QUOTE(vyšnelė @ 2011 01 21, 11:37)
Janna,o ką patartum daryt,kad mokytojos dirba iš šio vadovėlio...

...
Kas ten ne taip?Pasakok viską mums

...
Tiesa,dar patark,ką turi būtinai pirmokas mokėti nuėjęs į pirmą klasę?Dėl matematikos saviškiu neabejoju.Bet va - dėl rašybos bijau.Rašo visas raides,tačiau tik spausdintines,rašytinių nenori rašyti,net nebando bandyti rašyti,nors turim dailyraščio pratybų knygelę.Ar nebus baisu vaikui,jei nueis visiškai nemokėdamas rašyti rašytinių raidžių

?
Patarti tai nieko nepatarsiu. Mokyklos yra pasitvirtinusios rogramas. Nusipirkusios vadovelius ir dirba pagal juos.
Kas ten netaip pamatysi pati ir susidarysi savo nuouone. Mano galva vadovelis nevykes ir tiek. Medziaga susisteminta tik patiems kurejams zinoma sistema. Na, gal dar jis suprantamas zmogui susipazinusiam su metodine medziaga. Bet siaip ji paemus i rankas ten niekas neaisku. Neaisku kokiu principu sudaryta ir raidziu seka, kuria vaikai mokosi rasyti.
Mano kuklia nuomuone jis skirtas arba labai silpnam arba labai stipriam mokynukui. Vidurio ten nerasta.
Bet vel gi pasikartosiu, cia tik mano nuomuone. O savaja susidarysi kai pradesit ji studijuoti mokyklos suole.
Su rasyba nepersisteng. Tam ir yra mokykla. Visko jie ten ismoks. Nes reiks ne tik moketi rasyti, bet ir taisiklingai kiek pacias raides rasyti tiek jas jungti tarpusavy. Neatimk is mokytojos duonos.
Vieninteli i ka atkreipti demesi tai skaityma. Is principo, vaikui neprivalu moketi skaityti. Bet jei papuls i klase, kur didesne dalis vaiku skaito, bus sunkoka. Nes ne kiekvienas mokytojas, turintis stiprius vaikus, nores "peckeliotis" (atsiprasau uz grubuma) su silpnesniu vaiku.
Na, ir priemones kaip pirksi vaikui i mokykla, tai pasiskaitinek foruma (yra tema) ir pirmoms priemones skirk truputis daugiau pinigeliu. Kokybiskesnes. Ypac popierius ir plunksnakociai, bent jau tam laikui kol vaiko rankele suformuos rasymo igudzius ir ipras tvirtai laikyti rasymo priemone.