Įkraunama...
Įkraunama...

Bambutės priežiūra

QUOTE(Miss.Ieva @ 2011 04 24, 22:33)
Labutis mamytes,
mano berniukui beveik 2men, o bambyte tokia kaip ir patinusi, issokusi, o kai paspaudziu ar priglaudziu prie saves ji subliuksta ir garsas idomus buna. toks ispudis, kad ten prisikaupia oro. nepuliuoja, neslapiuoja,- tik vat neramu kodel taip yra. patarkit prasau, ka daryti, labai pergyvenu prisiskaiciusi cia visko sad.gif

Labu,
Mes vakar irgi pastebėjom pas savo mažutę tokią problemėlę. Bambutė išsikišusi ir skleidžia tą keistą garsą.
Gydytoja jau nuo gimimo įtarė, kad gali būti mūsų bambutėje išvarža, nes gimėm su stora virkštele ir daug odelės aplinkui. Viskas tvarkingai užgijo ir galvojau, kad nebus problemų. Bet čia staiga tie garsai keisti. blink.gif Gal jie ir seniau buvo, bet nepastebėjau schmoll.gif o mums jau beveik 2 mėn.
Internete išskaičiau, kad reik raumenukus pilvuko stiprinti. Bet kolkas nieko nedarysiu, kol su gydytoja nepasitarsiu, ką ir kaip tiksliai daryti. Na išskyrus tai, kad ant pilvuko guldžiau ir guldysiu.
Radau tokį straipsnelį apie ivaržą, jei kam įdomu paskaitykite ČIA

Kai pasikonsultuosime su gydytoja, duosim žinot, ką patarė.

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bee: 27 gegužės 2011 - 16:45
Sakykit as su klausimu:

Mums dar tik kelios dienos, dar bamba nenukritusi (tiesa jau kabo vos ne ant "siuliuko"). Keiciant pampersus visada atlenkiame ji kad nebutu ant bambytes taciau visada vistiek pampersas buna patepliotas ties ta vieta kur bamba, ar cia nieko tokio?
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2011 05 29, 13:04)
Sakykit as su klausimu:

Mums dar tik kelios dienos, dar bamba nenukritusi (tiesa jau kabo vos ne ant "siuliuko"). Keiciant pampersus visada atlenkiame ji kad nebutu ant bambytes taciau visada vistiek pampersas buna patepliotas ties ta vieta kur bamba, ar cia nieko tokio?



manyciau, kad nieko tokio - ir mums taip buvo, ir uzgijo viskas graziai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dodezile @ 2011 03 02, 15:07)
sutinku - jordan - mums labai gerai buvo ir greitai sugijo... aš net pampio neatlenkinėjau - šlykšti mama  smile.gif  - nes suodino smėlinukus...

dukrytei pakako tik virintu vandeniu valyti,suneliui taip pat dariau,bet gydytoja paziurejus,skyre ta toki violetini skysty.Bet bambyte jau buvo nukritusi,tada as taip pat pampiu jau nelenkdavau,nes baisiai tepliojo baltus rubelius..dar uzdedavau tamponeli del svaros.Bet siaip pati maciau,nereikejo mums to tepalo,panaudojau tris dienas ir viskas.
Atsakyti
Bambutės priežiūra
Gal jau ir buvo įdėta ši nuoroda, bet nieko tokio jei pakartosiu, nes straipsnis labai išsamus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2011 05 29, 12:04)
Sakykit as su klausimu:

Mums dar tik kelios dienos, dar bamba nenukritusi (tiesa jau kabo vos ne ant "siuliuko"). Keiciant pampersus visada atlenkiame ji kad nebutu ant bambytes taciau visada vistiek pampersas buna patepliotas ties ta vieta kur bamba, ar cia nieko tokio?

Man atrodo kad cia nieko tokio baisaus, pas mus irgi bambute kabejo ir biski tepliojo ir kraujuko buvo, bet susitvarke normaliai

QUOTE(mamiux @ 2011 06 05, 11:16)
dukrytei pakako tik virintu vandeniu valyti,suneliui taip pat dariau,bet gydytoja paziurejus,skyre ta toki violetini  skysty.Bet bambyte jau buvo nukritusi,tada as taip pat pampiu jau nelenkdavau,nes baisiai tepliojo baltus rubelius..dar uzdedavau  tamponeli del svaros.Bet siaip pati maciau,nereikejo mums to tepalo,panaudojau tris dienas ir viskas.

dabar jau nelabai skiria visokiu zelionku ar dar kokiu tepaliuku, mano drauge vale tik irgi vienu vandeniuku ir susitvarke greitai ir gerai uzgijo.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
klausykit istiko mus gan nemaza beda siandiena.mano mazylei siandiena suejo 10d ir atejusi sesute jos apziureti nutrauke tiesiog taip savavaliskai mano mergytes ta bambute aisku kraujas bego ir mergyte verke gan stipriiai po to ji nieko jos nesterelizavo ti liepe po 2val ja ismaudyti as kadangi nauja mamyte baisiai issigandau ar is tikruju gali sesute po 10d nutraukti savavaliskai ta bambutes gyslele ir kaip man dabar ja priziureti,prasau padekit mamuytes nes tikrai siandiena gan daug soko del to patyriau unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Tikrai neskiria ligonines nieko bambutei priziureti, jokiu receptu neraso. Vrintas vanduo - daugiau nieko. Taciau, norint pagreitint gyjima, spiritukas visgi padeda. Galima prasyti pas seimos gydytoja receptuko.
Atsakyti
Nezinau, kodel sitaip pasielge gydytoja. Kuo ji motyvavo babutes nutraukima? Juk bambuteje dabar liko terpe infekcijoms kilti. Musu seimos gydytoja primine, kad kai nukris bambute, tadien tik nemaudyti.. o jums po dvieju valandu sake ta padaryti. Keista tikrai. Tavo atveju as pasiskambinciau i greitaja ir paprasyciau pakviesti pediatra prie telefono, papasakociau situacija arba kaip siuo metu atrodo ir "jauciasi" bambute. Gal pasiulytu atvaziuot pasirodyt, o gal nuramintu ir pasakytu kaip priziureti toliau. Tikekimes, viskas bus gerai tavo mazyliui.
Atsakyti
Keista. Bet jeigu bambutė laikėsi ant vieno ,,siūlo'' tai gal dėl to ir nutraukė. Nes aš pati ten ją daug judindavau, kad neužpūliuotų ir greičiau nukristų. Dezinfekuok, vėliau kelis kartus per dieną valyk virintu vandenuku ir kai maudai įpilk kalio permaganato tirpalo pora lašiukų.
Atsakyti
QUOTE(Matrioskina @ 2011 06 26, 10:35)
Tikrai neskiria ligonines nieko bambutei priziureti, jokiu receptu neraso. Vrintas vanduo - daugiau nieko. Taciau, norint pagreitint gyjima, spiritukas visgi padeda. Galima prasyti pas seimos gydytoja receptuko.

Ligoninėje (AK) tikrai išrašo receptą spiritui.
Atsakyti
QUOTE(Yasmin @ 2011 06 26, 12:11)
Ligoninėje (AK) tikrai išrašo receptą spiritui.

Visiems be isimities ar paprasius?
KMUK to nera.
Atsakyti