Įkraunama...
Įkraunama...

Bambutės priežiūra

Būtinai valyt ir toliau kol viskas gražiai sugyja 4u.gif Tiesiog matosi, kai jau užgijusi žaizdelė ir nereikia tokios ypatingos priežiūros 4u.gif
Atsakyti
na o mes vargstam su viksrele, kazkoks kosmaras, nenori ji dziuti nors tu ka, isplauname su vandenu, nusausinu, dar pakaitinu su BIotron lempa, tada su spirituku ir kalio permanganatu, bet ji toliau slapuoja, skleidzai ne itin malonu kvapa ir kraujuoja, net nebezinau ka daryti, nors vakar vgn sake, kad nera dar taip blogai, bet per kiek laiko max ji turi nukristi, nejaugi istisai tiek vargti su ja reikia? o gal kreiptis i chirurga? nebeisnesa mano galva ir neramu , ir baisu, ir silpna darosi ja valant, vienu zodziu....
Atsakyti
Mum segiukas nukrito 7a diena. Nieko isvis ypatingai nedarem, tik sauskelnes atlengdavom, ir rubeliai neturi spausti, kad galetu bambyte kvepuoti. Pavalydavom su vandenuku kartais. O kai nukrito, pirma karta pavalem su spirituku, nes kazkur knygoj skaiciau, bet akusere pasake, kad jau seniai nerekomenduoja su spiritu, o tik su vandeniu (cia UK) Tai valem tik su vandeniu ir gal dar kokia savaite praejo, kol visai uzgijo. Del to valymo, vienur raso, kad su spiritu, kitur su vandeniu. Dar kazkur skaiciau, kad atseit spiritiniai skyciai kaip tik prailgina virgsteles nukritima. Nors praktika rodo, kad visaip buna.
Atsakyti
pametem mes virsktele biggrin.gif neprireiks mums tikiuosi daktaru ir viskas jau graziai sugis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linavaido @ 2011 11 04, 15:47)
na o mes vargstam su viksrele, kazkoks kosmaras, nenori ji dziuti nors tu ka, isplauname su vandenu, nusausinu, dar pakaitinu su BIotron lempa, tada su spirituku ir kalio permanganatu, bet ji toliau slapuoja, skleidzai ne itin malonu kvapa ir kraujuoja, net nebezinau ka daryti, nors vakar vgn sake, kad nera dar taip blogai, bet per kiek laiko max ji turi nukristi, nejaugi istisai tiek vargti su ja reikia? o gal kreiptis i chirurga? nebeisnesa mano galva ir neramu , ir baisu, ir silpna darosi ja valant, vienu zodziu....


mano abiems taip buvo,mečiau plovimą suvandeniu (neskaitant maudynių),spiritas ir permanganatas(jau padarytas gatavas bonkutėj,ne milteliai),susitvarkė...po 2-3 kart dienoj valiau šitaip
Atsakyti
Man Kauno klinikose patare valyti tik su virintu vandeniu, taip ir darydavau, dar kartais su peroksidu pravalydavau. bambute nukrito po mazdaug savaites, sugijo labai graziai.
Atsakyti
QUOTE(Linavaido @ 2011 11 04, 16:47)
na o mes vargstam su viksrele, kazkoks kosmaras, nenori ji dziuti nors tu ka, isplauname su vandenu, nusausinu, dar pakaitinu su BIotron lempa, tada su spirituku ir kalio permanganatu, bet ji toliau slapuoja, skleidzai ne itin malonu kvapa ir kraujuoja, net nebezinau ka daryti, nors vakar vgn sake, kad nera dar taip blogai, bet per kiek laiko max ji turi nukristi, nejaugi istisai tiek vargti su ja reikia? o gal kreiptis i chirurga? nebeisnesa mano galva ir neramu , ir baisu, ir silpna darosi ja valant, vienu zodziu....

kiekvienam kudikiui buna skirtingai. kai mes gulejome gimdymo namuose, kaimynes dukrytei nukrito dar ten gulint, na o mes dar grizome ir kelias dienas tepeme spiritu,kur paruose vaistineje. nebijokite, kantriai ir toliau valykite daznai su spiritu. puliuoja,vadinasi gyja, taip ir turi buti. ir mums kraujavo, jei nedaug tai nieko tokio. o jei kas man nepatikdavo,skambindavau slaugytojai ir klausdavau:)
Atsakyti
sveikos,mum nukrito 7para jau bunant namie(pirmam vaikui darigoninej nukrito) bet va kasdien po nakties randu pakraujuota sian jau ir pulinuku matosi,isigandau truputi, nes su pirmu nieko panasaus nebuvo...bet valau vandenuku, ir jeu ce kazkas rase :kad jai puliuoja vadinasi gija, gal nieko baisaus ir nera.
Atsakyti
Mums bambutė apie 2 savaites laikosi, į dieną kelis kartus valydavom su spiritu, tai viskas labai gražiai buvo, nė puliavo, nė kraujavo, tik labai jau nepatogu kai ji yra, vis žiūri, kad neužkabinti smile.gif
Atsakyti
mums nukrito 7parą, valėm spiritu
Atsakyti
Bambutė mums nukrito pirmą dieną grįžus iš ligonės. Tikrai nesaugojau ar pan. Tik pampersiuką buvau atlenkus ir nedėjau aptemptų drabužėlių. Paskui dar savaitę - vakarais maudėmės normaliai (be jokių šampūnų ar pan. Tik su vandenuku), o rytais su virintu vandenuku nuplaudavau veiduką ir pavilgius merliuką pavalydavau, kad nešvarumų neatsirastų bambutėje.
Atsakyti
atsiprasau, jei jau buvot aptare,greit neradau tai paklausiu
mums nukrito 9 diena.valem su spirituku ryte vakare. bet dabar neramina, kad ji tokia negrazi. tai kazin ar ji kai gyja susitraukia, sulenda i vidu? nes dabar tokia issokusi, kalniukas.jei tokia bus mergytes bamba tai oi nekas... unsure.gif
nuraminkit 4u.gif
Atsakyti