smileysex.gif neshtumo metu yra gerai, bet sunerimavau po paskutiniu tepliojimu. Nestipriai teplioja, ir greit praeina. Gal yra kam taip buve?  blush2.gif

iki12 sav periau pasisaugoti ir nesimyleti jei teplioja,gali sukelti persileidima,man buvo patepliojimu 29sav po lytiniu san tai 2sav grieztai uzdraude smileysex.gif
Atsakyti
man rudai tepa, 4 savaites dar tik, gimdoj nemato dar nieko, turbut bus persileidimas ankstyvas? g.gif
Atsakyti
Mes nesantikiaujam nuo to laiko kai suzinojau kad laukiosi ir man teplioja rudai :S
Papildyta:
Ir kraujuko buvo, bet aciu dievui priieme i lygonine (tik priieme del stipraus viemimo). Tai po lygonines viskas susitvarke, o siandiena vel kraujuko pasirode :S
Atsakyti
Man kai buvo 8 sav. pradejau kraujuoti, nuvaziavau i ligonine, apziurejo ir pasake, kad nieko negali padaryti reikia tiesiog laukti. Nuvariau pas savo gine, ji man israse duphastono ir savaite liepe guleti. Nekraujavau pastoviai, tik koks geras saukstas kraujo buvo.
24 sav. vel tas pats, AK istyre mane visa nuodugniai ir vel nesuprato is kur tas kraujas. Tai taip ir likau nesupratusi kas ir kaip.
Kartais buna, kad pakraujuoja nestukes kai ateina menesiniu metas.
Atsakyti
O as tai dabar jau zinau, del ko man kraujuoja - atsisluoksniave 2/3 placentos verysad.gif O mano gydytoja Antakalnio poliklinikoje pasake, kad viskas gerai, cia kraujavimas normalus, nes dar maitinu kita vaika doh.gif Zodziu, kai nuvaziavau i ligonine, tai ten gydytoja tik uz galvos susieme ir liepe tik guleti. Vaikuciui 14 sav. Tai ar imanoma leisti dirbti tokiems gydytojams, kurie tiesiogine prasme zudo vaikus? doh.gif
Atsakyti