Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai Nr. 10

QUOTE(dlambliukas @ 2010 10 11, 14:09)
Susena, gal tokios knygutės ieškote? http://picasaweb.goo...NerimasVaseliu#



Aš turbūt susimakalavau, nes man ne vašeliu reikia, o virbalais. Atimenu buvo spalvotas rašto pavaisklsiukai o po apačia schemute. ir taip lape bent po 6-8 raštus.
Atsakyti
toks? user posted image čia yra.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2010 10 11, 16:57)



Didelis ačiu biggrin.gif ot lobiai
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2010 10 11, 14:19)
Merginos, as cia tik pradedanti megzti naujoke, parsisiunciau si zurnala, bet iskilo kvailas klausimas:atidarius langa, angliskai raso, niu nlb suprantu, kad cia mokama kazkas, kazka per 40d. apmokte?ar kaip? nu gal kvailai atrodo, bet niekad taip nebuvau siuntus... doh.gif

Čia ne siuntinys kaltas, o Jūsų WinRar archyvavimo programa (greičiausiai tokia naudojatės) nėra legali (evaluation copy), tad tiesiog spauskite "Close", vėliau - "Extract To (viršuje), nurodykite vietą savo kompiuteryje ir Ok.
Atsakyti
Sveikos,

turiu didelį prašymą 4u.gif prieš tris metus pradėjau megzt vyrui megztinį ir nesigavo man kažkas su nuleidimais... per tą laiką pakeičiau kelis kompus ir dabar nerandu pačio megztinio rašto doh.gif
gal galit įdėt nuorodą kur būna vyriškų megztinių? maniškis su didele pyne prieky, aš susirasčiau,

dėkui iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2010 10 11, 16:48)
Aš turbūt susimakalavau, nes man ne vašeliu reikia, o virbalais. Atimenu buvo spalvotas rašto pavaisklsiukai o po apačia schemute. ir taip lape bent po 6-8 raštus.


gal ta user posted image

čia
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2010 10 12, 07:47)


Gal padės:

ČIA

ar ČIA

ar ČIA

ar ČIA
Atsakyti
Sveikos,
turiu el.versija MEZGIMAS. Raštai ir tecnika. Mary Webb.
Nieko ypatinga, bet jei kam reikia - rašykit į až e-mail'ą, atsiųsiu... nemoku įkelti... blush2.gif
Atsakyti
Kena Tejidos №11 2009
user posted image

41.3мб, jpeg

depositfiles
turbobit
Atsakyti
Kena Tejidos №15
user posted image

35.9мб, jpeg

depositfiles
turbobit
Atsakyti
Gal kuri turit sia knyga savo lobynuose?
user posted image
Atsakyti
Labas vakaras.Gal kartais turite kuri Rankdarbiu kraitele 2006-12 žurnaliuką? Nelabai sekasi ieškoti schmoll.gif
Atsakyti