Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai Nr. 10

QUOTE(čikibari @ 2011 01 26, 13:03)
kaip parsisiųsti žurnaliukus, niekaip nesuprantu  doh.gif prašo apmokėjimo ar ko...  g.gif prašau pagalbos  4u.gif
va šitą numeriuką mezginių pasaulis kur įdėtas, mezgame vieną megztuką iš šio žurnaliuko... ar užsiregistruoti reikia norint parsisiųti?  g.gif


Labai paprasta:
renkates bisplatna (pas mane nera rusisku raidziu, (ir lietuvisku, kolkas)) biggrin.gif atsiranda laikrodukas, palaukiat 60 sekundziu ir tada vel spaudzia skaciat fail, tada spaudziat save ir viskas smile.gif)
Atsakyti
ačiū dideliausias 4u.gif aš kaip tik skubėdavau spaudyti, nežinojau kad reikia išlaukti 60sek tongue.gif ir šnipštas gaudavosi
Atsakyti
Sveikos mielosios mezgejeles ir nerejeles 4u.gif labai ieskau ivairiausiu geliu nerimo ar mezgimo schemu, tad jei galetumet pasidalinti zurnaliukais tai buciau labai dekinga 4u.gif arba gal kas turi va tokia knygute???

user posted image

labai labai dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
Ninkasi, nezinau ar yra kur nors nuskanuota lietuviska versija, bet internete radau angliska varianta sios knygos, jeigu tiks.

100 Flowers to Knit & Crochet knygos atsisiuntimo nuoroda Cia
Praeina truputis laiko, paspaudziam click here to start download ir ismeta siuntinio issaugojimo langeli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo desrele-lt: 26 sausio 2011 - 14:12
QUOTE(desrele-lt @ 2011 01 26, 14:10)
Ninkasi, nezinau ar yra kur nors nuskanuota lietuviska versija, bet internete radau angliska varianta sios knygos, jeigu tiks.



aciu labai uz nuoroda, aisku geriau but lietuviskai, bet angliskai irgi bandysim panarpiot rolleyes.gif
tikriausiai truksta man dar igudziu ieskan info placiajame nete, nes tik pavienius paveiksliukus ir chemas tesusigaudau, o vat su zurnalais tai prasciau, aisku apart SM JUSU pateikiamo gerio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linele314 @ 2011 01 15, 12:14)
As turiu, idesiu uz poros dienu smile.gif


QUOTE(Linele314 @ 2011 01 19, 08:58)
Pas mane taip pat blogos kokybes, pasistengsiu nuskanuot geriau  smile.gif

Labai ačiū ir lauksiu 4u.gif
Atsakyti
FENSTERBILDER Nr.70 2010
user posted image
depozit
Atsakyti
VERENA_ЗИМА_№4_10
user posted image
depozit
Atsakyti
Сабрина Baby № 1 2011
user posted image
depozit
Atsakyti
Вяжем сами.Спецвыпуск.Хиты сезона Зима "32 яркие модели" №1 2011
user posted image
depozit
Atsakyti
Весёлые петельки №1 2011
user posted image
depozit
Atsakyti
Mezgame madingai ir lengvai. Specialus numeris - megzti žaislai 2011 01 [ru][jpg]
user posted image
Mezgame žaisliukus vaikams nuo 0-2 metų. Barškučiai , karuselės, loginis kubas, lavinamasis kilimėlis ir kt.
Nuoroda1
Nuoroda2
Nuoroda3
Nuoroda4
Nuoroda5
Atsakyti