Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai Nr. 10

QUOTE(zujka @ 2011 02 03, 17:16)
Mačiau jau Rankdarbiai naują numeriuką. Gal kas kur nors užmatėt parsisiuntimui smile.gif

aha,aš irgi jau antrą dieną čia laukiu-gal kas nuskenuos ir pasidalins,nes bankrotas-nebeperku ph34r.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2011 02 03, 18:37)
aha,aš irgi jau antrą dieną čia laukiu-gal kas nuskenuos ir pasidalins,nes bankrotas-nebeperku ph34r.gif  blush2.gif

Ir pereito mėnesio niekas neįdėjo... verysad.gif
Atsakyti
Merginos, labai reikia Mezginiu pasaulio kur butu sitas modeliukas
user posted image

gal kuri turit ir pagelbesit?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 02 04, 12:02)
Merginos, labai reikia Mezginiu pasaulio kur butu sitas modeliukas
gal kuri turit ir pagelbesit?
4u.gif


modeliukas
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2011 02 04, 12:22)

Aciu smile.gif
Atsakyti
Szydelkowanie 275 splotow
user posted image

Страниц: 97
Размер: 35.2мб, jpeg

QUOTE
Dzięki tej książce samodzielnie wykonasz zarówno proste sploty, jak i skomplikowane, łączone wzory. Przekonasz się, że i ty możesz być twórcą oryginalnego rękodzieła. Serwety, dziergane firany, a może niepowtarzalna bluzka - to wszystko zrobisz, stosując krok po kroku zawarte w książce instrukcje. Jeśli zaś od dawna zajmujesz się szydełkowaniem, podpowiemy ci nowe wzory i sposoby ich łączenia.


depositfiles
turbobit
Atsakyti
Ninkasi, dar pora knygų kaip narplioti gėlytes

Knyga
Knyga2 - jei neklystu šitos knygos ieškojai. Tik čia ENG kalba 4u.gif
Atsakyti
ClarinX Crochet №13 2010
user posted image

21.9мб, jpeg

depositfiles
turbobit
Atsakyti
Pavarciau nauja Rankdarbiu kraitele, na ir absoliuciai nieko man patinkancio neradau, pernai bent jau vienas ar du modeliai budavo, kuriuos issisaugodavau pas save. Kazkaip keista, kas cia nutiko zurnalui, kad tapo toks nekurybingas, suplonejes g.gif Is lietuvisku zurnalu tiksliau leidziamu lietuviu kalba biggrin.gif man visai Mezginiu pasaulis patinka ir nebent tik ji nusiperku, laukiu numerio naujo ir tikiuosi, kad nenusivilsiu drinks_cheers.gif Gal kas zinot kada pasirodys naujausias numeriukas? 4u.gif
Atsakyti
Galbut kas nors turi moteru savaitgalio spec.projekta 'Mezginiai'? 4u.gif
Atsakyti
O gal kas turi ir gali nuskenuoti tokią knygą?
user posted image
Atsakyti
Luiza Harding. Queen of Hearts
user posted image
depozit
Atsakyti