Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Sveikutes, o as dar neisbandziau sito dalykelio, nors ir turi daug privalumu, bet kazkaip man dar atrodo, kad nelabai patogus daiktas 4u.gif
Atsakyti
Vos ne visos pasisako, kad patogus dalykėlis. Aš prie jų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 11 04, 15:13)
Tai jei gamintojas jums rašo, kad negimdžiusioms iki 30m tinka S, tai kaip jums atrodo kokia imti?
Galima imti bet ką, nors ir abiejų dydžių. Gamintojas tik pataria.

iki 25 metų, o ne iki 30ies tinka S dydis, taigi S dydžio reikėtų pirkti dėl poros metų tik, o po to jau pirkti L dydžio, pagal gamintojo patarimus. tongue.gif Ačiū ir jums, už jūsų malonius patarimus, miela ponia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 11 04, 15:10)
Esu negimdžiusi, man 23m, kokio dydžio taurelę rekomenduotumėt? S ar L? Rašo, kad iki 25m S dydis tinka, bet gal iškart imt L dydžio?

Aš imčiau mažesnę. Kadangi esi jauna ir dar negimdžiusi, didesnę taurelę gali būti sunku įsidėti.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2010 11 05, 18:44)
Aš imčiau mažesnę. Kadangi esi jauna ir dar negimdžiusi, didesnę taurelę gali būti sunku įsidėti.

aciuks.gif
taip čia ją visos išgyrėt, kad gundausi nusipirkti ir išbandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 11 05, 18:54)
iki 25 metų, o ne iki 30ies tinka S dydis, taigi S dydžio reikėtų pirkti dėl poros metų tik, o po to jau pirkti L dydžio, pagal gamintojo patarimus. tongue.gif  Ačiū ir jums, už jūsų malonius patarimus, miela ponia lotuliukas.gif


Kad ir dėl poros metų, tai jūsų pasirinkimas ką pasirinkti. Jei nusipirksite per didelę, gali netikti, pratekinėt tarkim. O gal nuspręsite palaukti porą metų ir tik tada įsigyti, gal planuojate neužilgo gimdyti, ką mes žinom kokie jūsų planai. lAišku, kad geriau mažesnę imti nei per didelę.
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2010 11 04, 22:45)
http://www.femininewear.co.uk man parašė, kad jau įsidėjo Lietuvą į šalių, į kurias jie siunčia, sąrašą smile.gif



Och tu ***** ... Aš iš organicway užsisakiau tik todėl, kad femine Lietuvos dar neturėjo, o vat dabar še tau, kad nori.. kai suplojau daugiau litų tai ir atsirado.. Nu grynas kiaulystės dėsnis schmoll.gif
Atsakyti
Aš saviškę irgi jau gavau. Pirma mintis kaip ir daugumai buvo "Kaip ji lys???" lotuliukas.gif Jėtus nesitikėjau tokio dydžio tikrai lotuliukas.gif Dbr lauksiu bandymo dienų cool.gif
Atsakyti
Manęs taurelės dydis visiškai nenustebino smile.gif
Atsakyti
Va kaip meluna M dydis gimdziusiom atrodo, dar niekas nenupirko tongue.gif

user posted image


Atsakyti
Sveikos merginos, šiandien pirmą karta netyčia sužinojau apie taurelę, visai įdomus dalykas. ax.gif tik dabar klausimas, kaip pastebėjau jų yra ne vienas dydis, kaip dabar žinoti koks tinkamas? blush2.gif
Atsakyti
Mano amziaus (24m) negimdziusi pussesere naudoja mazesnio dydzio Mooncup ir yra patenkinta. As gimdzius, naudoju didesni dydi ir taipogi esu patenkinta biggrin.gif beje, jau pora ciklu taurele naudojau eidama i darba. Pirmasyk pasiseke, kad pirmoji mmm diena buvo sestadieni, tai veliau nereikejo darbe isplaut, grizus susitvarkiau. O antrasyk i du vienkartinius puodelius kriauklej prisipyliau vandens ir susitvarkiau puikiai! Bet cia tik pirmaja diena-veliau ryte isidedu, vakare isvalau ax.gif
Atsakyti