Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai Nr. 10

Garbanelele, didziulis aciu thumbup.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Дуплет Спец Ирландские кружева 8
user posted image
depozit
Atsakyti
Дуплет № 117 2010 "Осенняя сюита 3"
user posted image
Jpg
depozit
Atsakyti
Маленькая Diana № 1 2011
user posted image
depozit
Atsakyti
Siuvimas ir kirpimas 2010 12 [ru][pdf]
user posted image
Su iškarpomis
Nuoroda1
Nuoroda2
Nuoroda3
Nuoroda4
Nuoroda5
Atsakyti
Gal kas prisimenat kokia programa eidavo išarchyvyoti žurnalus? rolleyes.gif
Atsakyti
Mano jaukūs namai 2010 12 [ru][pdf]
user posted image
Žurnalas norinčioms savo namus padaryti jaukesniais. Gruodžio numeryje taip pat rasite idėjų, kaip papuošti namus kalėdoms - 12 naujametinių siurprizų, koridoriaus drabužinė, maži kalėdiniai saldumynai, londono stilius, megzta rankinė, katinas pakabukas, puodeliai su monograma, kandeliabras iš sakos, bateliai dovanėlėms, žvakė-tortas, sidabrinis angelas ir kt.
Nuoroda1
Nuoroda2
Nuoroda3
Nuoroda4
Nuoroda5
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miminukas2: 04 gruodžio 2010 - 15:56
MIMINUKAS2 tu man atleisk, bet visada pridedi labai keistų nuorodų žurnalų parsisiuntimui... g.gif
Ačiū labai, kad daliniesi žurnalais, bet ar ne papraščiau būtų įdėti vieną, bet tikrai patikimą nuorodą(pav.deposit), iš kurios iš karto siunčiasi žurnaliukas, o ne 5 kažkokias visiškai neaiškias. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tik nesupyk, aš tikrai draugiškai.... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzanėlė: 04 gruodžio 2010 - 16:48
QUOTE(Zuzanėlė @ 2010 12 04, 18:46)
MIMINUKAS2 tu man atleisk, bet visada pridedi labai keistų nuorodų žurnalų parsisiuntimui... g.gif
Ačiū labai, kad daliniesi žurnalais, bet ar ne papraščiau būtų įdėti vieną, bet tikrai patikimą nuorodą(pav.deposit), iš kurios iš karto siunčiasi žurnaliukas, o ne 5 kažkokias visiškai neaiškias. 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Tik nesupyk, aš tikrai draugiškai.... drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

nepritariu jums ax.gif , man labai patinka kai yra net kelios, juk ne visada leidžia persisiųsti su deposit (yra limitas), tai su kita persisiunti mirksiukas.gif
Atsakyti
Moje Robotki №6 1995
user posted image

15.7мб, jpeg

depositfiles
turbobit
Atsakyti
QUOTE(Almita @ 2010 12 04, 15:55)
Gal kas prisimenat kokia programa eidavo išarchyvyoti žurnalus? rolleyes.gif

WinRar arba winZip 4u.gif
Arba spec. programa Dvju.
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2010 12 04, 18:07)
nepritariu jums  ax.gif , man labai patinka kai yra net kelios, juk  ne visada leidžia persisiųsti su deposit (yra limitas), tai su kita persisiunti  mirksiukas.gif


Taip, taip pritariu ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti