Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

o man labai nehigieniskai to staureles atrodo g.gif .Juk jose kraujas nesusilaiko,ji tik kaip "kamstis" ? g.gif as turbut prie tamponu pasiliksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aratig @ 2010 10 10, 21:45)
o man labai nehigieniskai to staureles atrodo  g.gif .Juk jose kraujas nesusilaiko,ji tik  kaip "kamstis" ? g.gif  as turbut prie tamponu pasiliksiu  ax.gif


Man lygiai taip pat atrode, kai pirma kart apie taurele isgirdau.

Buvau visai apie toki dalyka pamirsusi, kol vel neperskaiciau staipsnyje viename. Tada daugiau pasidomejau ir isigijau.

Ko gero taurelei reikia 'uzaugti' :-)
Atsakyti
o as kai pirma kart pamaciau tai man netgi labai higienishka pasirode, lengvai plaunama, niekur ten nieks priskresti neturetu biggrin.gif kitaip nei tamponai, netgi jei is eko zaliavu pagaminti tai man vistiek kazkaip ispliurus ta visa mase ten tuno schmoll.gif blush2.gif matysim kaip cia man ta taurele, kolkas po gimdymo labai negausios tos memes tai ziuresim kaip naudosis ax.gif
o beto ir savo mamai parodziau kuri aisku jau nebeserga nes klimaksas bet jinai liko susizavejus bigsmile.gif thumbup.gif sake, kad galejo sitie reikaliukai anksciau atsirast
o vyrui kai parodziau tai jam bishki kraupiai pasirode blush2.gif biggrin.gif o poto kai pasakiau kiek anksciau pirkdavau to ano pakeciuku, tampociuku ir kiek isleisdavau o daba vienas reikalas vos ne visam gyvenimui biggrin.gif liko suzavetas lotuliukas.gif
Atsakyti
Reikes daugiau pasidomieti tuo dalykeliu, gal susigundysiu ir as blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aratig @ 2010 10 10, 23:45)
Juk jose kraujas nesusilaiko,ji tik  kaip "kamstis" ? g.gif 


susilaiko, tam ji ir taurelė, o ne kamštis smile.gif
Atsakyti
Žiūrėjau, žiūrėjau aš į tą daikčiuką - ech, kaip būtų gerai, kaip patogu ax.gif Bet manau, kad man be šansų unsure.gif Man problema žvakutę įsidėt, jei kada prireikia, tamponų niekada nenaudoju, nes juos visą laiką jaučiu, tai su tokio dydžio indeliu niekaip nesugebėčiau susidorot doh.gif Jeigu būtų pigus daiktas, būtų galima treniruotis po truputį, o dabar bijau, kad sumokėčiau ir gulėtų be naudos unsure.gif
Atsakyti
man buvo tas pats, todėl net nesiryžau treniruotėms. Nusipirkau, išsivirinau ir pasidėjau iki momento, kada reiks. Ir nieko, viskas ok smile.gif
Atsakyti
O man padejo apsispresti sita tema, skaiciau ja ilgai is senasias diskusijas ir dabartines, cia tikrai labai daug info parasyta kaip naudoti,kiekvienos pasakyta patirtis vede iki tos minties,kad emiau ir isigijau, atejus laikui isbandziau. Ir 'prilipo' ji man, jokiu pratekejimu,jokio dizkonforto,net pati stebejausi blush2.gif pamirsdavau,kad ji yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *neva*: 13 spalio 2010 - 21:13
QUOTE(*neva* @ 2010 10 13, 22:11)
O man padejo apsispresti sita tema, skaiciau ja ilgai is senasias diskusijas ir dabartines, cia tikrai labai daug info parasyta kaip naudoti,kiekvienos pasakyta patirtis vede iki tos minties,kad emiau ir  isigijau, atejus laikui isbandziau. Ir 'prilipo' ji man, jokiu pratekejimu,jokio dizkonforto,net pati stebejausi  blush2.gif  pamirsdavau,kad ji yra  smile.gif

Man irgi ji padėjo, nors niekad nebūčiau pagalvojus, kad galiu naudotis tokiu daiktu smile.gif tamponus nenaudojau beveik, gal kokius kelis per metus, o kartais ir nė vieno, kažkaip nelipo nors tu ką smile.gif O dabar per kiekvienas dienas vis dėkoju žmogui, sukūrusiam taurelę ir SM kurios dėka apie ją sužinojau thumbup.gif Ko gero tai būtų pirmas daiktas, kurį vežčiausi į negyvenamą salą lotuliukas.gif lotuliukas.gif Teisingai pastebėta, kartais ir užmirštu apie ją, tai būna ir daugiau nei po 12 val manyje doh.gif
Atsakyti
Kalbėjau su gine dėl taurelės: ginekologiniu požiūriu ji nemato nieko blogo, ji tik siūlytų dažniau ją keisti nei kas 12 valandų. Tai va, kai kurioms irgi buvo įdomu ką kalba ginės apie taureles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2010 10 14, 20:17)
ji tik siūlytų dažniau ją keisti nei kas 12 valandų.


nesu ginė, bet keisti dažniau tikrai reikėtų vien dėl higienos klausimo. Naudojant paketus kraujas išteka ir neužsilaiko organizme, o per 12 val. tai baisoka, kas ten su juo gali pradėti darytis. Argi ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 10 15, 08:14)
nesu ginė, bet keisti dažniau tikrai reikėtų vien dėl higienos klausimo. Naudojant paketus kraujas išteka ir neužsilaiko organizme, o per 12 val. tai baisoka, kas ten su juo gali pradėti darytis. Argi ne?  g.gif


Va todėl ji ir sakė, kad nelaikytų tos taurelės tiek valandų savyje rolleyes.gif
Atsakyti