Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Labas vakaras,
As is susidomėjau šituo reikaliuku, patarkit, mielosios, kuris cia butu geriausias variantas, galbut is jav siustis reiktu, ten kokybiskesni, bet va kuri modeli? ir dar, ar jis dedasi, kai buna menesines, o siaip , kai ju nera tai visvien hig.iklotus naudot, ar kaip cia?
Atsakyti
Sunkoka patarti kuris geriausias. Vieni minkštesni, kiti be kotelio. Pasiskaitykit bent jau praeitą temą, gal apsispręsite pagal save. Kadangi jei nekenkia, nedžiovina, tai galima numanyti, kad galima ir kasdien naudot, bet tai jau jus nuspręsite ar taip darysite. Kad būtent amerikoj geresni g.gif nemanau. Žiūrėkit pagal aprašymus kas jums labiau patiks, kainą, išvaizdą ar pan.
Atsakyti
As irgi perskaiciau sita tema uzsisakiau isvokeciu spalvota, su burbuliuku virsuj dar ir dovanu viena gavau thumbup.gif
Naudoju patinka tik kai pripranti baisu uzmirsti apie ja biggrin.gif
Kvapas po 12 val kazkoks yra g.gif
Tik per paskutines mmm pirma diena naudojau iklotus, nes net prisiliesti prie tos vietos nesinorejo, jolab ten kisti kazka, o paskui thumbup.gif

Seip pagrindinis mano apsisprendimas nusipirkti taure buvo ekologija ir taupimas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes bigsmile.gif

Ziuriu sitam puslapiuke tos pigesnes taureles (MeLuna) pagamintos is plastiko (Thermoplastic Elastomer), o brangesnes is medicininio silikono:

http://www.femininew...0gehkh7q94im281

Kazi kas sveikiau, patogiau butu ?
Atsakyti
sveikos, na nperseniausiai is vienos forumietes nusipirkau moon cupa thumbup.gif
dabar teko isbandyti, viena diena tik doh.gif buvau isvazhiavus ir nepagalvojau kad isvazhiuojant gali mmm atsivilkt, taurikes nepasiemiau, ech kaip pasigailejau, nes gausios po gimdymo labai labai tai teko su pakeciukais "padraugaut" doh.gif grizhus, iskart pirmas darbas buvo isbandyt taurele biggrin.gif isidet nebuvo sunku per antra karta kaip pirmakartei gana lengvai viskas ir diskonforto nejauciau, absociuliai kaip kad jos ir nebutu, bet po kokiu 3-4 valandu visgi as ja sugalvojau pabandyt issiimt, nes knietejo paziuret kiek ten prisipilde per tiek laiko blush2.gif lotuliukas.gif na ir ka jus galvojat, prasikankinau gal koi pusvalandi kol issitraukiau doh.gif lotuliukas.gif net juokas buvo suemes, maniau kad varysiu pas gine lotuliukas.gif kotelio netrumpinau ir a lotuliukas.gif ciu Die, nes isvis man tada butu buve be sansu iskrapstyt blush2.gif
tai va, o isistraukiau tai pasinaudodama gamtos dovana, truputi pasistanginau ir sheip ne taip, net nzn ar instrukcijoj ten parasyta, kad reikia issimt pasistanginant ar ne, nes pasiziurejau tik paveiksliukus kaip idet ir pan doh.gif buvo strioko truputi nejuokais, bet d doh.gif aba jau zinosiu kaip elgtis su tuo daigciuku, sheip visa kita super, jokio pratekejimo, lengva isidet, konfortabilu, svaru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangusta 777 @ 2010 11 01, 19:44)
Kazi kas sveikiau, patogiau butu ?

Manau, kad medicininis silikonas yra sveikiau wink.gif

aš tai dar kartą noriu pagirti taurelę - nerealus dalykas thumbup.gif Pačioj pradžioj dar būdavo, kad prabėga, bet dabar nieko nieko, nebent per viršų smile.gif Turbūt taurelė priprato prie manęs thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Užsisakiau taurelę iš organic way, gavau į paštą išankstinę sąskaitą, bet nesuprantu kaip ten susimokėti reikia doh.gif Kiek pirkdavau internetu, tai visur tik išmesdavo langą kur prisijungi prie banko, patvirtini pavedimą ir viskas. O čia pačiai reikia suvesti visus jų duomenis ir pan. Nežinau kur ten ką suvedinėt, kokius kodus rašyt ir pan. Gal galit padėti? Turiu per dvi dienas apmokėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2010 11 03, 20:42)
Sveikutės  smile.gif
Užsisakiau taurelę iš organic way, gavau į paštą išankstinę sąskaitą, bet nesuprantu kaip ten susimokėti reikia  doh.gif  Kiek pirkdavau internetu, tai visur tik išmesdavo langą kur prisijungi prie banko, patvirtini pavedimą ir viskas. O čia pačiai reikia suvesti visus jų duomenis ir pan. Nežinau kur ten ką suvedinėt, kokius kodus rašyt ir pan. Gal galit padėti? Turiu per dvi dienas apmokėti  unsure.gif

kodėl nesisiunčiat iš JAV? ten apie 66 lt kainuoja thumbup.gif O jeigu iš iherb nekarto nepirkot, tai ir siuntimas nieko nekainuoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2010 11 03, 23:24)
kodėl nesisiunčiat iš JAV? ten apie 66 lt kainuoja  thumbup.gif O jeigu iš iherb nekarto nepirkot, tai ir siuntimas nieko nekainuoja  thumbup.gif



Kad nemoku aš ten iš tų JAV siųstis doh.gif Na bet jau viską susitvarkiau ir kitą savaitę gausiu taurelę iš organicway bigsmile.gif
Atsakyti
Esu negimdžiusi, man 23m, kokio dydžio taurelę rekomenduotumėt? S ar L? Rašo, kad iki 25m S dydis tinka, bet gal iškart imt L dydžio?
Atsakyti
Tai jei gamintojas jums rašo, kad negimdžiusioms iki 30m tinka S, tai kaip jums atrodo kokia imti?
Galima imti bet ką, nors ir abiejų dydžių. Gamintojas tik pataria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 04 lapkričio 2010 - 15:15
http://www.femininewear.co.uk man parašė, kad jau įsidėjo Lietuvą į šalių, į kurias jie siunčia, sąrašą smile.gif
Atsakyti