Įkraunama...
Įkraunama...

Bambutės priežiūra

QUOTE(Tiffany @ 2012 01 12, 02:37)
Mums virkstele nukrito 6 para, bet dabar toks sasiukas, po juo matosi formuojasi bambute, bet jis kai tik uzkliudomas su pampersu, vis pakraujuoja, mums 11 paru. Gal kas susiduret su panasia situacija, per kiek jums visiskai uzgijo bambute? Tiesa, valau pora kartu per diena, kaip nurodyta


Gerai nepamenu, bet berods pilnai uzgijo per pora savaiciu po nukritimo. Reikia uzlenkti sauskelniu krasta, kad nekliudytu bambutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2012 01 12, 00:37)
Mums virkstele nukrito 6 para, bet dabar toks sasiukas, po juo matosi formuojasi bambute, bet jis kai tik uzkliudomas su pampersu, vis pakraujuoja, mums 11 paru. Gal kas susiduret su panasia situacija, per kiek jums visiskai uzgijo bambute? Tiesa, valau pora kartu per diena, kaip nurodyta


mums irgi taip buvo, bet dabar labai grazi bambyte. thumbup.gif
Atsakyti
Kai paskaiciau cia, kokiu problemu daug kas turi su bamabute, tai net nustebau. Tiesa sakant, as net nemaniau, kad buna, kokiu nor problemu. As net neteikiau dideles reiksmes bambutei blush-anim-cl.gif , o pasirodo va kaip buna ohmy.gif
Mano megytei labai graziai uzgijo bambute. 7 diena nukrito spaustukas, o uz savaites pusantros visai sugijo ir nei as tepiau kuom nei lieciau, maudydama kiekviena diena i vonele iberdavau kruopelyte kalio permanganato, o kartais maudydavau ramunelese. Svarbiausia kol bambike nesugijus, butinai reikia uzlenkti sauskelniu krasteli, kad bambuke galetu kvepuoti smile.gif
Atsakyti
Žinokit mano mažei va jau 9mėn virš bet kadangi rubuiliukė ir bamba gili tai karts nuo karto vis paraudonuoja ten, pirmąkart tai kaip išsigandau ir kvapas koks buvo-o po to pripratau kad pampio kraščiuką reik atlenkt (labai lengva nes ten tik tas popieriuks tai paklijuoiju po spaustukais) ir pėdkelnės kad neveržtų, žemiau pilvo guma pakabinu. Ai, o valiau peroksidu ir tiek, kitą dieną jau neberausdavo. Gal kuriai mamytei pravers nes aš tai supanikavus buvau, apie mažiukus daug info o apie didelius 4 mėn ir tt lelius nieko nebuvo....
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2012 01 12, 09:05)
Gerai nepamenu, bet berods pilnai uzgijo per pora savaiciu po nukritimo. Reikia uzlenkti sauskelniu krasta, kad nekliudytu bambutes smile.gif

mums taip pat,bet po nukritimo dar kraujukas kartais pasirode,tepeme skiestu spiritu ir uzgyjo
Atsakyti
mums jau sestadieni bus menuo,o bambute pilnai neuzgijusi.Buvo pulinukas,gavom is daktaro tepaliuko Fucidin. Tepem beveik 2sav,vis kas savaite pasirodydami gyd.Vis sako jog reikia dar toliau dziovinti,kad galetu uzdeginti sidabro nitratu,taciau pradejau nerimauti ar normalu ta antibiotiku tepala tept 3sav su virsum blink.gif kadangi cia kur gyvenam medikai tokie kaip i pusi atsitrenke,as visai jau supanikavus ir nezinau ka daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 02 16, 23:46)
mums jau sestadieni bus menuo,o bambute pilnai neuzgijusi.Buvo pulinukas,gavom is daktaro tepaliuko Fucidin. Tepem beveik 2sav,vis kas savaite pasirodydami gyd.Vis sako jog reikia dar toliau dziovinti,kad galetu uzdeginti sidabro nitratu,taciau pradejau nerimauti ar normalu ta antibiotiku tepala tept 3sav su virsum blink.gif kadangi cia kur gyvenam medikai tokie kaip i pusi atsitrenke,as visai jau supanikavus ir nezinau ka daryti  verysad.gif


As netepciau taip ilgai. Tiksliai nezinau to Fucidin tepalo, bet pati esu naudojusi antibiotiku tepala, ant jo informacinio lapelio buvo parasyta nenaudoti ilgiau kaip savaite. Ir tai suaugusiems. Gal tas Fucidin ir saugesnis naujagimiams, bet vis tiek 3 savaites per ilgai atrodo...
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 02 16, 21:46)
mums jau sestadieni bus menuo,o bambute pilnai neuzgijusi.Buvo pulinukas,gavom is daktaro tepaliuko Fucidin. Tepem beveik 2sav,vis kas savaite pasirodydami gyd.Vis sako jog reikia dar toliau dziovinti,kad galetu uzdeginti sidabro nitratu,taciau pradejau nerimauti ar normalu ta antibiotiku tepala tept 3sav su virsum blink.gif kadangi cia kur gyvenam medikai tokie kaip i pusi atsitrenke,as visai jau supanikavus ir nezinau ka daryti  verysad.gif

arba kalio permanganato tirpaliukas arba paprasčiausias peroksidas ir uždegina ten viską. Aš buvau labai išsigandus bet va padėjo. Dažnai senos geros priemonės pačios geriausios būna o mūsų gydytoja jau matė kas per niekalas tie visi modernūs ir nepigūs tepaliukai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RSTT: 21 vasario 2012 - 09:11
Mums galutinai uzgijo per 3 sav, is pradziu tepem spiritu, mergytei baisiai nepatiko, man net sirdi draske kaip ji verke, bet laimei gydytoja patare naudoti koloidini sidabra - naturalus homepopatinis antibiotikas, bet ne toks drastiskas kaip spiritas. Kainavo nepigiai, bet veliau ji sunaudojom savo reikmems, pvz kai gerkle skaudejo (buvo atskirai pirkti spec purkstukas buteliukui). Mums irgi padejo 4u.gif P.s. pradejus tepti dukros bamba, susitvarke per 3 dienas. P.p.s. As aisku vos isgirdus is gydytojos apie sidabra puoliau sakyt kad cia jau 'old school'as', ir tai net draudziama, bet pasirodo sitas koloidinis sidabras nieko bendro su sidabriniu monetu naudojimu bamboms gydyti neturi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lurute: 21 vasario 2012 - 16:53
Sveikos 4u.gif Norėjau paklausti kada jums ta bambutė sulindo į vidų? blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo japoniuke1: 14 kovo 2012 - 11:37
Bambyte reikia labai gerai valyti is visu pusiu ir baisiai paversti, tikrai atrodo, kad mazuliui skauda, bet butinai reik isvalyti gerai, kad nepatektu infekcija, o valydavom su spiritu ir kalio permanganato tirpalu (nors jis jau gyd neberekomenduojamas)
Atsakyti