Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užimate 2 mėn. kūdikėlį?

Aciu Baltija uz info! 4u.gif jau mano maziuke prie pilnu 3 men arteja. Turime mes veiklos, kazkaip savaime viskas atsiranda. Kaip ir sakei, vien tik valgyt ir miegot nebeidomu. Maniskei neidomu ir siaip sau ant nugarytes gulet - iskart pyksta, nepatenkinta. Todel siaip ir klausiau - ka gi idomaus kudikiui nuveikti, nes vien nesiojimas ant ranku man per sunku. Mano pupa mazute milzine - gime beveik 4 kg (be 6g smile.gif ), dabar sveria jau 6kg, ugio kazkur apie 62 cm. Bet vis tik tai mazas kudikelis.
Labai dziaugiames abi, nes pries kelias dienas ismoko maze stverti zaisliuka - to dar nelabai suvokia, neilgai koncentruoja demesi, bet vis didelis pasiekimas. Bet labiausiai aisku patinka pazint pasauli ant mamos ar tecio ranku - vaikstom, apziurim spintas, gelytes, pro langus pavepsom, pasakojam ka matom. Dabar mes is dukrytes "mokinames" guguoti - gaaa, kuuu, ghrrrr... megdziojam vieni kitus, ir dar seiliu burbulus puciam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 09 22, 16:24)
pati tikrai neismokciau nei manksteles, nei masaziuko. Baseine mane pamokino smile.gif O nesiokleje ir manoji nenorejo veiduku i mane sedeti. Tai ilgai laukiau tuo momento kada galvyte jau stabili bus smile.gif Dabar su malonumu vaiksciuoja po buta, nes man irgi rankos pavargsta nesioti visa diena. Sutinku, kad vaikuciui svarbiausia mamos siluma ir artumas, todel ir nesioju daug ir miegame mes kartu smile.gif  O del kilimelio... as ji ant lovos dedu.

O nuo kada jus pradejot baseina lankyti? O taip pat - nuo kada ant lavinimo kilimelio galima deti ir vaikelis ka nors jau bando ciupineti? As visai zalai mamyte - mums 1 menuo ir savaitele beveik. Kolkas musiske jokiais zaisliukais nesidomi, daug verkia, nes pilvelis kankina.

QUOTE(Baltija @ 2010 09 26, 23:38)
Ką veikti su dviejų mėnesiu kūdkiu?

Info iš čia - http://blog.premaman...enesiu-kudikiu/

Masažas

Masažą darykite tada, Imta iš čia - http://blog.premaman...alis/#more-2984

Labai gera info, aciu kad psidalinot

QUOTE(Liuse @ 2010 10 08, 10:45)
Labai dziaugiames abi, nes pries kelias dienas ismoko maze stverti zaisliuka - to dar nelabai suvokia, neilgai koncentruoja demesi, bet vis didelis pasiekimas. Bet labiausiai aisku patinka pazint pasauli ant mamos ar tecio ranku -  vaikstom, apziurim spintas, gelytes, pro langus pavepsom, pasakojam ka matom. Dabar mes is dukrytes  "mokinames" guguoti - gaaa, kuuu, ghrrrr... megdziojam vieni kitus, ir dar seiliu burbulus puciam  lotuliukas.gif

Musu mergyte dar jokiu gugavimo garsu neskleidzia, bet gal dar anksti. Ji net sypsosi tik kai miega, sapnuoja ar po zindymo... Teveliams sypsenu nedalina sad.gif. Lauksim toliau.
Atsakyti
QUOTE(L.O.L.A @ 2010 10 22, 10:09)
O nuo kada jus pradejot baseina lankyti? O taip pat - nuo kada ant lavinimo kilimelio galima deti ir vaikelis ka nors jau bando ciupineti? As visai zalai mamyte - mums 1 menuo ir savaitele beveik. Kolkas musiske jokiais zaisliukais nesidomi, daug verkia, nes pilvelis kankina.
Labai gera info, aciu kad psidalinot
Musu mergyte dar jokiu gugavimo garsu neskleidzia, bet gal dar anksti. Ji net sypsosi tik kai miega, sapnuoja ar po zindymo... Teveliams sypsenu nedalina sad.gif. Lauksim toliau.



Medikai sako, kad baseiną galima lankyt nuo pat pirmų dienų iki 3 mėnesių, nes dar kūdikiai nepamiršę plaukimo meno. Bet niekas nedraudžia vesti ir vėliau.
Jei turi kilimėlį tai ir guldyk.
O dėl šypsojimosi, tai dar pradės, patys daug šypsokitės, saldžiu balsu šnekinkit ir viskas bus gerai.
O mėnesio kūdikia dar tikrai neguguoja 4u.gif
Atsakyti
Mano kleckas jau mėnesio sulaukęs šypsojosi, o dabar kai suėjo 2 mėn. šypsosi ir slepiasi nuo artimųjų glausdamasis man prie žando, suprask gėdijasi kai pamato žmogų šypsosi. Pirmą kartą "gu" pasakė kai sukako 1 mėn. o dabar guguoja kiekvieną dieną, ypač žiūrėdamas į karuselę virš lovos "kalbina meškučius", net pradėjo krykštauti, net pačiai keista, kad taip viskas anksti, ruošiamės pirkti lavinimo kilimėlį, nes jam reikia veiklos. Dainuojam lopšines Tajos, gali klausytis valandų valandas. Nuolat kalbinam šnekinam rodom viską kas tik po ranka, jam viskas įdomu. smile.gif Labai patinka į save žiūrėti prie veidrodžio, tada vėl kiša liežuvį ir bando bliurbėti.
Papildyta:
QUOTE(+777+ @ 2010 10 22, 20:40)
Medikai sako, kad baseiną galima lankyt nuo pat pirmų dienų iki 3 mėnesių, nes dar kūdikiai nepamiršę plaukimo meno. Bet niekas nedraudžia vesti ir vėliau.
Jei turi kilimėlį tai ir guldyk.
O dėl šypsojimosi, tai dar pradės, patys daug šypsokitės, saldžiu balsu šnekinkit ir viskas bus gerai.
O mėnesio kūdikia dar tikrai neguguoja 4u.gif

Galiu paneigti, jūsų teiginį, kad mėn. vaikai neguguoja, manasis būtent 1 mėn. pradėjo retsykiais sakyti "gu" ir kai buvom pas gyd. neurologą, pasiteiravo ar dar nepradėjo bliurbėti, pasakiau, kad kartais guguoja, tai man pasakė, kad labai gerai būna, kad mėnesio sulaukęs vaikelis pradeda jau "šnekėti".
Atsakyti
Musu mazylis pries keleta dienu pradejo su garsu juoktis, ta prasme, kad besisypsodamasis jis iselidzia garsa toki idomu, o sypsotis pradejo gal nuo trecios savaites. O ir siiap jis labai daug "kalba"besirazydamas smile.gif Kzkur skaiciua, kad su mazu vaiku bendraujant reikia kuo labaiu ir israiskingiau judinti lupas, tarti zodziu ir sypsotis placiau, su laiku vaikas prades pamegdzioti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita_Sa: 22 spalio 2010 - 13:33
QUOTE(Rita_Sa @ 2010 10 22, 22:32)
Musu mazylis pries keleta dienu pradejo su garsu juoktis, ta prasme, kad besisypsodamasis jis iselidzia garsa toki idomu, o sypsotis pradejo gal nuo trecios savaites. O ir siiap jis labai daug "kalba"besirazydamas smile.gif Kzkur skaiciua, kad su mazu vaiku bendraujant reikia kuo labaiu ir israiskingiau judinti lupas, tarti zodziu ir sypsotis placiau, su laiku vaikas prades pamegdzioti.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
kai nemiega stengiamės pasportuoti pakalbėti ir pro langą pažiūrėti
Atsakyti