Įkraunama...
Įkraunama...

patarkit del draugystes

QUOTE(Tapati2 @ 2010 09 22, 13:22)
O toje temoje negalejai daugiau papasakoti g.gif ?Kam kurti tokia pacia tema du kartus ir kalbeti apie ta pati doh.gif .Ne nu rimtai,su tavimi kazkas ne taip biggrin.gif .


Man tai taip primena viena zmogu biggrin.gif Tokia irgi su jorksyriuku pazastyje, juoda ir "nekaltomis" smegenemis, nes mieliau naudojasi kitomis kuno vietomis biggrin.gif
Atsakyti
na cia daug visko rasyt reikia..per dvi temas galbut geriua.dbr jis sedes savaite kalejime,nes prisidirbo su teisem ir baudom...dar praeita pavasari siandien prisipazino,kad voge is parduotuves,ziurejom farus laida ir sako,man ir tas mentas antrankius uzdejas buvo.taj sakau ka prisidirbai,sako vogiau is parduotuves,bet tik bauda 100lt gavau.o as tada ji buvau palikus ta praeita pavasari...kaip atvest ji i prota..atrodo man geras kartasi toks buna skauda ranka dbr tai priziuri,esu isvalus pavargus nuo pykciu taj vaisiu pripirko,klausineja ar skauda galvyte...as tokai pasimetusi.
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 23, 21:16)
na cia daug visko rasyt reikia..per dvi temas galbut geriua.dbr jis sedes savaite kalejime,nes prisidirbo su teisem ir baudom...dar praeita pavasari siandien prisipazino,kad voge is parduotuves,ziurejom farus laida ir sako,man ir tas mentas antrankius uzdejas buvo.taj sakau ka prisidirbai,sako vogiau is parduotuves,bet tik bauda 100lt gavau.o as tada ji buvau palikus ta praeita pavasari...kaip atvest ji i prota..atrodo man geras kartasi toks buna skauda ranka dbr tai priziuri,esu isvalus pavargus nuo pykciu taj vaisiu pripirko,klausineja ar skauda galvyte...as tokai pasimetusi.


Be zodziu. Mokytis eik. Gal proto igausi biski daugiau ir kitokie horizontai atsivers. Nes dabar bukumo lygis neispasakytas.
Atsakyti
Mokslai jau nebepades..
Atsakyti
QUOTE(Esante @ 2010 09 24, 08:00)
Mokslai jau nebepades..


Gal bent rasyti ismoks.
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 23, 22:16)
na cia daug visko rasyt reikia..per dvi temas galbut geriua.dbr jis sedes savaite kalejime,nes prisidirbo su teisem ir baudom...dar praeita pavasari siandien prisipazino,kad voge is parduotuves,ziurejom farus laida ir sako,man ir tas mentas antrankius uzdejas buvo.taj sakau ka prisidirbai,sako vogiau is parduotuves,bet tik bauda 100lt gavau.o as tada ji buvau palikus ta praeita pavasari...kaip atvest ji i prota..atrodo man geras kartasi toks buna skauda ranka dbr tai priziuri,esu isvalus pavargus nuo pykciu taj vaisiu pripirko,klausineja ar skauda galvyte...as tokai pasimetusi.

Visiska idiote doh.gif ,o galvojau,kad tokiu buku zmoniu nebuna....
Atsakyti
ir dar teket uz tokio maste? jesus...
Atsakyti
na mes kai nesipykstam jis su manim gerai elgiasi,niekada nera pakeles rankos ir ir t.t.o del rasymo tai cia skubedama rasau svarbu esme pagaunat...mokslai baigti jau.patcios jus bukos as nuomones prasiau,o na to,kad buka ar kokia kita isvadintumet...
Papildyta:
Esente pati rasei,kad toki gyvenima gyveni..o prie ko tie mokslai cia nesupratau...
Atsakyti
kas cia tokio atsedes ir baudos dings nepirmas ie nepaskutinis,pilna tokiu,kl siandien tarp kito pokalbi apie baudas kiti belenkiek ju isivare ir net nezada moketi..o as jam nenusileidziu,ataiskaitu neduodu..
Atsakyti
baudos, mieloji, jis vagis,kuris net nemato blogo tame ka daro(gi bauda sumokes,atsedes), negi tau reikia tokio vyro?
jei turetu pastovu darba,sakytume prasau, mylek ir buk...bet kai taip darosi, koks gyvenimas laukia...pamastyk pati.
Atsakyti
Gyvenu bet tokiu kvailu zinuciu kaip tu nerasau. Yra skirtumas...
Atsakyti
nesuprantu autores zinuciu beveik.
Atsakyti